Mini Mundial 2014 - Powiatu Grójeckiego

Fot. sxc.hu

Grójecki Ośrodek Sportu "Mazowsze" oraz CeSiR Warka zapraszają na Turniej Mini Mistrzostwa Świata 2014 w piłce nożnej, który rozegrany zostanie na terenie powiatu grójeckiego. Wezmą w nim udział 32 drużyny ze szkół podstawowych z całego powiatu.


Rozgrywki grupowe odbędą się w Warce i Grójcu w dniu 17.06.2014 roku o godz. 9.00. W Warce grają gminy: Chynów, Goszczyn, Jasieniec, Promna i Warka. W Grójcu grają gminy:  Belsk Duży, Mogielnica, Pniewy, Nowe Miasto, Błędów i Grójec.

Kolejna  faza turnieju i rozgrywki finałowe odbędą się w Grójcu, na obiektach Grójeckiego Ośrodka Sportu "Mazowsze" w dniu 24.06.2014 roku, także o godz. 9.00.

W turnieju grają reprezentacje szkolne klas IV-VI. Drużyna liczy 10 zawodników. Mecze trwać będą 2x10 min z 5 minutową przerwą. Przed rozpoczęciem gier odbędzie się losowanie do grup. Wszystkie drużyny otrzymają koszulki z nazwą wylosowanej reprezentacji.

Organizatorzy Turnieju Mini Mistrzostwa Świata 2014  Grójecki Ośrodek Sportu "Mazowsze" oraz CeSiR Warka- zapraszają serdecznie do kibicowania w Warce i Grójcu.

Ireneusz Wojciechowski