Oprogramowanie dla gastronomii: w jaki sposób system POS pomaga początkującym przedsiębiorcom prowadzić firmę

3 grudnia 2018; 11:21

Materiał promocyjny

Każda związana z żywnością firma — czy to mała kawiarnia, czy sieć restauracji, uważana jest za jedną z najtrudniejszych gałęzi przedsiębiorstw. Ciągłe audyty, kontrola jakości produktów, praca z klientami, personelem i prowadzenie księgowości — wszystko to na raz spada na barki początkującego przedsiębiorcy.

Zarządzanie nie musi jednak oznaczać robienia wszystkiego samemu. Pracę restauracji, kawiarni czy sklepu znacznie usprawni instalacja oprogramowania dla gastronomii. Twórcy Poster zawarli w jednym systemie POS wszystko to, co potrzebne jest do pracy.

Od czego zacząćKonfiguracja systemu nie wymaga specjalnych umiejętności obsługi komputera, ani dużego nakładu czasu. Twórcy Poster uprościli interfejs programu tak bardzo, jak tylko jest to możliwe, także po 15-minutowej konfiguracji i zapoznaniu się z funkcjami systemu, personel będzie w stanie aktywnie z niego korzystać.

Dla początkujących przedsiębiorców tego typu system stanowi dodatkową gwarancję bezpieczeństwa. Poster praktycznie całkowicie eliminuje prawdopodobieństwo nadużyć ze strony nieuczciwych pracowników (takich jak na przykład zamykanie nieopłaconych paragonów).

Właściciele kawiarni i restauracji docenią możliwość zdalnego korzystania z systemu. Często zdarza się przecież, że są oni poza lokalem, więc zapewniony przez deweloperów Poster dostęp do panelu administracyjnego za pomocą smartfona znacznie ułatwi im prowadzenie firmy.Do czego można wykorzystać systemUniwersalny system POS jest odpowiednim rozwiązaniem dla każdego rodzaju lokalu: od food trucka, po restaurację z kategorii Michelin.

Oprogramowanie dla gastronomii łączy w sobie księgę rachunkową, grafik zmian personelu, stan zapasów, bazę klientów, technologiczną kartę wszystkich potraw wraz z ich składnikami oraz historię sprzedaży według rachunków.

Jakie są jego zalety:

- System analizuje pracę personelu, umożliwia kontrolę tego, który z kelnerów jest najefektywniejszy, a który woli odpoczywać

- System automatycznie powiadamia klientów o rabatach i promocjach, a także przesyła życzenia lub przyznaje bonusy z okazji urodzin.

- Oprogramowanie rejestruje wpływy i rozchody środków podczas zmiany kasjera oraz saldo konta.

- Poster prowadzi także ewidencję zapasów produktów, przypomina o zamówieniach i oblicza koszt towarów.

Wygodne jest również to, że wszystkie funkcje systemu są dostępne z dowolnego miejsca na świecie i za pośrednictwem dowolnego urządzenia. Hipotetycznie, dostęp do wewnętrznego życia swojej firmy można mieć nawet przebywając na konferencji we Francji: można sprawdzić jaki był dochód na zmianie, ilu gości zostało obsłużonych i jakie produkty są na wyczerpaniu.

Pomoc w rozwojuSystem POS jest skutecznym asystentem w kampaniach marketingowych i w marketingu w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem programu można wygodnie śledzić wyniki kampanii reklamowej w sieciach społecznościowych i w Internecie.

Narzędzia Poster pozwalają na analizę, która kampania reklamowa zakończyła się sukcesem, a która nie. Pomoże to uniknąć dalszego zastoju prac i wyczerpania budżetu.

Aby dowiedzieć się więcej o zaletach i specyfikacji oprogramowania, można odwiedzić witrynę joinposter.com/pl i wejść w odpowiedni dział. Szczególnie duże wrażenie robią opisywane tam historie młodych właścicieli restauracji.

O programiePoster jest jedną z największych firm zajmujących się automatyzacją pracy kawiarni i restauracji. Pomaga szybko poprawić sprzedaż, prowadzi ewidencję finansową i magazynową, analizuje słabe i silne punkty działalności. Wszystko to sprowadza się do optymalizacji i usprawnienia funkcjonowania firmy.

Obecnie Poster jest używany w 6 tysiącach lokali w 65 krajach. Sprawdza się on zarówno w nowych lokalach, jak i w już istniejących, w których używane było inne oprogramowanie. Wprowadzenie Poster jest dobrym rozwiązaniem także w sytuacji gdy zmienia się skalę działalności firmy, czy otwiera sieć lokali. W takim przypadku system POS pomaga automatycznie organizować pracę pomiędzy wszystkimi gałęziami firmy.

 


Najnowsze artykuły

Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w...
W sobotę wyprzedaż garażowa W najbliższą sobotę Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza na...
Świadomie z Jabłkiem Grójeckim! Stowarzyszenie Sady Grójeckie po raz kolejny przeprowadzi...
Zielony rekord w Grójcu W piątek 26 kwietnia o godzinie 14:00 na tyłach Parku...
Bracia z Grójca aresztowani za narkotyki W ostatnich tygodniach kolejne osoby posiadające środki...
www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

Pakowacz filetów drobiowych! Agencja pracy LiderJob (cert. 16198) poszukuje dla swojego klienta pracowników...
... Wykonujemy analizy dla e-commerce.
Usługa jest kierowana do sklepów...
Kupię Toyotę Picnic Carina Corolla... Kupimy auta osobowe oraz dostawcze marki Toyota.

Odbieramy...
Pakowacz produktów spożywczych! Również... Podejmij współpracę z LiderJob (cer. 16198) – Twoim liderem...
Frezarka ATMSolutions! Zautomatyzuj... W ofercie posiadamy na sprzedaż plotery frezujące o dowolnych wymiarach...

Firmy z Grójca i okolic

... Szukasz pogotowia elektrycznego w Krakowie? Nie poradzisz sobie sam...
... Działalność agencji eventowej Driving Experience skupia się na imprezach...
Prezenty Driving Experience - przejazd... Prezenty Driving Experience to specjalnie przygotowana oferta prezentów...
Słodkie Sny - sklep internetowy z... Zastanawiasz się nad wymianą pościeli w swoim mieszkaniu? Szukasz odpowiedniej...
HOTEL AMBER - hotel blisko lotniska Potrzebujesz znaleźć nocleg w pobliżu Lotniska Chopina? Sprawdź hotel...

2013-2019 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.