Zmiana prezesa PCM w Grójcu. Joanna Czarnecka za Marzenę Barwicką

27 listopada 2018; 14:33

65 komentarzy

Marzena Barwicka nie jest już prezesem Powiatowego Centrum Medycznego w Grójcu - dowiedział się portal Grojec24.net.

Polecamy

Nowym prezesem spółki zarządzającej grójeckim szpitalem została Joanna Czarnecka (wcześniej Krzyżanowska-Janas), która w przeszłości była prokurentem spółki i świadczyła dla niej usługi prawne.

Informacje te potwierdził w rozmowie z Grojec24.net starosta Krzysztof Ambroziak. - Dzisiaj Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie wspólników PCM w Grójcu [zarząd Powiatu Grójeckiego - przyp. red.] jednogłośnie podjęło decyzję o odwołaniu pani prezes Marzeny Barwickiej - mówi nam starosta.

Jednocześnie Krzysztof Ambroziak podkreśla, iż władze powiatu mocno pracują nad poprawieniem sytuacji grójeckiego szpitala. - Chcemy pozyskać nowych lekarzy i nowe pielęgniarki dzięki współpracy ze szpitalami wojewódzkimi, aby uratować dotychczasowy kontrakt - zapowiada.

Marzena Barwicka pełniła funkcję prezes PCM od grudnia 2015 roku, kiedy zastąpiła na tym stanowisku Zbigniewa Kończaka. Przed szefowaniem grójeckiej placówce zajmowała się zamówieniami publicznymi w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym.

TAGI:

Komentarze (65):

zdzich; 27 listopada 2018, 14:47

Do Radomia niech wraca tam mącić

mieszkanka Grójca; 27 listopada 2018, 16:29

Szybko poszło.

elf; 27 listopada 2018, 17:09

A ta druga dama też opuszcza fotelik ?

Mieszkanka grojca ; 27 listopada 2018, 17:13

Trzeba ta panią rozliczyć i osoby ja wspierające. , a nie dostanie odprawę za to , że doprowadziła sxpital do ruiny i niszczyła jego pracowników i wróci tam skąd przyszła. Prawdziwe jest przyslowie; ze kogo woda wyrzuci, to przyjdzie do grojca. MAM WIELKĄ NADZIEJĘ, ŻE NOWA WŁADZA STAROSTWA ZMIENI TE SYTUACJĘ NA LEPSZĄ. ŁATWO NIE BĘDZIE

Liamik; 27 listopada 2018, 17:14

Ta Barwicka niech spada na drzewo a ta Czarnecka to jest fajna

a; 27 listopada 2018, 17:53

Wreszcie zrobiono porządek. Została jeszcze jedna intrygantka-indolentka, która zniszczyła pielęgniarstwo w szpitalu.
Brawo Panie Starosto.

wyborca do piszących; 27 listopada 2018, 18:06

Zobaczymy jak poradzi sobie nowa pani prezes. O ile zadłuży ten szpital i czy nie doprowadzi do upadłości tak jak chcieli co niektórzy.

edi; 27 listopada 2018, 18:34

odwolana powinna oddać te wysokie pobory za doprowadzenie do ruiny szpitala i zniszczenie parku

wypożyczalnia taczek; 27 listopada 2018, 18:35

Wypożyczymy za friko taczki na trasie: szpital - Radom, Mogielnica, a także Grójec. Termin nie gra roli, świadczymy usługi również w nocy. Pełen profesjonalizm, satysfakcja gwarantowana.

Jankiel; 27 listopada 2018, 19:04

Za to wszystko powinien odpowiadać były starosta i wice swoim majątkiem

br; 27 listopada 2018, 19:04

Do szefa wypozyczalni taczek.Stwierdzasz ze jestes profesjonalista wiec nadajesz sie tylko do taczek przepraszam tych ktorzy przy pomocy taczek zarabiaja. A swoja droga moze poczekajmy na efekty zmiany szefa PCM.Opluc kogos jest bardzo latwo.Czyzby juz wykonano audyt czy moze to zwykla polityka.Poczekajmy na wyniki.Tym bardzo szybkim proponuje podwojna dawke wegla

Do br; 27 listopada 2018, 19:14

Szykuj się, będziesz następny.

P; 27 listopada 2018, 19:25

Mam nadzieję że nowy prezes odmieni szpital i. nie będzie to umieralnia.

