Najlepsza rozrywka telewizyjna w najwyższej jakości obrazu i dźwięku

26 lutego 2018; 15:42

Materiał promocyjny

Najwięksi operatorzy kablowi wciąż poszerzają i aktualizują swoją ofertę. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców. Różnorodność kanałów telewizyjnych czy szybki Internet, to tylko niektóre z korzyści wynikające z ich bogatej oferty. Sprawdź, jakie usługi proponują swoim klientom operatorzy kablowi!

Rozrywka dla całej rodziny

Jeśli szukasz pomysłu na spędzanie rodzinnych chwil czy pełnych sportowych emocji wieczorów z kolegami, zamów dostęp do Canal+. Dzięki Canal+ będziesz mógł codziennie oglądać największe Hollywoodzkie hity filmowe, najlepsze seriale czy kino familijne na wysokim poziomie. Nie masz planów na nadchodzący weekend? Spędź go w towarzystwie największych reżyserów i aktorów!

 

Rozbudowana oferta programowa

Canal+ oferuje swoim klientom dostęp filmowych hitów, niszowych produkcji kina światowego, ale także do najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Z myślą o spóźnialskich operator stworzył Canal+1, na którym każda z emisji Canal+ rozpoczyna się godzinę później. Dzięki temu zawsze zdążysz na ulubiony film lub serial! Canal+ FILM, to propozycja dla kinomanów. Tutaj obejrzysz najnowsze produkcje hollywoodzkiego i światowego kina, ale także klasykę kinematografii. Jeśli jesteś miłośnikiem dobrych seriali, na kanale Canal+ Seriale obejrzysz zarówno kultowe jak i najnowsze produkcje. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę seriali kryminalnych, komediowych czy obyczajowych. Canal+ to oczywiście też emocje sportowe. Na Canal+ SPORT i Canal+ SPORT 2 obejrzysz na żywo największe wydarzenia sportowe. Jeśli jesteś kibicem, w twoim domu nie może zabraknąć Canal+ SPORT!

 

Jak zamówić dostęp?

Aby uzyskać dostęp do platformy Canal+, znajdź dostawcę usług telewizyjno – internetowych w swojej okolicy. Porównaj oferty firm i wybierz najodpowiedniejszą dla siebie. Obecnie klienci mogą wybierać między pakietami zawierającymi rozbudowaną ofertę telewizyjną, różnymi prędkościami internetowymi i usługami dodatkowymi. Jak korzystać z Canal+ w UPC? Dostawca oferuje pakiet telewizji z dostępem do tego kanału. Operator ten oferuje pakiet w cenie 109 zł/mieś, który zawiera Internet 120 Mb/s, aż 107 kanałów telewizyjnych oraz opcję Replay TV, umożliwiającą odtwarzanie danej pozycji w okresie do 7 dni od czasu emisji. Klienci UPC mogą także oglądać telewizję na żywo na każdym urządzeniu w domu i poza nim. Dodatkowo klient może wykupić usługę, umożliwiającą dostęp do platformy Canal+ SELECT, zawierającą 7 kanałów, lub Canal+ Prestige z dostępem aż do 9 dodatkowych kanałów, w tym do Canal+ SERIALE i do Canal+ DISCOVERY.

Podpisując umowę z operatorem kablowym warto zapytać o możliwości obniżenia opłat. Niektóre firmy oferują obniżenie comiesięcznych kosztów, gdy klient zdecyduje się na otrzymywanie rachunków drogą elektroniczną na podany adres e-mail lub po podpisaniu zgody na otrzymywanie informacji handlowych przez sms lub e-mail.

 

Canal+ to doskonała forma rozrywki dla całej rodziny. Oglądając ulubione seriale wypoczniesz po długim i męczącym dniu w pracy lub spędzisz popołudnie z dzieckiem przy najlepszych produkcjach Disneya. Canal+ to także prawdziwa uczta dla kinomanów, podczas której fani rodzimego i światowego kina mogą oglądać najlepsze produkcje filmowe. Canal+ to także sportowe emocje, które doceni każdy kibic.


 
Najnowsze artykuły

Piknik Rodzinny w Głuchowie zakończony wielkim sukcesem! Dużym sukcesem okazał się rodzinny piknik charytatywny, któ...
Trwa remont elewacji grójeckiego ratusza Trwają prace remontowe elewacji budynku ratusza z przyleg...
Dywizjon 303 w kinie GOK Krzysiu, gdzie jesteś?, Dywizjon 303 oraz Czyściciele...
Program Wyborczy Dariusza Gwiazdy i KWW Nam Zależy Kandydat na Burmistrza Dariusz Gwiazda zaprasza do...
Petycja w sprawie żłobka w Grójcu Od kilku lat na terenie miasta Grójec nie funkcjonuje żaden...

Najnowsze ogłoszenia

Pakowacz produktów spożywczych -... Agencja pracy LiderJob (cert. 16198) poszukuje osoby chętne do pracy...
... Agencja pracy( cert.16198) poszukuje dla swojego klienta pracowników...
... Siatka na ogrodzenie kortu tenisowego wykonana z polipropylenu PP pozwoli...
... Niepubliczne Przedszkole w Woli Mrokowskiej poszukuje kandydatki/a...
Metalowe sztachety ogrodzeniowe Metalowe sztachety ogrodzeniowe

Najlepsza oferta cenowa...

Firmy z Grójca i okolic

Chwytniki magnetyczne i separatory... Magnetix to polski realizator znakomitej jakości układów magnetycznych....
Inna Klinika Piękna Kraków - medycyna... Chcesz poprawić swoje niedoskonałości? Szukasz gabinetu kosmetycznego...
... Prezentujemy NeoNail Professional, który jest jednym z wiodących międzynarodowych...
... Działalność agencji eventowej Driving Experience skupia się na imprezach...
Fotograf Grójec - Adrian Nojek Fotografia w najlepszym tego słowa znaczeniu.
Fotografia dziecięca...

2013-2018 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.