Grójeckie Jabłko Cup 2023
W niedzielne popołudnie w hali Spartakus zakończył się koszykarski turniej Grójeckie Jabłko Cup. Do rywalizacji stanęło osiem najlepszych zespołów chłopców urodzonych w roku 2011. W wielkim finale AK Młode Żubry Białystok pokonały Nenufar 5 Ełk 63:51. Drużyna gospodarzy turnieju - MKS Grójec - zakończyła rozgrywki na szóstym miejscu. Redakcja Grojec24.net ufundowała nagrody dla zwycięzcy konkursu Skills Chalenge. Trafiły one do Oskara Jania z Regis Wieliczka.





















wczoraj, 23:09
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
przedwczoraj, 17:06
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
przedwczoraj, 03:26
Pożar budynuk szkoły w Kruszewie. Z ogniem walczyło 11 zastępów strażaków
9 dni temu
Nowa inwestycja logistyczna pod Grójcem. PepsiCo wybuduje magazyn napojów za 50 mln dol.
9 dni temu
Ogłoszenia