Pracownik pcm; 27 listopada 2018, 19:25

Barwicka potrafiła tylko przechadzać się po oddzialach i kontrolować, wprowadzając strach i paraliż pracowników. Musiała mieć nieźle plecy skoro dostała to stanowisko. Mało kompetentna osoba, za głupia na tak odpowiedzialne stanowisko

BarAnina; 27 listopada 2018, 21:43

Ten szpital powinien być zamknięty, zaraz po tym jak go otworzyli. W drugiej połowie XX wieku, ludzie lądowali na Księżycu, a my w tej drugiej połowie XX wieku, otwieraliśmy nowy szpital, w którym na sali leżało po dziesięciu pacjentów, a jedna łazienka z trzema kabinami wspólnymi dla kobiet i mężczyzn, przypadała na 50 osób. I tak jest nadal, w drugim dziesięcioleciu XXI wieku.

luki; 27 listopada 2018, 22:48

"Dlatego między innymi działał będę aby:
- zapewnić kompetentny i odpowiedzialny nadzór właścicielski ze strony Zarządu Starostwa Powiatowego nad PCM w miejsce dziś sprawowanego .
- dokonać natychmiastowej zmiany kierownictwa w Spółce Powiatowe Centrum Medyczne na osoby kompetentne i odpowiedzialne wybrane w wyniku ogólnopolskiego konkursu znające zarówno specyfikę funkcjonowania zakładów ochrony zdrowia jak i spółek prawa handlowego"

To cytat z programu jedynki z ramienia SLD, która współrządzi powiatem. Ogólnopolski konkurs został ogłoszony i rozstrzygnięty niezwykle szybko.

Wyborca 29; 28 listopada 2018, 07:19

Obie panie były nie kompetentne ale zajmowały dobrze płatne stanowiska i pracowników traktowaly jak zło konieczne. doprowadziły do takiej sytu
acji że dziś. w szpitalu nawet nie ma ludzi do prac porządkowych

pracownik; 28 listopada 2018, 07:27

Szanowni Państwo.
To nie koniec zmian w szpitalu Grójeckim. Bardzo proszę o przygotowanie dużej ilości kartoników. Informacje proszę przekazać osobą nie zorientowanym. Od 1 grudnia będzie wprowadzony system oceny i wynagradzania stanowisk, który pokażę faktyczną sytuacje w zakładzie.

br; 28 listopada 2018, 09:29

Nie mam szans ciebie z tych taczek nikt nie wysadzi masz je na stale profesjonalnie szefie taczkarzy

Maniek; 28 listopada 2018, 10:01

Nie martwcie się o Barwicką, bo taki "fachowiec" znajdzie wszędzie robotę. Jest jeszcze kilka szpitali do rozwalenia w Radomiu i okolicach!!! Gorzej będzie z cieciem, ups przepraszam z dyr. technicznym.

a;; 28 listopada 2018, 11:23

Nie życz innym szpitalom takich ''fachowców'' Szkoda ludzi w nich pracujących oraz pacjentów.
Kiedy zostanie podstawiona taczka po Panią Dyrektor ds. Pielęgniarstwa? Pomogę pchać.

ERYK; 28 listopada 2018, 12:22

jabłka zbierać to potraficie ( jedynie to).
Poprzednia prezes wyciągnęła szpital z czarnej d... .i Już przebieracie nogami by się do miodu dobrać!!!

Maniek; 28 listopada 2018, 13:26

Eryk, lecz się na nogi bo na głowę za późno!!!

cały ja; 28 listopada 2018, 13:45

system oceniania i nagradzania.....Lekarz w dodatku specjalista znajdzie pracę wszędzie i nie będzie oglądał się na prowincje jak to ktoś kiedyś określił. Proszę spojrzeć ilu specjalistów dało nogę!!!!

Ciekawe; 28 listopada 2018, 15:04

Sytuacja szpitali powiatowych wszędzie jest taka sama. Nie wierzę w to, że poprzednia władza, chciała źle (bo jeszcze wcześniej było gorzej) fakt niektórzy nie powinni zajmować dyrektorskich stanowisk i nie mam tu na myśli pani Barwickiej. Rozumiem, że teraz również nic się nie zmieni i znów będzie gadane, że to przez Pisiorow i Pana vice. To jak zadłużone były szpitale za PO PSL już wiemy, faktycznie zróbcie ten audyt i... naprawdę przestańcie nami (wyborcami) ciągle manipulowac!!

