W samym sercu Mogielnicy trwają badania archeologiczne, które mogą pomóc odkryć kolejne tajemnice związane z najstarszą historią miasta. Prace prowadzone są na skraju rynku,...
Policjanci z Nowego Miasta nad Pilicą zatrzymali dwóch młodych mężczyzn z narkotykami. Pierwszy marihuanę miał przy sobie, drugi w samochodzie. Nielegalne środki ukryli w paczkach papierosów. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.
W związku z napływającymi sygnałami mieszkańców gminy Pniewy, które były nanoszone na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa dzięki współpracy z miejscowym urzędem gminy dzielnicowy po raz kolejny pomógł w usunięciu i ustaleniu sprawcy nielegalnie gromadzonych odpadów.
Do 151 wzrosła liczba osób, które pokonały koronawirusa w powiecie grójeckim.
W poniedziałek 4 maja dotarły do Urzędu Gminy i Miasta w Grójcu darmowe maseczki wielokrotnego użytku, zamówione przez Burmistrza Dariusza Gwiazdę jeszcze w marcu na początku pandemii poprzez formularz internetowy inicjatywy MaseczkidlaPolski.pl Fundacji Lerte.
Grójeccy policjanci zajmujący się przestępczością gospodarczą zabezpieczyli blisko 60 tysięcy papierosów i krajankę tytoniową bez polskich znaków akcyzy. Zatrzymali także 38-letnią kobietę. Wartość uszczuplenia podatku akcyzowego w tej sprawie wynosi prawie 66 tysięcy złotych.
Policjanci w Mogielnicy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy kradli w marketach artykuły spożywcze, chemiczne i alkohol, usłyszeli zarzuty kradzieży za co kodeks karny przewiduje karę od trzech miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
Po raz pierwszy od ponad tygodnia potwierdzono dwa nowe przypadki zakażenia koronawirusem w powiecie grójeckim. Są też dobre informacje: do zdrowia wróciło 75 osób.
W Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) powrócono do pierwotnych godzin pracy, czynny jest 3 razy w tygodniu:
Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu wspólnie z policjantami z Piotrkowa Trybunalskiego rozbili grupę, która trudniła się kradzieżami ciągników i maszyn rolniczych. Podejrzani - dwaj bracia oraz dwaj synowie jednego z mężczyzn wpadli na gorącym uczynku. Cała czwórka została tymczasowo aresztowana.
3 dni temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
4 dni temu
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
4 dni temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
4 dni temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
5 dni temu
Ogłoszenia