Oprogramowanie dla gastronomii: w jaki sposób system POS pomaga początkującym przedsiębiorcom prowadzić firmę

3 grudnia 2018; 11:21

Materiał promocyjny

Każda związana z żywnością firma — czy to mała kawiarnia, czy sieć restauracji, uważana jest za jedną z najtrudniejszych gałęzi przedsiębiorstw. Ciągłe audyty, kontrola jakości produktów, praca z klientami, personelem i prowadzenie księgowości — wszystko to na raz spada na barki początkującego przedsiębiorcy.

Zarządzanie nie musi jednak oznaczać robienia wszystkiego samemu. Pracę restauracji, kawiarni czy sklepu znacznie usprawni instalacja oprogramowania dla gastronomii. Twórcy Poster zawarli w jednym systemie POS wszystko to, co potrzebne jest do pracy.

Od czego zacząćKonfiguracja systemu nie wymaga specjalnych umiejętności obsługi komputera, ani dużego nakładu czasu. Twórcy Poster uprościli interfejs programu tak bardzo, jak tylko jest to możliwe, także po 15-minutowej konfiguracji i zapoznaniu się z funkcjami systemu, personel będzie w stanie aktywnie z niego korzystać.

Dla początkujących przedsiębiorców tego typu system stanowi dodatkową gwarancję bezpieczeństwa. Poster praktycznie całkowicie eliminuje prawdopodobieństwo nadużyć ze strony nieuczciwych pracowników (takich jak na przykład zamykanie nieopłaconych paragonów).

Właściciele kawiarni i restauracji docenią możliwość zdalnego korzystania z systemu. Często zdarza się przecież, że są oni poza lokalem, więc zapewniony przez deweloperów Poster dostęp do panelu administracyjnego za pomocą smartfona znacznie ułatwi im prowadzenie firmy.Do czego można wykorzystać systemUniwersalny system POS jest odpowiednim rozwiązaniem dla każdego rodzaju lokalu: od food trucka, po restaurację z kategorii Michelin.

Oprogramowanie dla gastronomii łączy w sobie księgę rachunkową, grafik zmian personelu, stan zapasów, bazę klientów, technologiczną kartę wszystkich potraw wraz z ich składnikami oraz historię sprzedaży według rachunków.

Jakie są jego zalety:

- System analizuje pracę personelu, umożliwia kontrolę tego, który z kelnerów jest najefektywniejszy, a który woli odpoczywać

- System automatycznie powiadamia klientów o rabatach i promocjach, a także przesyła życzenia lub przyznaje bonusy z okazji urodzin.

- Oprogramowanie rejestruje wpływy i rozchody środków podczas zmiany kasjera oraz saldo konta.

- Poster prowadzi także ewidencję zapasów produktów, przypomina o zamówieniach i oblicza koszt towarów.

Wygodne jest również to, że wszystkie funkcje systemu są dostępne z dowolnego miejsca na świecie i za pośrednictwem dowolnego urządzenia. Hipotetycznie, dostęp do wewnętrznego życia swojej firmy można mieć nawet przebywając na konferencji we Francji: można sprawdzić jaki był dochód na zmianie, ilu gości zostało obsłużonych i jakie produkty są na wyczerpaniu.

Pomoc w rozwojuSystem POS jest skutecznym asystentem w kampaniach marketingowych i w marketingu w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem programu można wygodnie śledzić wyniki kampanii reklamowej w sieciach społecznościowych i w Internecie.

Narzędzia Poster pozwalają na analizę, która kampania reklamowa zakończyła się sukcesem, a która nie. Pomoże to uniknąć dalszego zastoju prac i wyczerpania budżetu.

Aby dowiedzieć się więcej o zaletach i specyfikacji oprogramowania, można odwiedzić witrynę joinposter.com/pl i wejść w odpowiedni dział. Szczególnie duże wrażenie robią opisywane tam historie młodych właścicieli restauracji.

O programiePoster jest jedną z największych firm zajmujących się automatyzacją pracy kawiarni i restauracji. Pomaga szybko poprawić sprzedaż, prowadzi ewidencję finansową i magazynową, analizuje słabe i silne punkty działalności. Wszystko to sprowadza się do optymalizacji i usprawnienia funkcjonowania firmy.

Obecnie Poster jest używany w 6 tysiącach lokali w 65 krajach. Sprawdza się on zarówno w nowych lokalach, jak i w już istniejących, w których używane było inne oprogramowanie. Wprowadzenie Poster jest dobrym rozwiązaniem także w sytuacji gdy zmienia się skalę działalności firmy, czy otwiera sieć lokali. W takim przypadku system POS pomaga automatycznie organizować pracę pomiędzy wszystkimi gałęziami firmy.

 
Najnowsze artykuły

Dariusz Gwiazda: Nieważne kto na kogo głosował Z nowym burmistrzem Grójca Dariuszem Gwiazdą rozmawia...
Opłaty za śmieci - wyniki sondy na Facebooku W niedzielę zakończyła się sonda, w której pytaliśmy czy Gr...
Burmistrz: Święto Kwitnących Jabłoni wróci do miasta We wtorek w grójeckim magistracie odbyły się konsultacje w...
Spotkanie opłatkowe GKS Mazowsze Grójec W sobotę wieczorem w Pałacu Kobylin odbyło się uroczyste...
Tragedia w Łazach. Duże utrudnienia na drodze nr 7 Dwa samochody zderzyły się przy skrzyżowaniu alei...

www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

Akumulatory Sklep z Akumulatorami
Tłumiki Grójec Sklep Motoryzacyjny - Układy wydechowe ,Tłumiki , złącza elastyczne...
Praca dla glazurnika / płytkarza Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr certyfikatu...
Pracownik magazynu- Holandia! LIDERJOB (cert.16198) to nowoczesna, certyfikowana agencja. Wraz ze...
Pracownik magazynu w Holandii! LIDERJOB (cert.16198) to nowoczesna, certyfikowana agencja. Wraz ze...

Firmy z Grójca i okolic

BIBUS MENOS Sp. z o.o. BIBUS MENOS Sp. z o.o. to znana i ceniona firma na rynku polskim. Firma...
... Frupo.pl to sklep dla dzieci i niemowląt zlokalizowany w Kole. W swojej...
HOTEL AMBER - hotel blisko lotniska Potrzebujesz znaleźć nocleg w pobliżu Lotniska Chopina? Sprawdź hotel...
Prezenty Driving Experience - przejazd... Prezenty Driving Experience to specjalnie przygotowana oferta prezentów...
WM Nieruchomości Witold Marzec Biuro nasze świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami...

2013-2018 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.