Pierwsza Grójecka Dzielnicówka
Na sportowo i w rytmie hip hopu – tak było w sobotę na boisku przy hali sportowej „Spartakus”, gdzie odbyła się pierwsza "Grójecka Dzielnicówka". Na scenie wystąpili Hlopaky, grójecka ekipa Dobre Mordy Crew a gwiazdą wieczoru był Michał „Ero”, który jest reprezentantem takich formacji jak: JWP, Bez Cenzury czy Północ Centrum Południe. Organizatorami wydarzenia byli Grójecki Ośrodek Kultury oraz Grójecki Ośrodek Sportu, a jego główny koordynatorem nasz redakcyjny kolega, Szymon Wójcik.




















9 godzin temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
wczoraj, 23:09
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
przedwczoraj, 17:06
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
przedwczoraj, 03:26
Pożar budynuk szkoły w Kruszewie. Z ogniem walczyło 11 zastępów strażaków
9 dni temu
Ogłoszenia