Zielonogórski kabaret wystąpi w Grójeckim Ośrodku Kultury 17 maja o godzinie 19:00
Historie śmiechem pisane to program pełen różnorodnych tematów i niesamowitej energii. Po jego obejrzeniu dowiesz się jaki nawóz jest najlepszy do sałaty, o czym marzą mężczyźni przed wyjściem do pracy, jak widzą nas niemowlęta i co królowa Elżbieta II nosi w torebce. Małgorzata Czyżycka, Tomasz Kowalski, Leszek Jenek i Mateusz Czechowski spowodują, że po występie będziecie rozluźnieni, uśmiechnięci i szczęśliwi, że nie tylko Was może spotkać w życiu coś nieprzewidywalnego. Jak powiedział Paolo Coelo: Warto pójść na Kabaret Ciach
Czas trwania programu to prawie 2 godziny. Cena biletów: 40 zł
Indywidualnie bilety można nabyć w Punkcie Ksero Grójeckiego Ośrodka Kultury przy ulicy Józefa Piłsudskiego 3 lub na stronie internetowej:
Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994
Bilety wraz z fakturą dostarczane są na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia. Ilość miejsc ograniczona.
ZAPRASZAMY !