Kolędowanie z mundurem w Grójcu
W niedzielę 15 stycznia mieszkańcy Grójca mogli usłyszeć najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Organizatorem noworocznego koncertu byli Dowódca Garnizonu Grójec oraz Proboszcz Parafii Miłosierdzia Bożego w Grójcu.


















7 dni temu
Skrajna nieodpowiedzialność dwóch kierowców. Obywatelska czujność uratowała życie!
8 dni temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
10 dni temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
10 dni temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
10 dni temu
Ogłoszenia