Szukasz prezentu na ślub? Podaruj skok spadochronowy!

29 listopada 2017; 13:23

Materiał promocyjny

Znalezienie tego najlepszego upominku na ślub może być wyzwaniem. Gdy szukasz czegoś oryginalnego, wykup voucher na skok spadochronowy!

Dzisiaj najczęściej na ślub wręcza się kopertę. Jednak niektórzy nowożeńcy chcą być zaskoczeni i proszą gości o upominki. Tutaj zaczynają się schody. Czy kupić mikser, a może pościel? Jeśli nie chcesz kupować czegoś zwykłego i poszukujesz pomysłu na prezent jedyny w swoim rodzaju, pomyśl o skoku spadochronowym w tandemie. To kapitalny wybór na ślub oraz na wiele innych okazji. Czym jest skok tandemowy? Czy każdy może wziąć w nim udział? Ile to kosztuje? Zapraszamy do sprawdzenia.

 

Skoki tandemowe – na czym to polega?


Do skoku ze spadochronem wcale nie potrzebujemy żadnego specjalnego przygotowania. Skoki tandemowe to doskonały wybór dla tych, którzy chcą spełnić swoje marzenie, ale jednocześnie nie mają czasu albo pieniędzy na wzięcie udziału w przeszkoleniu spadochroniarskim.

W skoku tandemowym biorą udział dwie osoby, a mianowicie są to pasażer i tandem pilot. Pilotem tandemu najczęściej jest instruktor spadochroniarstwa, który ma na swoim koncie wiele podobnych skoków. To on odpowiedzialny jest za sterowanie spadochronem, jego otwarcie, lądowanie. Dzięki temu pasażer nie musi posiadać żadnego przygotowania w tej dziedzinie – szkoleń, badań lekarskich, kondycji.

 

Czy skoki tandemowe są bezpieczne?Tak! Są to jedne z najbezpieczniejszych skoków spadochronowych. Pasażer i pilot tandemu są połączeni ze sobą uprzężą tandemową. Pilot ma na swoich plecach specjalny spadochron tandemowy – większy od standardowego spadochronu, dlatego potrafi on utrzymać dwie osoby jednocześnie. Stosuje się również spadochrony zapasowe i automaty, które potrafią automatycznie otworzyć spadochron w razie problemów.

Jako że do skoków tandemowych nie przechodzi się badań lekarskich, trzeba też wskazać, że musimy pamiętać o przeciwwskazaniach. Zaliczają się do nich przede wszystkim ograniczenie wagowe oraz przeciwwskazania zdrowotne. W zależności do wykorzystywanego sprzętu w skoku nie mogą wziąć osoby mające powyżej 100-120 kilogramów. Wśród przeciwwskazań zdrowotnych znajdują się: ostra niewydolność krążeniowa i oddechowa, epilepsja, niestabilność kręgosłupa, wrodzona łamliwość kości.

 

Jak wybrać najlepszy skok tandemowy w prezencie?Przy zakupie skoku spadochronowego w upominku najlepiej zdecydować się na voucher upominkowy. Wtedy obdarowana nim osoba samodzielnie wybiera swój termin skoku w momencie realizacji vouchera. To zdecydowanie najwygodniejsze rozwiązanie. Vouchery najczęściej zachowują swoją ważność przez rok.

Gdy wybieramy konkretne skoki spadochronowe, możemy określić ich wysokość oraz wykupić dodatkowe opcje. Wyskok z 3000 metrów daje 30-sekudowe swobodne spadanie, z kolei ten droższy, czyli z 4000 metrów daje 60 sekund swobodnego spadania. Swobodne spadanie to spadanie bez otwartej czaszy spadochronu – to najbardziej emocjonujący moment skoku, gdy spada się w kierunku ziemi z prędkością nawet 200 kilometrów na godzinę.Możemy też wykupić usługę wideorejestracji skoków. Wtedy uczestnicy będą nagrywani przez dodatkowych skoczków. Efektem będą wspaniałe pamiątki po tym niecodziennym wydarzeniu.Ile zapłacimy za skok spadochronowy w tandemie?Skok spadochronowy z 3000 metrów to koszt około 500-600 złotych. Za skok z 4000 metrów zapłacimy natomiast około 700 złotych. Wideorejestracja to koszt około 250 złotych.

Gdy chcesz podarować na ślub wyjątkowe skoki spadochronowe w tandemie, wybierz zaufany ośrodek spadochroniarstwa. Do skorzystania ze swoich usług zaprasza Certyfikowany Ośrodek Szkolenia Lotniczego Skydive organizujący skoki na terenie całej Polski. Formularz rezerwacji dostępny jest pod adresem: https://skydive.pl/tandem-rejestruj/zaproszenie/.

 

 


 Najnowsze artykuły

Repertuar kina GOK 17-23 sierpnia 2018 FRU, Iniemamocni 2, Drapacz chmur oraz Pierwsza noc...
Znamy datę wyborów samorządowych Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe...
Justyna Kozdryk mistrzynią Europy i rekordzistką Świata! Złoty medal w wyciskaniu sztangi leżąc zdobyła w miniony...
Groźny wypadek w Konarach Dziś około godz. 10 dyżurny grójeckiej komendy otrzymał zgł...
Przeładowane „dostawczaki” na krajowej „siódemce” Aż 8,7 tony ważył samochód dostawczy z ładunkiem o...


Najnowsze ogłoszenia

Gruba siatka ochronna na boisko Solidna siatka ochronna, jaką oferujemy, nie pozwoli wydostać
się...
Garaż blaszany blaszak Wiata Hala... Wykonamy garaż na dowolny wymiar.
Każdy garaż wykonywany jest...
Pakowacz warzyw i owoców- również...
LiderJob sp. z.o.o. Agencja Pośrednictwa Pracy, posiadająca...
Rozwiązanie, aby rozwiązać wszystkie... Rozwiązanie, aby rozwiązać wszystkie te problemy finansowe
Usługi transportowe Oferujemy transport towarów oraz usługi spedycyjne.
Mamy do dyspozycji...

Firmy z Grójca i okolic

Inna Klinika Piękna Kraków - medycyna... Chcesz poprawić swoje niedoskonałości? Szukasz gabinetu kosmetycznego...
Naturalnie Zdrowe - sklep ze zdrową... Pragniemy zaprezentować ofertę sklepu internetowego Naturalnie Zdrowe,...
Atmo Sp. z. o. o. Na Atmo.com.pl zakupić można narzędzia pneumatyczne najlepszych marek,...
... OŚRODEK NOWE ŻYCIE to miejsce, w którym znajdziesz pomoc w walce z Twoim...
TOSCA Małgorzata Kita Tosca zajmuje się wynajmem mebli eventowych i składników aranżacji wnętrz...

2013-2018 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.