facebook
Dzisiaj jest: Czwartek, 18 grudnia 2014 r.


Serial Prawo Agaty – zdjęcia w grójeckim sądzie

dodane 30 listopada 2013, 12:09
Fot. prawoagaty.tvn.pl
Fot. prawoagaty.tvn.pl

W sobotę filmowcy znów zawitali do naszego miasta. Tym razem pojawili się w gmachu Sądu Rejonowego w Grójcu. Jak udało się dowiedzieć Grojec24.net, ekipa filmowa nagrywa odcinki do najnowszego sezonu serialu TVN „Prawo Agaty”.

Zdjęcia zaczęły się o godzinie 9.00 i mają potrwać do godziny 17.00.

Serial emitowany we wtorkowe wieczory w telewizji TVN opowiada o trzydziestoparoletniej dyrektor działu prawnego w koncernie ubezpieczeniowym – Agacie Przybysz (Agnieszka Dygant), pochodzącej z Bydgoszczy która w wyniku nieprzyjemnych wydarzeń traci pracę i musi od nowa zbudować zarówno swoje życie zawodowe, jak i prywatne. Dostaje propozycję od swojej przyjaciółki – Doroty (Daria Widawska), by wraz z nią wynająć lokal i założyć kancelarię prawniczą. Dla Agaty jest to prawdziwe wyzwanie, gdyż sprawy, ludzie i problemy, z którymi będzie mieć do czynienia, znacznie odbiegają od wielkich ubezpieczeniowych batalii, do których była przyzwyczajona.


Dotychczas powstały cztery sezony serialu. Piąta, w której zobaczymy grójecki sąd ma być emitowana wiosną przyszłego roku.

ma, wikipedia.org, prawoagaty.tvn.pl

Komentarze (5)

Paweł (30 listopada 2013, 20:55)
Dobrze że w Grójcu coś nagrywają!!
marysia (2 grudnia 2013, 15:49)
a ja myślałam, ze to grójecki serial \" wybory z bagażnika\". jakieś tam prawa Agaty mnie nie rajcują/
wielbiciel (2 grudnia 2013, 20:44)
Paweł: bedziesz miał co oglądać, coś na Twym poziomie

Marysiu: MAŁĄ SZKODLIWOŚĆ CZYNU i zarówno wszyscy trzej rządzą dalej (młody nawet zaczął do gazet pisywać)
kaśka (10 grudnia 2013, 12:58)
bardzo udany serial.super ,że nagrywają następny sezon. Dygant w roli adwokat jest kapitalna.
zygmunt (10 grudnia 2013, 13:16)
kaśka: to nic, że na początku wiadomo co będzie na końcu

Napisz komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Przeczytaj również

Policjanci z Grójca wzięli udział w „Szlachetnej paczce”

Grójeccy policjanci oraz pracownicy cywilni po raz pierwszy włączyli się w realizację „Szlachetnej paczki”. Dary trafiły już do potrzebujących.

Wizyta grupy z grójeckiego Liceum w Austrii

W dniach 7-13 grudnia 2014 r. sześcioosobowa grupa uczniów i nauczycieli z Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Grójcu uczestniczyła w pierwszym spotkaniu realizowanego we współpracy ze szkołami z Austrii, Grecji, Norwegii i Szwecji projektu „Safe Internet For All” (Bezpieczny Internet Dla Wszystkich) w ramach programu ERASMUS+.

Marek Ścisłowski nowym starostą Powiatu Grójeckiego

Podczas poniedziałkowej sesji wybrano nowego starostę powiatu grójeckiego. Został nim radny Prawa i Sprawiedliwości z Mogielnicy - Marek Ścisłowski. Jego zastępcą będzie Maciej Dobrzyński z Warki. Do zarządu weszli także: Wojciech Wojtczak (Błędów), Ireneusz Szymczak (Pniewy) oraz Paweł Siennicki (Grójec).

Kto zasiądzie za sterami powiatu

Dzisiaj o godzinie 13.00 w siedzibie starostwa powiatowego odbędzie się posiedzenie Rady Powiatu podczas którego radni wybiorą starostę, jego zastępcę oraz zarząd.

Straż pożarna, karetka - co się stało na ul. Mogielnickiej

Na ul. Mogielnickiej (na wysokości pasmanterii - pomiędzy apteką i 13) coś się stało. Straż pożarna, karetka, kierują ruchem. Z mojej perspektywy nic nie widać, ale skoro tyle służb tam jest to pewnie coś się stało – zaalarmowała naszą redakcję Pani Agata.

Ankieta

Skąd głównie czerpiesz wiedzę na temat bieżących wydarzeń w Grójcu?

Alarm24

Wydarzyło się coś ważnego? Wyślij nam swoją informację

Panorama ziemi grójeckiej

  Projekt zrealizowany przez Stowarzyszenie Signovum we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Grójcu w roku 2013. Wykonanie: Sztuka Kadru.
Reklama