Oprogramowanie dla gastronomii: w jaki sposób system POS pomaga początkującym przedsiębiorcom prowadzić firmę

3 grudnia 2018; 11:21

Materiał promocyjny

Każda związana z żywnością firma — czy to mała kawiarnia, czy sieć restauracji, uważana jest za jedną z najtrudniejszych gałęzi przedsiębiorstw. Ciągłe audyty, kontrola jakości produktów, praca z klientami, personelem i prowadzenie księgowości — wszystko to na raz spada na barki początkującego przedsiębiorcy.

Zarządzanie nie musi jednak oznaczać robienia wszystkiego samemu. Pracę restauracji, kawiarni czy sklepu znacznie usprawni instalacja oprogramowania dla gastronomii. Twórcy Poster zawarli w jednym systemie POS wszystko to, co potrzebne jest do pracy.

Od czego zacząćKonfiguracja systemu nie wymaga specjalnych umiejętności obsługi komputera, ani dużego nakładu czasu. Twórcy Poster uprościli interfejs programu tak bardzo, jak tylko jest to możliwe, także po 15-minutowej konfiguracji i zapoznaniu się z funkcjami systemu, personel będzie w stanie aktywnie z niego korzystać.

Dla początkujących przedsiębiorców tego typu system stanowi dodatkową gwarancję bezpieczeństwa. Poster praktycznie całkowicie eliminuje prawdopodobieństwo nadużyć ze strony nieuczciwych pracowników (takich jak na przykład zamykanie nieopłaconych paragonów).

Właściciele kawiarni i restauracji docenią możliwość zdalnego korzystania z systemu. Często zdarza się przecież, że są oni poza lokalem, więc zapewniony przez deweloperów Poster dostęp do panelu administracyjnego za pomocą smartfona znacznie ułatwi im prowadzenie firmy.Do czego można wykorzystać systemUniwersalny system POS jest odpowiednim rozwiązaniem dla każdego rodzaju lokalu: od food trucka, po restaurację z kategorii Michelin.

Oprogramowanie dla gastronomii łączy w sobie księgę rachunkową, grafik zmian personelu, stan zapasów, bazę klientów, technologiczną kartę wszystkich potraw wraz z ich składnikami oraz historię sprzedaży według rachunków.

Jakie są jego zalety:

- System analizuje pracę personelu, umożliwia kontrolę tego, który z kelnerów jest najefektywniejszy, a który woli odpoczywać

- System automatycznie powiadamia klientów o rabatach i promocjach, a także przesyła życzenia lub przyznaje bonusy z okazji urodzin.

- Oprogramowanie rejestruje wpływy i rozchody środków podczas zmiany kasjera oraz saldo konta.

- Poster prowadzi także ewidencję zapasów produktów, przypomina o zamówieniach i oblicza koszt towarów.

Wygodne jest również to, że wszystkie funkcje systemu są dostępne z dowolnego miejsca na świecie i za pośrednictwem dowolnego urządzenia. Hipotetycznie, dostęp do wewnętrznego życia swojej firmy można mieć nawet przebywając na konferencji we Francji: można sprawdzić jaki był dochód na zmianie, ilu gości zostało obsłużonych i jakie produkty są na wyczerpaniu.

Pomoc w rozwojuSystem POS jest skutecznym asystentem w kampaniach marketingowych i w marketingu w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem programu można wygodnie śledzić wyniki kampanii reklamowej w sieciach społecznościowych i w Internecie.

Narzędzia Poster pozwalają na analizę, która kampania reklamowa zakończyła się sukcesem, a która nie. Pomoże to uniknąć dalszego zastoju prac i wyczerpania budżetu.

Aby dowiedzieć się więcej o zaletach i specyfikacji oprogramowania, można odwiedzić witrynę joinposter.com/pl i wejść w odpowiedni dział. Szczególnie duże wrażenie robią opisywane tam historie młodych właścicieli restauracji.

O programiePoster jest jedną z największych firm zajmujących się automatyzacją pracy kawiarni i restauracji. Pomaga szybko poprawić sprzedaż, prowadzi ewidencję finansową i magazynową, analizuje słabe i silne punkty działalności. Wszystko to sprowadza się do optymalizacji i usprawnienia funkcjonowania firmy.

Obecnie Poster jest używany w 6 tysiącach lokali w 65 krajach. Sprawdza się on zarówno w nowych lokalach, jak i w już istniejących, w których używane było inne oprogramowanie. Wprowadzenie Poster jest dobrym rozwiązaniem także w sytuacji gdy zmienia się skalę działalności firmy, czy otwiera sieć lokali. W takim przypadku system POS pomaga automatycznie organizować pracę pomiędzy wszystkimi gałęziami firmy.

 Najnowsze artykuły

Pożegnano policjantów odchodzących na emeryturę W Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu uroczyście poż...
Rusza budowa nowej drogi nr 7 We wtorek wprowadzono zwężenie na odcinku Głuchów - Rembert...
Pożar w drewniaku przy ulicy Kościelnej O godzinie 5.40 grójeccy strażacy otrzymali informację z...
Otwarcie wystawy Perfekcja i Światło wybitnego grójeckiego fotografa W piątek 15 lutego w Grójeckim Ośrodku Kultury odbyła się d...
Piłkarskie diamenciki błyszczały Fantastyczne mecze, przepiękne bramki, wielkie emocje, ale...
www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

Roleta pozioma do pergoli Zajmujemy się tworzeniem zadaszeń tarasów do konstrukcji klienta .
Sprzedawca / Grójec Jesteśmy jednym z niezależnych przedsiębiorców w grupie Muszkieterów....
Pakowacz w branży spożywczej - również... Agencja zatrudnienia LiderJob (cert.16198) poszukuje dla swoich holenderskich...
... Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie transportu
SUPER GRY XXL dla DZIECI - mega wielki... Jesteśmy producentem gier wielkiego formatu XXL do skakania.
Projektujemy...

Firmy z Grójca i okolic

2strony 2strony.pl to serwis dla ludzi przedsiębiorczych. Interesujemy się tematyką...
Pro-wash Firma Pro-Wash oferuje szeroki zakres usług sprzątania.
Począwszy...
Szkoła Pływania Aligator Naszym celem jest organizacja wyjątkowych oraz ciekawych zajęć z nauki...
Park Biznesu Ballyvesey - hale do... Jesteś właścicielem mniejszej lub większej firmy, która dynamicznie...
BIBUS MENOS Sp. z o.o. BIBUS MENOS Sp. z o.o. to znana i ceniona firma na rynku polskim. Firma...

2013-2019 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.