facebook
Dzisiaj jest: Poniedziałek, 8 lutego 2016 r.
Wkrótce

Podaruj odrobinę serca! Charytatywny koncert w GOK

4 lutego 2016 r.

Koncert charytatywny, który miał odbyć się w ramach pomocy dla chorego Kacperka, nie zostanie odwołany ze względu na śmierć chłopca. Koncert odbędzie się w intencji Kacperka. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na inne potrzebujące dziecko oraz na pomnik dla zmarłego chłopca.

Czytaj dalej

Jerzy Hoffman spotka się z grójczanami

1 lutego 2016 r.

Znany z filmowych adaptacji Trylogii Henryka Sienkiewicza reżyser - Jerzy Hoffman - spotka się w sobotę z mieszkańcami Grójca.

Czytaj dalej

Spotkanie z V.V. Severskim

25 stycznia 2016 r.

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zaprasza na spotkanie autorskie z V.V. Severskim w dniu 28 stycznia (czwartek) o godz. 18.00.

Czytaj dalej

Wystawa Barbary Lemiech

20 stycznia 2016 r.

Grójecki Ośrodek Kultury gorąco zaprasza na wystawę tkaniny Barbary Lemiech "Tkanina z naturą na Ty" 28 stycznia o godz. 18:00.

Czytaj dalej

Koncert Chóru Miasta Grójec

13 stycznia 2016 r.

Zapraszamy serdecznie na premierowy kolędowo-noworoczny koncert w wykonaniu Chóru Miasta Grójec.

Czytaj dalej

Zima w mieście 2016

11 stycznia 2016 r.

Znany jest już dokładny plan akcji „Zima w mieście 2016”. Ferie rozpoczną się 1 lutego.

Czytaj dalej

Paranienormalni w Grójcu

7 stycznia 2016 r.

Kabaret Paranienormalni przedstawia program PIERWIASTEK Z TRZECH, a w nim wszystko co najlepsze, czyli talent Igora, urok Roberta i energia Michała. Bo takich dwóch, jak ich trzech nie ma ani jednego!

Czytaj dalej

Wernisaż wystawy Roberta Kępki

5 stycznia 2016 r.

Grójecki Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie Plastyków Ziemi Grójeckiej zaprasza na wystawę Roberta Kępki "i...". Wernisaż odbędzie się w piątek 8 stycznia o godz. 18:00.

Czytaj dalej

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - finał w Grójcu

4 stycznia 2016 r.

W niedzielę 10 stycznia 24 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Grójecki sztab WOŚP zaprasza na koncerty z tej okazji.

Czytaj dalej

Noworoczny Koncert Wiedeński

17 grudnia 2015 r.

Zapraszamy Państwa na Noworoczny Koncert Wiedeński, który odbędzie się już 14 stycznia 2016 o godzinie 19:00 w Grójeckim Ośrodku Kultury.

Czytaj dalej

Najnowsze ogłoszenia

Sprzedam;Seat Ibiza 1.4 b-gaz [Motoryzacja]

Sprzedam Seata Ibizę 1.4,94, benzyna-gaz wbity w dowód.Samochód jak na samochód jak na swój wiek w bardzo dobrym stanie mechanicznym jak i wizualnym.Po wymianie...

Wyprzedaż wyposażenia Atlantic [Sprzedam / kupię]

Syndyk Masy Upadłości Atlantic Sp. z o.o. w Pniewach oferuje do sprzedaży ruchomości wchodzące w skład masy w postaci: mebli biurowych, mebli sklepowych,...

Inżynier Drogowy [Praca]

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się m.in. w facility management, poszukuję kandydatów na stanowisko inżyniera drogowego.

Zakres...

donice korytkowe, drewniane [Sprzedam / kupię]

donice korytkowe, drewniane. wyścielone folią która zabezpiecza drewno przed zniszczeniem przez wilgoć. Pojemność 110 litrów. Wysokość donicy jest idealna...

Sprzedam budynek z działką Głuchów [Nieruchomości]

Sprzedam działkę 7500 m2, na której znajduje się budynek 130 m2, część garażowa 100 m2, część biurowa 30m2. Garaż wyposażony w kanały, drzwi wjazdowe o wymiarach...

Ankieta

Czy jesteś za powstaniem kasyna w Grójcu?

Alarm24

Wydarzyło się coś ważnego? Wyślij nam swoją informację

Panorama ziemi grójeckiej

  Projekt zrealizowany przez Stowarzyszenie Signovum we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Grójcu w roku 2013. Wykonanie: Sztuka Kadru.
Reklama