Manekiny plus size - coraz bardziej popularne

11 stycznia 2018; 13:03

Materiał promocyjny

Na rynku modowym bardzo popularny stał się dział odzieży plus size. W związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na manekiny plus size w celu odpowiedniej ekspozycji.

Różne rozmiary manekinów

W związku z szerokim wyborem ubrań w większych rozmiarach zaliczanych do kolekcji plus size, potrzebne są manekiny, które będą pasować na określone centymetry. W wyprodukowanych manekinach można znaleźć takie, które będą pasować pod ubrania o rozmiarach od 40 do nawet 46. Kiedyś takie manekiny były wręcz niedopuszczalne, jednakże z biegiem czasu rynek modowy i projektanci stają się bardzo otwarci na tego typu ubrania. Zapotrzebowanie na nie zawsze było, jednakże nie było to otwarcie prezentowane. Teraz, aby podkreślić, że jest coraz więcej pięknych ubrań na osoby o większych gabarytach, projektowane są manekiny plus size, które łatwo zauważyć przez szybę sklepu stacjonarnego.

Jak wyglądają manekiny plus size?

Ze względu na to, że manekin jest przeważnie na głównej wystawie sklepu powinien on dobrze się prezentować. Rozmiar plus size, wielu osobom kojarzy się z nadmierną otyłością, co bardzo źle brzmi. Manekiny plus size  muszą być większe od standardowych, pasować na ubrania o większych rozmiarach, lecz ich sylwetka musi być starannie wykonana, z większą , lecz wymodelowaną tuszą. Jest tak ze względu na to, że są one prezentowane wszystkim, a więc powinny zachęcać do kupienia ubrań na nich prezentowanych. Oprócz zadowolenia konsumentów, dzięki powstającym manekinom plus size wzrasta tolerancja na osoby "plus size", dla których są projektowane coraz ciekawsze i ładniejsze ubrania. Można wręcz powiedzieć, że osoby plus size stały się bardzo popularne w ostatnim czasie.

Manekiny plus size tylko kobiece?

Większość osób słysząc słowo "plus size" kojarzy ten termin tylko z płcią damską. W rzeczywistości dotyczy to także mężczyzn. Z tego powodu utworzono manekiny sklepowe plus size damskie i męskie. Polska moda tworzy częściej ubrania plus size dla kobiet, jednakże istnieją również męskie ubrania większych rozmiarów. W związku z tym wzrasta zapotrzebowanie na manekiny o męskich kształtach. Pomaga to potencjalnym klientom utożsamić się z prezentowanym manekinem, jak również z odzieżą, która jest na nim prezentowana. Męskie manekiny plus size powinny spełniać takie same warunki, jak damskie. Muszą być starannie wykonane i dobrze wyprofilowane. Ich sylwetka pomimo większego rozmiaru powinna bardzo dobrze się prezentować, aby skutecznie zachęcić do kupna odzieży, która się na nich znajduje.


 


Najnowsze artykuły

Remont ulic na terenie miasta Grójec Zakończyły się prace przy remoncie ulic: Worowskiej (...
"Pierwszy weekend wakacji" w powiecie grójeckim Okres wakacji to zwłaszcza dla uczniów czas wypoczynku....
Grójeccy policjanci przejęli nielegalne papierosy warte 1 mln zł Policjanci wydziału dw. z przestępczością gospodarczą z gró...
IV Turniej Bokserski 16 czerwca w hali Spartakus w Grójcu został rozegrany IV...
Zapowiedź 3. rundy MP w rallycrossie na Autodromie Słomczyn Walka o tytuły mistrzów Polski w rallycrossie trzyma poziom...

Najnowsze ogłoszenia

Blachy Trapezowe- Blachodachówki-... WIOSENNO – LETNIA PROMOCJA NA BLACHY TRAPEZOWE
... Agencja LiderJob cert.16198 dla swojego holenderskiego klienta poszukuje...
... CHCESZ WYJECHAĆ DO PRACY W HOLANDII ?
MAMY DLA CIEBIE WSPANIAŁĄ...
Płyta falista cementowa NOWOCZESNY „ETERNIT” - PŁYTA FALISTA CEMENTOWA
... RYNNY METALOWE OCYNKOWANE II GATUNEK
Czyszczenie magazynów

Firmy z Grójca i okolic

Auto Korbas Chcesz zamontować instalację gazową w swoim samochodzie? A może musisz...
Chwytniki magnetyczne i separatory... Magnetix to polski realizator znakomitej jakości układów magnetycznych....
... Znudził Ci się wygląd mieszkania i chciałbyś odnowić i wyremontować...
Fundacja AVENHANSEN - darmowe kursy... Szukasz darmowych szkoleń i kursów? Chcesz rozwinąć się w danej sferze?...
... Kapitan Remont jest profesjonalną i wyspecjalizowaną firmą wykonującą...

2013-2017 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.