Najlepsza rozrywka telewizyjna w najwyższej jakości obrazu i dźwięku

26 lutego 2018; 15:42

Materiał promocyjny

Najwięksi operatorzy kablowi wciąż poszerzają i aktualizują swoją ofertę. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców. Różnorodność kanałów telewizyjnych czy szybki Internet, to tylko niektóre z korzyści wynikające z ich bogatej oferty. Sprawdź, jakie usługi proponują swoim klientom operatorzy kablowi!

Rozrywka dla całej rodziny

Jeśli szukasz pomysłu na spędzanie rodzinnych chwil czy pełnych sportowych emocji wieczorów z kolegami, zamów dostęp do Canal+. Dzięki Canal+ będziesz mógł codziennie oglądać największe Hollywoodzkie hity filmowe, najlepsze seriale czy kino familijne na wysokim poziomie. Nie masz planów na nadchodzący weekend? Spędź go w towarzystwie największych reżyserów i aktorów!

 

Rozbudowana oferta programowa

Canal+ oferuje swoim klientom dostęp filmowych hitów, niszowych produkcji kina światowego, ale także do najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Z myślą o spóźnialskich operator stworzył Canal+1, na którym każda z emisji Canal+ rozpoczyna się godzinę później. Dzięki temu zawsze zdążysz na ulubiony film lub serial! Canal+ FILM, to propozycja dla kinomanów. Tutaj obejrzysz najnowsze produkcje hollywoodzkiego i światowego kina, ale także klasykę kinematografii. Jeśli jesteś miłośnikiem dobrych seriali, na kanale Canal+ Seriale obejrzysz zarówno kultowe jak i najnowsze produkcje. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę seriali kryminalnych, komediowych czy obyczajowych. Canal+ to oczywiście też emocje sportowe. Na Canal+ SPORT i Canal+ SPORT 2 obejrzysz na żywo największe wydarzenia sportowe. Jeśli jesteś kibicem, w twoim domu nie może zabraknąć Canal+ SPORT!

 

Jak zamówić dostęp?

Aby uzyskać dostęp do platformy Canal+, znajdź dostawcę usług telewizyjno – internetowych w swojej okolicy. Porównaj oferty firm i wybierz najodpowiedniejszą dla siebie. Obecnie klienci mogą wybierać między pakietami zawierającymi rozbudowaną ofertę telewizyjną, różnymi prędkościami internetowymi i usługami dodatkowymi. Jak korzystać z Canal+ w UPC? Dostawca oferuje pakiet telewizji z dostępem do tego kanału. Operator ten oferuje pakiet w cenie 109 zł/mieś, który zawiera Internet 120 Mb/s, aż 107 kanałów telewizyjnych oraz opcję Replay TV, umożliwiającą odtwarzanie danej pozycji w okresie do 7 dni od czasu emisji. Klienci UPC mogą także oglądać telewizję na żywo na każdym urządzeniu w domu i poza nim. Dodatkowo klient może wykupić usługę, umożliwiającą dostęp do platformy Canal+ SELECT, zawierającą 7 kanałów, lub Canal+ Prestige z dostępem aż do 9 dodatkowych kanałów, w tym do Canal+ SERIALE i do Canal+ DISCOVERY.

Podpisując umowę z operatorem kablowym warto zapytać o możliwości obniżenia opłat. Niektóre firmy oferują obniżenie comiesięcznych kosztów, gdy klient zdecyduje się na otrzymywanie rachunków drogą elektroniczną na podany adres e-mail lub po podpisaniu zgody na otrzymywanie informacji handlowych przez sms lub e-mail.

 

Canal+ to doskonała forma rozrywki dla całej rodziny. Oglądając ulubione seriale wypoczniesz po długim i męczącym dniu w pracy lub spędzisz popołudnie z dzieckiem przy najlepszych produkcjach Disneya. Canal+ to także prawdziwa uczta dla kinomanów, podczas której fani rodzimego i światowego kina mogą oglądać najlepsze produkcje filmowe. Canal+ to także sportowe emocje, które doceni każdy kibic.

 



Najnowsze artykuły

Rekordowa Panorama Grójca ze specjalnym oznaczeniem O tym, że "Panorama Grójca" wykonana przez mieszkańca...
Sportowiec i trener Grójca 2018: czekamy na zgłoszenia Zapraszamy do udziału w szóstej już edycji Plebiscytu na...
Opłaty za śmieci ponad 100% w górę. Jak jest w innych gminach? Sprawa podwyżek opłat za śmieci od tygodnia budzi wielkie...
9.Memoriał im. Daniela Malinowskiego: zadecydowały bramki W sobotę w hali CESiR w Warce odbyła się już 9.edycja...
Międzynarodowy dzień osób z niepełnosprawnością na sportowo Obchodzony od 1992 r. Międzynarodowy Dzień Osób z Niepeł...

www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

Animator Czasu Wolnego - Hiszpania Poszukujemy osób na stanowisko
Animator Czasu Wolnego –...
... Oferuję transport towarów po kraju.

Auto z plandeką...
Pracownika Kuchni dział garmażeryjny... Jesteśmy jednym z niezależnych przedsiębiorców w grupie Muszkieterów....
Sprzedawca dział mięso-wędliny w... Jesteśmy jednym z niezależnych przedsiębiorców w grupie Muszkieterów....
... Piękne działki nad Jeziorem Solińskim.
Do sprzedania działki...

Firmy z Grójca i okolic

Szkoła Pływania Aligator Naszym celem jest organizacja wyjątkowych oraz ciekawych zajęć z nauki...
Pneumat System Sp. z o.o. Wszystkie firmy z Grójca i okolic zapraszamy do skorzystania z naszej...
WM Nieruchomości Witold Marzec Biuro nasze świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami...
OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
... Chciałbyś mieć w swoim domu meble tapicerowane wykonane idealnie pod...

2013-2018 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.