Tegoroczna Wigilia Miejska na Placu Wolności rozpoczęła się od życzeń, które mieszkańcom złożyli burmistrz Dariusz Gwiazda, przewodnicząca Rady Miejskiej Dorota Niedbała, dyrektor Grójeckiego Ośrodka Kultury Monika Woźniak oraz proboszcz parafii Świętego Mikołaja Biskupa w Grójcu, ks. Zbigniew Stefaniak.
Następnie na rynku rozbrzmiały kolędy w wykonaniu Chóru Miasta Grójec, Chóru Dziecięcego "Czyżyki" i Chóru Młodzieżowego "A Dream of Singin", a także Chóru Fletnia Pana.
Wigilię zwieńczył efektowny pokaz w wykonaniu Teatru Ognia INFERNAL.




































































wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia