Botoks czy implanty – czym powiększyć usta?

21 listopada 2018; 13:13

Materiał partnera

W ostatnich latach wzrasta zainteresowanie zabiegami powiększania ust. Pełne, pomalowane czerwoną szminką usta to niezaprzeczalny atrybut kobiecości, stanowiący upragniony cel do osiągnięcia kobiet w różnym wieku. W chwili obecnej medycyna estetyczna oferuje zainteresowanym kilka różnych sposobów powiększania ust, z których większość pozwala uzyskać ograniczony czasowo efekt. Są też i takie zabiegi, po których przeprowadzeniu efekt jest trwały. Pojawia się więc pytanie co wybrać: botoks czy implanty?

Powiększanie ust implantami


To pierwszy ze sposobów na piękne pełne usta. Powiększenie ust przy pomocy implantu to mało inwazyjna, a jednocześnie przynosząca znakomite efekty metoda modyfikowania kształtu i zarazem objętości ust. Silikonowy implant można wszczepić w jedną lub w obie wargi – w zależności od oczekiwań względem efektu końcowego osoby poddającej się zabiegowi. Implant wykonany jest z miękkiego, litego materiału, który charakteryzuje się ogromną wytrzymałością na działanie czynników mechanicznych. Dostępny jest w kilku rozmiarach. Po wszczepieniu implant w żaden sposób nie ogranicza ruchomości ust, nie odznacza się pod ich powierzchnią i jest niewyczuwalny. Przy pomocy implantów najczęściej koryguje się asymetrię pomiędzy dolna a górną wargą, a także powiększa obie wargi jednocześnie.

Powiększanie ust botoksem


Kwas hialuronowy oraz toksyna botulinowa (wszystkim znana pod nazwą preparatu botox) są to dwa, całkowicie inne preparaty. Lekarze często stosują ich kombinację do uzyskania bardziej zadowalającego efektu przy korekcie wyglądu ust. Celem takiego zabiegu przeprowadzanego z wykorzystaniem wspomnianym preparatów jest przywrócenie lub nadanie ustom objętości oraz ich głębokie nawilżenie i odmłodzenie. Jest to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów na świecie z zakresu medycyny estetycznej. Wykonuje się go zarówno u kobiet jak i u mężczyzn w różnym wieku.

Efekt po takim zabiegu utrzymuje się przez około 8 miesięcy, w odróżnieniu od efektu po wszczepieniu implantów, który jest stały, dlatego trzeba dobrze przemyśleć metodę, którą powiększymy usta.

Ładny uśmiech to nie tylko pełne i czerwone usta, ale też zdrowe zęby. Potrzebny Ci dobry implantolog, który uzupełni ubytki w Twoim uzębieniu, wstawiając implant zęba? Zajrzyj do Denis Clinic w Warszawie, gdzie zadbasz o swój uśmiech – tutaj wstawisz implanty stomatologiczne, ale też powiększysz usta. Już dziś umów się na wizytę.

 Najnowsze artykuły

Pożegnano policjantów odchodzących na emeryturę W Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu uroczyście poż...
Rusza budowa nowej drogi nr 7 We wtorek wprowadzono zwężenie na odcinku Głuchów - Rembert...
Pożar w drewniaku przy ulicy Kościelnej O godzinie 5.40 grójeccy strażacy otrzymali informację z...
Otwarcie wystawy Perfekcja i Światło wybitnego grójeckiego fotografa W piątek 15 lutego w Grójeckim Ośrodku Kultury odbyła się d...
Piłkarskie diamenciki błyszczały Fantastyczne mecze, przepiękne bramki, wielkie emocje, ale...
www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

Roleta pozioma do pergoli Zajmujemy się tworzeniem zadaszeń tarasów do konstrukcji klienta .
Sprzedawca / Grójec Jesteśmy jednym z niezależnych przedsiębiorców w grupie Muszkieterów....
Pakowacz w branży spożywczej - również... Agencja zatrudnienia LiderJob (cert.16198) poszukuje dla swoich holenderskich...
... Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie transportu
SUPER GRY XXL dla DZIECI - mega wielki... Jesteśmy producentem gier wielkiego formatu XXL do skakania.
Projektujemy...

Firmy z Grójca i okolic

Prezenty Driving Experience - przejazd... Prezenty Driving Experience to specjalnie przygotowana oferta prezentów...
HOTEL AMBER - hotel blisko lotniska Potrzebujesz znaleźć nocleg w pobliżu Lotniska Chopina? Sprawdź hotel...
Invest - Kredyty, ubezpieczenia,... Invest Grójec to firma, która stawia na profesjonalną obsługę Klienta...
... Prezentujemy NeoNail Professional, który jest jednym z wiodących międzynarodowych...
Pneumat System Sp. z o.o. Wszystkie firmy z Grójca i okolic zapraszamy do skorzystania z naszej...

2013-2019 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.