Skąd wziąć pieniądze potrzebne na rozkręcenia biznesu na studiach?

1 grudnia 2017; 11:31

Materiał promocyjny

Jesteś na trzecim, czwartym, piątym roku studiów? A może dopiero zacząłeś naukę na wyższej uczelni? Niezależnie od tego, na którym roku studiów jesteś, musisz wiedzieć, że jest to świetny czas na założenie własnego biznesu. Warto jest spróbować swoich sił w biznesie jak najwcześniej. Z upływem czasu tego rodzaju pomysł może stać się źródłem wysokich zysków. Co więcej, jest to niepowtarzalna szansa na zdobycie nowego doświadczenia. Jeśli nie masz aktualnie wystarczającej ilości gotówki, nie martw się - pieniądze na założenie własnej firmy możesz zdobyć z wielu źródeł. Oto kilka propozycji od eksperta BOSS pożyczka.

Młodość rządzi się swoimi prawami.

Czas studiów generuje wiele możliwości zarobkowych. Co więcej, jako młody przedsiębiorca lepiej zdajesz sobie sprawę z tego, jak szybko i skutecznie należy dotrzeć do wybranych grup docelowych. Innowacyjne spojrzenie na rynek może być również bardzo przydatne. Mając tak niewiele do stracenia możesz pozwolić sobie na podejmowanie bardziej ryzykownych decyzji. Jeżeli coś pójdzie nie tak, jak powinno to i tak wyjdziesz z tego bogatszy o nowe biznesowe doświadczenia.

Prowadzenie własnej firmy jest niezastąpioną szkołą życia. Ponadto, jest to dobry sprawdzian dla weryfikacji własnych umiejętności. Możesz nauczyć się naprawdę bardzo dużo. Zdobędziesz nowe kontakty, które w przyszłości mogą być bardzo przydatne. Co więcej, dowiesz się jak należy zarejestrować daną działalność gospodarczą i w jaki sposób najszybciej można pozyskać klientów. Wykorzystaj ten czas. Taka okazja może się już więcej nie powtórzyć. Jeśli masz już konkretny pomysł, zacznij szukać dodatkowych środków finansowania potrzebnych do rozkręcenia własnego biznesu.

Oto kilka propozycji, z których możesz skorzystać! 

Kredyty dla studentów.

Jeśli do głowy przychodzi Ci właśnie tego rodzaju rozwiązanie, weź pod uwagę, iż właściwy wniosek powinieneś złożyć na początku każdego roku akademickiego. Kredyt studencki jest przydzielany z budżetu państwa. W związku z tym, odsetki nie są wcale takie wysokie – wynoszą około 0,9%. Każdy student może otrzymywać dodatkowe środki pieniężne maksymalnie przez 6 lat. W celu dopełnienia formalności trzeba spełnić kilka istotnych warunków. Po pierwsze, należy posiadać ważną legitymację studencka. Po drugie, dochody w rodzinie nie powinny przekraczać 2 500 tysiąca złotych miesięcznie.

Weź pod uwagę, iż to Ty decydujesz ile pieniędzy aktualnie potrzebujesz. Można wypłacać 200 zł, 300 zł czy 900 zł miesięcznie. Wszystko zależy od aktualnych potrzeb. Najistotniejszą zaletą jest to, iż spłatę można rozpocząć dopiero po dwóch latach od zakończenia studiów.

Wsparcie rządowe.

Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla studentów ostatniego roku, jak i osób, które maksymalnie 4 lata temu ukończyły naukę na wyższej uczelni. Program rządowy „Wsparcie na start” jest swoistego rodzaju zobowiązaniem przydzielanym przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Maksymalnie można zdobyć aż 80 tysięcy złotych. Oprocentowanie nie jest stosunkowo wysokie, ponieważ wynosi 0,5%. Istotną zaletą jest fakt, iż pożyczkę można spłacać nawet przez 7 kolejnych lat. Ponadto, istnieje możliwość zawieszenia spłat poszczególnych rat. Można to zrobić tylko na rok.

Pożyczka pozabankowa.

Jeżeli masz dużo zajęć oraz nauki i nie masz czasu na chodzenie po różnego rodzaju urzędach w celu dopełniania niemożliwych do przeskoczenia formalności, rozważ zaciągnięcie szybkiej pożyczki online. Na  rynku istnieje wiele pozabankowych instytucji ułatwiających szybkie zdobycie dodatkowych środków pieniężnych. Jest to bardzo proste i szybkie rozwiązanie, ponieważ wszystkie formalności można załatwić całkowicie online – dodaje ekspert BOSS pożyczka.

Jest to szybki, a zarazem bezpieczny proces ubiegania się o pożyczkę online. Wystarczy tylko wypełnić odpowiedni formularz i spełnić kilka istotnych warunków. Nikt nie będzie od Ciebie wymagał poręczeń i zabezpieczeń. Aby ubiegać się o pożyczkę należy posiadać ważny dowód osobisty oraz numer konta.

Krótkoterminowa pożyczka dostępna jest na bardzo przejrzystych zasadach. Co więcej, łączy ze sobą korzyści oferty bankowej i dostępnych powszechnie szybkich pożyczek. Formalności ograniczone są do całkowitego minimum – dodaje ekspert https://bosspozyczka.pl/ .

Założeni własnej firmy jest niepowtarzalną szansa na zdobycie nowego doświadczenia. Kto wie, może z czasem Twój mały biznes się rozkręci i po studiach nie będziesz  musiał szukać pracy u innych pracodawców?

WERONIKA LECHAŃŚKA


 

Najnowsze artykuły

Grójecka Policja: Uwaga na kieszonkowców! Przed Świętami Bożego Nagrodzenia podczas zakupów na...
Grójeccy policjanci zabezpieczyli podrabianą odzież oraz obuwie Policjanci z Referatu dw. z Przestępczością Gospodarczą...
Spotkania z muzyką klasyczną Scena kameralna GOK zaprasza 14 grudnia o godz. 13.00 na...
Plan przygotowań piłkarzy Mazowsza Podopieczni Tomasza Sokołowskiego przygotowania do rundy...
Bokserskie trofea dla Grójca Zawodnicy reprezentujący Gminę Grójec wywalczyli 4 puchary...
www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

Dam prace przy remoncie Poszukuje osoby do pracy dodatkowej przy remoncie , praca polegać ma...
Praca Niania live-in / Szwajcaria...
Praca niania live-in w Szwajcarii od stycznia 2018. Prowork.Pl...
Opiekun/ka Anglia / różne lokalizacje... Znasz komunikatywnie język angielski i chcesz pracować jako Opiekun/Care...
Pomoc w domu / Frankfurt / Niemcy... Prywatna rodzina mieszkająca we Frankfurcie/ Niemcy pilnie zatrudni...
Fenix - Praca stała lub dodatkowa Szukasz pracy lub dodatkowego zajęcia ?

Pokochaj piękno...

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
Dietetyk mgr Justyna Juszczak Moja oferta skierowana jest do osób pragnących zdrowo się odżywiać,...
baza firm - dodaj firmę za darmo tylkoFirmy.pl - w pełni profesjonalny, moderowany i bezpłatny katalog...
Leczenie stwardnienia rozsianego Początkowe objawy stwardnienia rozsianego pojawiają się zazwyczaj nieoczekiwanie...
Atmo Sp. z. o. o. Na Atmo.com.pl zakupić można narzędzia pneumatyczne najlepszych marek,...

2013-2017 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.