Hehe; 28 listopada 2018, 18:45

Cieszycie się że nie ma już Barwickiej?
Tak tak, cieszycie się
To żeby było zabawniej to wam powiem, że palacz kotłowy z nowym starostą zwalniając ją przed końcem miesiąca zapewnił wam brak wypłat :)
Nowa prezes jak wróci ze zwolnienia, zanim wpisze się do KRS wyrobi sobie podpis elektroniczny i upoważnienia w banku to zastanie was nowy rok.
Także na święta szczaw i mirabelki was czeka. ;)
Ale wy się dalej cieszcie

Antoni; 28 listopada 2018, 20:40

Do hehe: To by się zgadzało, zemsta PiS-u może być straszliwa, oby tylko nie zagłodzili pacjentów szpitala.

Ja ; 28 listopada 2018, 21:22

Weź Stoperan.

zła zmiana ; 28 listopada 2018, 21:41

Oni nic lepszego nie stworzą w tym szpitalu!!!!!!!! Prezes Barwicka wykonała porządną robotę. Już za dwa miesiące krzykacze się uciszą. Pogrążanie dla szpitala się zacznie. Przecież "zła zmiana" nie miała kogo wybrać na prezesa. To była konieczność ich wyboru.Ta Pani prezes razem z dawnym prezesem PCM zadłużyli szpital w 2014 do kwoty 15 mln złotych. "Zamienił stryjek siekierkę na kijek"- zła zmiana nastąpiła. Szkoda tylko tego co rządzący z PiSu wypracowali w latach 2014-2018

Bobo; 28 listopada 2018, 21:57

Nie zaglodzą Rzerznik cos podwiezie jakieś podgardle

Re: Hehe; 28 listopada 2018, 22:09

Skoro piszesz takie rzeczy, to rozumiem że pracujesz w tym szpitala, zapewne w administracji i zapewne siedzisz teraz na lewym zwolnieniu lekarskim, ale spokojnie mirabelki i szczaw to wyjdą na najbliższym posiedzeniu Rady Powiatu więc wyluzuj. A ZUS z taką samą siłą sprawdzi i Ciebie -wysokiej klasy specjalisto zapewne z bardzo wysokim wynagrodzeniem, który jedynie jesteś mocny na forum. Znasz takie powiedzenie "Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy a nie zaczyna". CIAÓL

Do: zła zmiana i Haha; 29 listopada 2018, 00:40

Jeżeli to co dzieje się w tym szpitalu jest czymś świetnym, to proponuję razem z byłą prezes udać się w kierunku Iłży, bo podobno tam spadochron obrał kierunek. Nie pasujesz do koncepcji ratowania tego szpitala. W ciągu 2 miesięcy posprzątać te patologie to absolutnie niemożliwe. 3 długie lata niszczenia psychicznego ludzi, myślę że wystarczy. Jak sądzę, Ty jako kat i oprawca, dobrze się wtedy bawiłeś, ale to już koniec. Widać, że Tobie nie chodzi o dobro tego społeczeństwa o ich opiekę zdrowotną, Tobie chodzi o władzę, o pieniądze i nic więcej. Ciekawe jaką pensję miesięcznie przytulałeś? 5 tysi, 10 tysi a może i więcej. Ale to już się wyczerpało, FINITO.

DO: Hehe
a to że nie zapewniła kasy na wypłatę to czyja wina? Odwołano ją 27.11 a wypłaty są 30.11, to gdzie są te pieniądze na wypłatę? a może kasę zabrała ze sobą? spokojnie, krok po kroku to sprawdzimy, dojdziemy do tego co było tego powodem. Będzie ciężko, ale damy radę.

Do: Antoni
To prawda, pamiętam to jak była prezes udając się na weekend nie zabezpieczyła wyżywienia dla pacjentów, pamiętam. Pamiętam też, że za czasów byłej prezes korytarze i sale chorych myte były jedynie wodą, bo płynów nie raczyła kupić, pamiętam też że nie płaciła dodatków dla pielęgniarek. Faktycznie było super za czasów PiSu, super upodlenia, super pensje dla swoich, super mobbing i mega kompetencja. BRAWO TY.

Mm; 29 listopada 2018, 07:38

Najważniejsze,źe kobiety rządzą.Niech moc będzie z nimi.

Ola; 29 listopada 2018, 07:53

Tylko parku żal...

