Manekiny plus size - coraz bardziej popularne

11 stycznia 2018; 13:03

Materiał promocyjny

Na rynku modowym bardzo popularny stał się dział odzieży plus size. W związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na manekiny plus size w celu odpowiedniej ekspozycji.

Różne rozmiary manekinów

W związku z szerokim wyborem ubrań w większych rozmiarach zaliczanych do kolekcji plus size, potrzebne są manekiny, które będą pasować na określone centymetry. W wyprodukowanych manekinach można znaleźć takie, które będą pasować pod ubrania o rozmiarach od 40 do nawet 46. Kiedyś takie manekiny były wręcz niedopuszczalne, jednakże z biegiem czasu rynek modowy i projektanci stają się bardzo otwarci na tego typu ubrania. Zapotrzebowanie na nie zawsze było, jednakże nie było to otwarcie prezentowane. Teraz, aby podkreślić, że jest coraz więcej pięknych ubrań na osoby o większych gabarytach, projektowane są manekiny plus size, które łatwo zauważyć przez szybę sklepu stacjonarnego.

Jak wyglądają manekiny plus size?

Ze względu na to, że manekin jest przeważnie na głównej wystawie sklepu powinien on dobrze się prezentować. Rozmiar plus size, wielu osobom kojarzy się z nadmierną otyłością, co bardzo źle brzmi. Manekiny plus size  muszą być większe od standardowych, pasować na ubrania o większych rozmiarach, lecz ich sylwetka musi być starannie wykonana, z większą , lecz wymodelowaną tuszą. Jest tak ze względu na to, że są one prezentowane wszystkim, a więc powinny zachęcać do kupienia ubrań na nich prezentowanych. Oprócz zadowolenia konsumentów, dzięki powstającym manekinom plus size wzrasta tolerancja na osoby "plus size", dla których są projektowane coraz ciekawsze i ładniejsze ubrania. Można wręcz powiedzieć, że osoby plus size stały się bardzo popularne w ostatnim czasie.

Manekiny plus size tylko kobiece?

Większość osób słysząc słowo "plus size" kojarzy ten termin tylko z płcią damską. W rzeczywistości dotyczy to także mężczyzn. Z tego powodu utworzono manekiny sklepowe plus size damskie i męskie. Polska moda tworzy częściej ubrania plus size dla kobiet, jednakże istnieją również męskie ubrania większych rozmiarów. W związku z tym wzrasta zapotrzebowanie na manekiny o męskich kształtach. Pomaga to potencjalnym klientom utożsamić się z prezentowanym manekinem, jak również z odzieżą, która jest na nim prezentowana. Męskie manekiny plus size powinny spełniać takie same warunki, jak damskie. Muszą być starannie wykonane i dobrze wyprofilowane. Ich sylwetka pomimo większego rozmiaru powinna bardzo dobrze się prezentować, aby skutecznie zachęcić do kupna odzieży, która się na nich znajduje.


 Najnowsze artykuły

Policjanci zapobiegli tragedii Policjanci z Grójca pomogli mężczyźnie, któremu groziło co...
Rozgrywki Playarena zagoszczą w Grójcu! Playarena to największe rozgrywki piłki nożnej sześ...
Uczniowie ZSP Jasieniec uczestniczkami wojewódzkiego etapu konkursu ZUS w Warszawie W piątek 16 marca 2018 r. odbył się II etap (wojewódzki)...
Wystawa KOBIETA Barbary Ignacak w GOK W piątek, 23 marca o godz. 18:00 w Galerii GOKu podczas...
Viktoria wspiera młodych piłkarzy FC Mundialito Grupa producentów owoców VIKTORIA zdecydowała się zostać...

Najnowsze ogłoszenia

Na sprzedaż - działka Las Lesznowolski... Działka o powierzchni 44000 m2 - niespełna 10 km od Grójca (40 km od...
... Ocieplanie metodą wdmuchiwania pozawala na szybkie ocieplenie domów...
... Firma AWD Interior jest wiodącym na rynku europejskim dystrybutorem...
... Szklarnia ta jest idealna zarówno dla początkujących jak i doświadczonych...
... Jako pszczelarze dajemy stuprocentową i niepodważalną gwarancję

Firmy z Grójca i okolic

Automax automechanika, naprawa samochodów... Autoserwis Automax to firma z długoletnią tradycją oraz doświadczeniem...
Chwytniki magnetyczne i separatory... Magnetix to polski realizator znakomitej jakości układów magnetycznych....
FINEM sp. z o.o. PROFESJONALNE DORADZTWO KREDYTOWE

KREDYTY DLA FIRM:
Biuro podróży Rainbow Biuro podróży Rainbow Tours powstałe w 1990 roku funkcjonuje na rynku...
ELDAM Damian Szlendak Witam,
Firma ELDAM zajmuję się instalacjami elektrycznymi, alarmami,...

2013-2017 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.