Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!

Podopieczni trenera Pawła Lepy z rocznika 2010/11 wygrali I ligę okręgową juniorów młodszych, przypieczętowując awans wyjazdowym zwycięstwem nad Orłem Wierzbica 12:1. W przyszłym sezonie drużyna będzie występować w I lidze mazowieckiej. Wielkie gratulacje dla trenera i zawodników!

Już teraz Paweł Lepa zaprasza wszystkich chłopców, chcących spróbować swoich sił na test mecze oraz treningi. Drużyna rozpocznie okres przygotowawczy pod koniec lipca.