OBIEKTYWNY; 29 listopada 2018, 08:11

Szanowny PANIE PAWLE W. WIDAĆ PO PANA WPISACH POD RÓŻNYMI NICKAMI POWYŻEJ ,IŻ NIE TYLKO BRAŁ PAN PIENIĄDZE ,,ZA NIC NIEROBIENIE",ALE RÓWNIEŻ DORABIA PAN NA ZWOLNIENIU TROLLINGIEM -GRATULUJĘ ZAJĘCIA

Mieszkanka grojca ; 29 listopada 2018, 10:28

Do Pana hehe. Widać, że pani była dyrektor, nie będę wymieniać tego tfu nazwiska , doprowadziła sxpital do ruiny i miała ochronkę, wiemy kogo. Najlepsi lekarze w tym urolodzy odeszli ze szpitala , bo nawet nie mieli dostępu do sieci internetowej , żeby choremu zrobić usg, a zachciało się tej specjalistce helikoptera . Nie jestem ani pracownikiem szpitala ani starostwa, a pan jest żenujący i g.....pi

Do obiektywny; 29 listopada 2018, 10:46

Ty należysz do tej grupy, która „urobiona” byla po pachy, ale sowicie wynagradzana, a ja sobie teraz godnie odpoczywam, po zbiorach, sloneczko świeci, kasa się zgadza, a Ty co? Spadłeś ze stołeczka i boli.

Roman; 29 listopada 2018, 11:11

może przestańcie pluć na siebie nawzajem, a niech pierwszy wpis dotyczy pierwszego cudu w szpitalu, bo jak rozumiem teraz są sami fachowcy, czekam na pierwsze (widoczne) efekty ich pracy, a lądowisko się przyda, szybciej wrócą uciskani lekarze na banicji i nastąpi sielanka, tylko nie tłumaczcie braku powrotu fachowców brakiem lądowiska, pacjencie lecz się na potęgę bo nastąpiło ostatnie dobre "pięć minut" szpitala, tylko nie narzekaj bo teraz nie wypada.

Chory; 29 listopada 2018, 11:14

Pokażcie wreszcie ten audyt! Przecież nowe władze już chyba znają sytuację. Czemu Zarząd nie zabierze głosu co tam się dzieje? Panie Starosto?

Re: obiektywny; 29 listopada 2018, 11:51

Dla mnie to bez różnicy, czy nazwiesz mnie Paweł, Andrzej czy Zenek, czy przypiszesz mi ten czy inny wpis, uwież mi, bez różnicy. Dla mnie ważne jest to, że ta gnijąca patologia kończy się z dnie odwołania tej kobiety z funkcji, której nigdy pełnić nie powinna. A osoby, które na tym żerowały teraz ją bronią, że bylo tak świetnie. Jak uważasz, że to taka super kobieta, idźcie razem ku nowej przygodzie, byle dalej od naszego regionu. Na szczęście radni nie ugięli się Waszej korupcji politycznej i za to wielki szacun.

OBIEKTYWNY; 29 listopada 2018, 13:40

PRZEPRASZAM OSOBY KTÓRE PRZEZ MOJĄ POMYŁKĘ ŹLE ODCZYTAŁY MOJE PRAWDZIWE INTENCJĘ OCZYWIŚCIE MÓJ WCZEŚNIEJSZY POST KIEROWANEJ DO PANA HUBERTA W. ,,RZECZNIKA PRASOWEGO"DZIĘKI BOGU BYŁEJ PANI PREZES-POZDRAWIAM

zła zmiana; 29 listopada 2018, 22:06

Zobaczymy czy wrócą na stołki starzy "wyjadacze":
Zbigniew zwolennik prywatyzacji, który miał najbrudniejszy oddział wewnętrzny, Agata, która czeka na 14 tys. miesięcznie za kredyty w parabankach, pielęgniarki, które odeszły bo zabroniono im wiele rzeczy,np, rozpisywanie dyżurów po 36 godzin na dobę. To zapewne wróci, a dług wzrośnie.

Bb; 30 listopada 2018, 11:28

Zgnijecie we własnej zgryzocie

zła zmiana; 30 listopada 2018, 17:28

Nie sztuką jest zwolnić, sztuką jest dobrze zarządzać. Poczekajmy.

do złej zmiany; 30 listopada 2018, 20:08

Co ty za bzdury piszesz,ja też jako pielęgniarka bałam się operatora zewnętrznego a teraz tam pracuje z przyjemnością a tu jest syfff...Tak dobrze było ze nie było strzykawek,fartuchów ,rękawiczki pani prezes kazała brać z cpn-u a środki czystości przynoszą pielęgniarki i lekarze

zła zmiana; 30 listopada 2018, 22:30

Pielęgniarko, przecież to Ty i niektóre z was tak robiliście specjalnie, aby zabrakło to co wymieniasz. Opowiadała mi Twoja koleżanka, że zamawiałaś np. 5 strzykawek, zamiast 200. I za chwilę mówiłaś, że nie ma strzykawek. To tak było z fartuchami,,rękawiczkami, środkami czystości. Zależało Ci tylko aby nastąpiła zła zmiana, która jest teraz. Zobaczysz jak Ci się ta przyjemna praca obróci w pracę w bagnie. Ja tylko przypomnę Ci dobre czasy za prezesury Pani Barwickiej.Środki czystości, nie przynosili, lecz wynosili.

