Zawodnicy MSK-MARCELI TEAM-Grójec wywalczyli 10 pucharów,9 medali srebrnych i 8 brązowych w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Grójeckiego o Puchar Wójta Gminy Belsk Duży rozegranych 25.04.2015r.w Szkole Podstawowej w Belsku.
W konkurencji Walka na Miecze Piankowe puchary wywalczyli: Jakub Kostecki, Mateusz Biedrzycki, Jan Stępień, Marcin Ostrowski, Adam Gniadzik. Medale srebrne zdobyli: Igor Brzeziński, Hubert Brzeziński, Bartosz Figórski, Kamil Kojder, Dawid Frydrykiewicz, a brązowe: Jan Rzepka,Mateusz Zieja, Mikołaj Antoszewski, Ewelina Cieślak. W konk.Walka z Cieniem puchary wywalczyli: Sebastian Niczewski, Jan Rzepka, medal srebrny zdobył Mateusz Zieja, a brązowe: Hubert Brzeziński, Marcin Ostrowski. W konk.Kata (formy) puchary wywalczyli: Mateusz Zieja, Mikołaj Antoszewski, Ewelina Cieślak, medale srebrne zdobyli:Hubert Brzeziński, Marcin Ostrowski, Adam Gniadzik, a brązowe: Mateusz Biedrzycki, Kamil Kojder.

Obecnie przygotowujemy się do Turnieju Bokserskiego i do Klubowych egzaminów na stopnie w Karate.
Zapraszamy do naszych sal treningowych na zajecia Sztuk i Sportów Walki,info.pod nr tel.607177908.
Marceli Bińkowski













wczoraj, 17:16
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
wczoraj, 15:48
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Ogłoszenia