W piątek 1 sierpnia na Placu Wolności w Grójcu oddano cześć bohaterom powstańczego zrywu z 1944 roku.
W godzinę "W" nad grójeckim rynkiem rozległy się syreny, upamiętniające wybuch Powstania Warszawskiego 1 sierpnia 1944 roku. Następnie odbył się apel pamięci z udziałem żołnierzy z garnizonu w Grójcu, oddano salwę honorową oraz złożono kwiaty pod pomnikiem.
Po części oficjalnej mieszkańcy wspólnie z Pniewy Local Band zaśpiewali pieśni z czasów Powstania.























































wczoraj, 13:40
Skrajna nieodpowiedzialność dwóch kierowców. Obywatelska czujność uratowała życie!
3 dni temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
4 dni temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
4 dni temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
5 dni temu
Ogłoszenia