Bb; 30 listopada 2018, 22:48

I tak mimo chęci w tym grajdple nic nie da się zrobić przykład panie z Radomia tu u Nas jest dziadostwo i i tak jesteśmy zasciankiezasciankiem Radomia i Warszawy generalnie plebss pozdrawiam wszystkich Nowej zmiany powodzenia nie zadluzajcie się . Z nową Panią Dyrekktor Pozdrawiam . Badylarze

do zła zmiana; 1 grudnia 2018, 14:15

prezesura pani b. to umówmy się, napisać zła to mało powiedziane, a po twoim wpisie wnioskuję, że byłeś jej prawą ręką i dla ciebie to jest już koniec programu koryto+ plus misiewicze. a strzykawkami to się już nie stresuj, kuruj się i szybko wracaj do pracy. z utęsknieniem na ciebie czekamy

a; do zła zmiana; 1 grudnia 2018, 17:48

Nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia.

filozof; 2 grudnia 2018, 09:05

Ach kiedy wroca stare czasy.......

Wyborca 29; 3 grudnia 2018, 08:22

W Nowym Mieście potrafili postarać się o środki unijne a w Grójcu czym zajmował się pan, który miał się tym zajmować chyba siedział i układał pasjansa, dal

Kaśka ; 3 grudnia 2018, 19:51

Już niedługo.

zła zmiana; 3 grudnia 2018, 20:38

Tutaj rządzi palacz, a szpital pogrąży w ruinę. Zła zmiana nastąpiła!!!!!!!

ERYK; 4 grudnia 2018, 07:54

wesołych świąt !!! że tak powiem prześmiewczo...
miodu nie będzie.

Ktoś; 4 grudnia 2018, 12:47

Co z tego ze zmiana jest Pani prezes skoro i tak wyplat nie ma, i nie wiadomo kiedy będą.

Zainteresowana ; 4 grudnia 2018, 17:34

Dajcie jej szansę jesli bedzie kierować sie wlasnym rozumem a nie podpowiiedziami lizusow ex pani prezes to da rade .

zła zmiana; 6 grudnia 2018, 21:19

Nowa Pani Prezes da radę jeśli będzie postępować, jak Pani Barwicka. Trzymać finanse w ryzach i dyscyplina, dyscyplina i jeszcze raz dyscyplina. To moja dobra rada nad którą będę czuwała.Lekarzy startych pozmieniać na młodych, stare pielęgniarki i te które wróciły na zieloną trawkę, zabiegać o nowe. Wtedy zmienię Wam nazwę na "Dobrą zmianę"

a; do zła zmiana; 12 grudnia 2018, 17:53

Może jeszcze powiesz skąd sprowadzić młodych lekarzy i pielęgniarki, mądralo.

zła zmiana; 12 grudnia 2018, 19:31

Przecież zła zmiana mówiła,że dadzą sobie radę. Ja na pewno bym znalazła.

00; 19 lutego 2019, 06:07

Idzie wiosna!

wyborca; 19 lutego 2019, 11:44

Padło pytanie skąd sprowadzić młodych lekarzy i pielęgniarki. Przypomnę co zrobiła ówczesna koalicja PO i PSL. Likwidowali uczelnie medyczne, wysyłali kadrę już wykształconą na zachód, a ustawę o odpracowaniu w kraju w którym się wykształcili zlikwidowali. O czym mowa.

wolf; 19 lutego 2019, 14:02

Proszę o listę zlikwidowanych uczelni medycznych w Polsce, według mnie nie zlikwidowano ani jednej. Ciężko PiSowi tłumaczyć swoją niekompetencję bez zwalania winy na innych

WGR 2; 19 lutego 2019, 16:12

Pielęgniarki muszą robić magisterium,kiedyś wystarczyły szkoły policealne lub pielęgniarskie do dziś kształcimy za darmo kadry Norwegom,Anglikom,Niemcom żaden kraj nie jest tak szczodry brawo PO i PSL.

