Mieszkanka Grójca, Justyna Kozdryk wzięła udział w spotkaniu świątecznym ze sportowcami z prezydentem RP Andrzejem Dudą.
Justyna Kozdryk jest sztangistką, która zdobyłą srebrny medal na igrzyskach paraolipijskich w Pekinie w 2008 roku. Na codzień trenuje w Radomskim Stowarzyszeniu Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych START, a jej trenerami są Mirosław Malec i Jerzy Mysłakowski.
Srebrna medalistka pracuje w Komendzie Powiatowej Policji Grójec.


Szymon Wójcik , fb/Andrzej Duda KPRP













9 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 13:44
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 06:56
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 06:52
Czy w Grójcu łatwo zdać egzamin na prawo jazdy? Oto, co mówią statystyki
przedwczoraj, 15:00
Ogłoszenia