Skąd wziąć pieniądze potrzebne na rozkręcenia biznesu na studiach?

1 grudnia 2017; 11:31

Materiał promocyjny

Jesteś na trzecim, czwartym, piątym roku studiów? A może dopiero zacząłeś naukę na wyższej uczelni? Niezależnie od tego, na którym roku studiów jesteś, musisz wiedzieć, że jest to świetny czas na założenie własnego biznesu. Warto jest spróbować swoich sił w biznesie jak najwcześniej. Z upływem czasu tego rodzaju pomysł może stać się źródłem wysokich zysków. Co więcej, jest to niepowtarzalna szansa na zdobycie nowego doświadczenia. Jeśli nie masz aktualnie wystarczającej ilości gotówki, nie martw się - pieniądze na założenie własnej firmy możesz zdobyć z wielu źródeł. Oto kilka propozycji od eksperta BOSS pożyczka.

Młodość rządzi się swoimi prawami.

Czas studiów generuje wiele możliwości zarobkowych. Co więcej, jako młody przedsiębiorca lepiej zdajesz sobie sprawę z tego, jak szybko i skutecznie należy dotrzeć do wybranych grup docelowych. Innowacyjne spojrzenie na rynek może być również bardzo przydatne. Mając tak niewiele do stracenia możesz pozwolić sobie na podejmowanie bardziej ryzykownych decyzji. Jeżeli coś pójdzie nie tak, jak powinno to i tak wyjdziesz z tego bogatszy o nowe biznesowe doświadczenia.

Prowadzenie własnej firmy jest niezastąpioną szkołą życia. Ponadto, jest to dobry sprawdzian dla weryfikacji własnych umiejętności. Możesz nauczyć się naprawdę bardzo dużo. Zdobędziesz nowe kontakty, które w przyszłości mogą być bardzo przydatne. Co więcej, dowiesz się jak należy zarejestrować daną działalność gospodarczą i w jaki sposób najszybciej można pozyskać klientów. Wykorzystaj ten czas. Taka okazja może się już więcej nie powtórzyć. Jeśli masz już konkretny pomysł, zacznij szukać dodatkowych środków finansowania potrzebnych do rozkręcenia własnego biznesu.

Oto kilka propozycji, z których możesz skorzystać! 

Kredyty dla studentów.

Jeśli do głowy przychodzi Ci właśnie tego rodzaju rozwiązanie, weź pod uwagę, iż właściwy wniosek powinieneś złożyć na początku każdego roku akademickiego. Kredyt studencki jest przydzielany z budżetu państwa. W związku z tym, odsetki nie są wcale takie wysokie – wynoszą około 0,9%. Każdy student może otrzymywać dodatkowe środki pieniężne maksymalnie przez 6 lat. W celu dopełnienia formalności trzeba spełnić kilka istotnych warunków. Po pierwsze, należy posiadać ważną legitymację studencka. Po drugie, dochody w rodzinie nie powinny przekraczać 2 500 tysiąca złotych miesięcznie.

Weź pod uwagę, iż to Ty decydujesz ile pieniędzy aktualnie potrzebujesz. Można wypłacać 200 zł, 300 zł czy 900 zł miesięcznie. Wszystko zależy od aktualnych potrzeb. Najistotniejszą zaletą jest to, iż spłatę można rozpocząć dopiero po dwóch latach od zakończenia studiów.

Wsparcie rządowe.

Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla studentów ostatniego roku, jak i osób, które maksymalnie 4 lata temu ukończyły naukę na wyższej uczelni. Program rządowy „Wsparcie na start” jest swoistego rodzaju zobowiązaniem przydzielanym przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Maksymalnie można zdobyć aż 80 tysięcy złotych. Oprocentowanie nie jest stosunkowo wysokie, ponieważ wynosi 0,5%. Istotną zaletą jest fakt, iż pożyczkę można spłacać nawet przez 7 kolejnych lat. Ponadto, istnieje możliwość zawieszenia spłat poszczególnych rat. Można to zrobić tylko na rok.

Pożyczka pozabankowa.

Jeżeli masz dużo zajęć oraz nauki i nie masz czasu na chodzenie po różnego rodzaju urzędach w celu dopełniania niemożliwych do przeskoczenia formalności, rozważ zaciągnięcie szybkiej pożyczki online. Na  rynku istnieje wiele pozabankowych instytucji ułatwiających szybkie zdobycie dodatkowych środków pieniężnych. Jest to bardzo proste i szybkie rozwiązanie, ponieważ wszystkie formalności można załatwić całkowicie online – dodaje ekspert BOSS pożyczka.

Jest to szybki, a zarazem bezpieczny proces ubiegania się o pożyczkę online. Wystarczy tylko wypełnić odpowiedni formularz i spełnić kilka istotnych warunków. Nikt nie będzie od Ciebie wymagał poręczeń i zabezpieczeń. Aby ubiegać się o pożyczkę należy posiadać ważny dowód osobisty oraz numer konta.

Krótkoterminowa pożyczka dostępna jest na bardzo przejrzystych zasadach. Co więcej, łączy ze sobą korzyści oferty bankowej i dostępnych powszechnie szybkich pożyczek. Formalności ograniczone są do całkowitego minimum – dodaje ekspert https://bosspozyczka.pl/ .

Założeni własnej firmy jest niepowtarzalną szansa na zdobycie nowego doświadczenia. Kto wie, może z czasem Twój mały biznes się rozkręci i po studiach nie będziesz  musiał szukać pracy u innych pracodawców?

WERONIKA LECHAŃŚKA


 


Najnowsze artykuły

Verona Consulting nowym partnerem FC Mundialito Firma VERONA CONSULTING została kolejnym strategicznym...
Już w weekend Święto Kwitnących Jabłoni 2018 Przed nami dwudniowa impreza. W sobotę na Placu Targowym:...
Jak Cichociemni lądowali koło Grójca 76 lat temu, w nocy 1 na 2 września 1942 r. na polu...
Wieczór polski – Sinfonia Viva w Grójcu Tegoroczny piętnasty już sezon cyklu Mazowsze w Koronie,...
Spotkanie autorskie z Olgą Rudnicką Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie...

Najnowsze ogłoszenia

Pakowacz produktów drobiowych! Również... Agencja pracy LiderJob (cert. 16198) poszukuje chętnych osób do podjęcia...
Praca w Holandii - pracownik produkcji... Agencja pracy LiderJob (cert. 16198) poszukuje chętnych osób do podjęcia...
Monter płyt g/k Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr certyfikatu...
Pracownik produkcji! Praca w Holandii... Agencja pracy LiderJob (cert. 16198) poszukuje osoby chętne do pracy...
Pracownik produkcyjny w Holandii... LiderJob (Cert.16198) to nowoczesna, certyfikowana agencja zatrudnienia....

Firmy z Grójca i okolic

Automax automechanika, naprawa samochodów... Autoserwis Automax to firma z długoletnią tradycją oraz doświadczeniem...
Naturalnie Zdrowe - sklep ze zdrową... Pragniemy zaprezentować ofertę sklepu internetowego Naturalnie Zdrowe,...
Szkoła Pływania Aligator Naszym celem jest organizacja wyjątkowych oraz ciekawych zajęć z nauki...
Drew-Stal Łukasz Flis Drew- Stal to rodzinna firma, która istnieje już od 15 lat. Przez ten...
Centrum Muzyki nad Rawą Centrum Muzyki nad Rawą zachęca do zapisywania się na zajęcia. Jeżeli...

2013-2017 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.