Taką kwotę udało się zebrać podczas zorganizowanego przez GKS Mazowsze Grójec w grudniu Rodzinnego Turnieju Piłkarskiego.
- Myślą przewodnią tego turnieju były Mikołajki i nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, natomiast celem nadrzędnym było zebranie pieniędzy dla Mai Gozdek, dziewczynki zmagającej się z chorobą nowotworową – podkreślał w rozmowie z gazetą "Życie Grójca" trener Krzysztof Kozłowski.
Zebrane pieniądze trafiły już na konto chorej dziewczynki. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za szczodrość.
MAZOWSZEGROJEC.PL












20 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
21 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
3 dni temu
Ogłoszenia