Student medycyny; 27 lutego 2019, 02:45

Bzdura, żadna z uczelni nie została zlikwidowana ani przed 2015, jak rowniez po
Obecny minister chce nadrobić braki tworzeniem kierunku lekarskiego na nowych uczelniach, to nieporozumienie, uczelnie są przepełnione, szpitale uniwersyteckie pękają w szwach od studentów, ciężko jest cokolwiek zobaczyć i czegoś sie nauczyc, dodatkowo po 2015 roku medycyne mozna studiowac rowniez płatnie i zaocznie, ja składając na medycynę musiałem napisać maturę z biologii oraz chemii na wynik ponad 90% zeby sie dostac na studia, obecnie kryterium przyjecia na taką uczelnie prywatną to jedynie zdana matura, to nie jest sposob na rozwiazanie problemu braku lekarzy
Po skonczeniu studiow nie ma miejsc specjalizacyjnych dla wszystkich absolwentow, nadal walczymy o kazde miejsce, niektorzy po 6 latach studiow i roku stazu, specjalizują sie 5 lat w ramach bezplatnego wolontariatu, nie macie Panstwo pojecia jak wyglada ksztalcenie mlodych lekarzy. Dla wielu lekarzy Panstwo nie oferuje miejsca rezydenckiego.
Wielokrotnie rezydenci wskazywali, ze to glowny problem, produkujemy lekarzy, ktorych potem nie chcemy specjalizowac, i to jest wlasnie jeden z powodow wyjazdow mlodych lekarzy.
W kwestii odpracowywania studiów, a dlaczego tylko sugerujecie takie rozwiazanie wobec studentow medycyny, badzmy sprawiedliwi, niech kazdy student w takim razie odpracuje swoje studia.
Przypomne tylko, studia medyczne trwają 6 lat, to trudne studia, po nich jest rok obowiazkowego stazu juz jako lekarz, zarabia sie wtedy około 2 tys na rękę bez mozliwosci wiekszego zarobku, po stazu jesli uda sie dostac na rezydenture zarabia sie około 3 tys, czesto ludzie twierdzą, ze tezydent to nie lekarz, uczy sie to mało zarabia, nie macie pojecia kto was leczy, wlasnie głównie Ci ‚nie lekarze’ rezydenci, ktorzy zapelniają cale luki pokoleniowe specjalistow, ktorych srednia wieku to grubo po 50.

jacek1111; 17 marca 2019, 15:40

czy ktoś pamięta p. Bernardę Dudek, kiedy pracowała w szpitalu w Grojcu i na jakim stanowisku

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 


Najnowsze artykuły

Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w...
W sobotę wyprzedaż garażowa W najbliższą sobotę Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza na...
Świadomie z Jabłkiem Grójeckim! Stowarzyszenie Sady Grójeckie po raz kolejny przeprowadzi...
Zielony rekord w Grójcu W piątek 26 kwietnia o godzinie 14:00 na tyłach Parku...
Bracia z Grójca aresztowani za narkotyki W ostatnich tygodniach kolejne osoby posiadające środki...
www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

Pakowacz filetów drobiowych! Agencja pracy LiderJob (cert. 16198) poszukuje dla swojego klienta pracowników...
... Wykonujemy analizy dla e-commerce.
Usługa jest kierowana do sklepów...
Kupię Toyotę Picnic Carina Corolla... Kupimy auta osobowe oraz dostawcze marki Toyota.

Odbieramy...
Pakowacz produktów spożywczych! Również... Podejmij współpracę z LiderJob (cer. 16198) – Twoim liderem...
Frezarka ATMSolutions! Zautomatyzuj... W ofercie posiadamy na sprzedaż plotery frezujące o dowolnych wymiarach...

Firmy z Grójca i okolic

Fabskin - centrum medycyny estetycznej... Centrum Medycyny Estetycznej Fabskin to miejsce w Warszawie, którego...
Pro-wash Firma Pro-Wash oferuje szeroki zakres usług sprzątania.
Począwszy...
Poundout Gear - sklep z produktami... Potrzebujesz znaleźć dobry sprzęt sportowy przeznaczony do sztuk walk?...
Park Biznesu Ballyvesey - hale do... Jesteś właścicielem mniejszej lub większej firmy, która dynamicznie...
GRUPA ZIKOM Sp. z o.o. Twój komputer lub laptop nagle odmówił chęci współpracy? A może po prostu...

2013-2019 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.