Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

21 kg w 8 miesięcy?! Poznajcie bohaterkę, która tego dokonała

25 lutego 2019; 11:23

Materiał promocyjny

Kto z nas nie był choć raz w życiu na diecie? Pamiętacie, co zmotywowało Was do odchudzania? Wakacyjny wyjazd, wesele, poprawa zdrowia? Dla naszej bohaterki był to Bal Studniówkowy. Oto piękna historia osoby, która osiągnęła sukces!

News will be here

W ubiegłym roku, tuż przed wakacjami zgłosiła się do nas Pani Marzena.  Co skłoniło ją do podjęcia kuracji odchudzającej w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Grójcu?

- Moje problemy z wagą zaczęły się już w szkole podstawowej. Zajadanie stresów słodyczami lub fast foodami, nieregularne jedzenie posiłków powodowało, że przytyłam. Pewnego dnia usiadłam i pomyślałam sobie „Za pół roku mam studniówkę”. Wtedy uświadomiłam sobie, że muszę zrobić coś ze swoim wyglądem, że chcę tego dnia wyglądać zjawiskowo.  Przez moją otyłość miałam także problemy z kupnem ubrań, co było dla mnie ogromnym ciężarem, ponieważ lubię ładnie wyglądać. Postanowiłam rozpocząć kurację odchudzającą pod okiem dietetyka – przyznaje Pani Marzena.  

Pani Marzena założyła sobie naprawdę ambitny cel – zrzucenie ponad 20 kg! Cel ten  zrealizowała w ciągu 7 miesięcy. W tym momencie jest w trakcie procesu stabilizacji, który jest gwarancją utrzymania nowej, wymarzonej wagi oraz zapobiega efektowi jo-jo.

Jestem bardzo dumna z Pani Marzeny – przyznaje dietetyk. – Podstawową zmianą w sposobie  odżywiania była  regularność posiłków oraz znaczne ograniczenie produktów zawierających tzw. „puste kalorie”: słodyczy i żywności typu fast food.   Pani  Marzena  pojawiała się w naszym Centrum Dietetycznym Naturhouse co tydzień na wizycie kontrolnej, dzięki czemu na bieżąco obserwowaliśmy efekty oraz postępy kuracji. Podczas spotkań zawsze dokonywane jest badanie składu ciała, które jest bardzo pomocne w doborze zaleceń dietetycznych oraz odpowiedniej suplementacji– dodaje Aleksandra Wolska dietetyk.

Wiele osób, na początku kuracji odchudzającej ma wiele pytań i wątpliwości: Czy dam  radę? Czy wytrwam w swoim postanowieniu? Czy nie będę głodny? Wówczas przydaje się pozytywne myślenie, cierpliwość oraz wsparcie bliskich osób.

Pani Marzena już po  pierwszym tygodniu diety schudła ponad 2 kg. To było dla niej bardzo motywujące do dalszej walki.  - Z tygodnia na tydzień waga sukcesywnie spadała dalej, a  ja czułam się coraz lepiej i lżej. Nawet zalecone wypijanie 2 litrów wody i regularne jedzenie posiłków (co 3 godziny), nie sprawiały mi trudności. Z każdym dniem miałam coraz więcej chęci i  energii do życia. Wiedziałam, że warto było zacząć – wspomina nasza bohaterka. 

Ogromnym wsparciem dla Pani Marzeny była rodzina i znajomi. Bardzo dopingowali ją w dążeniu do wyznaczonego celu, szczególnie w chwilach słabości. Dzięki nim nie poddawała się i chudła dalej. Mogła zawsze na nich liczyć. - Znajomi i rodzina nie mogą wyjść z podziwu, jak się zmieniłam i mam taką silną wole.  Niektórzy sąsiedzi w okolicy nie poznają mnie. Dużo osób zaczepia mnie na ulicy i wypytuje jak ja to zrobiłam. Są po prostu zachwyceni. Znajomi wspierają mnie, żebym dalej tak trzymała. Stałam się inspiracją do zmian dla wielu moich znajomych. Dostaję dużo wiadomości z gratulacjami i pytaniami, jak ja to zrobiłam, że tak pięknie wyglądam. Mogę powiedzieć, że to właśnie dzięki Naturhouse jestem znowu sobą oraz że zyskałam to, o czym tak bardzo marzyłam.

Pani Marzena bardzo pozytywnie wspomina kurację w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Grójcu. Jak twierdzi, najbardziej pomocne w czasie kuracji były cotygodniowe wizyty. Dzięki nim wiedziała, że może zawsze liczyć na pomoc Pani dietetyk, pod okiem, której krok po kroku zmieniała swoje nawyki żywieniowe.  - Co tydzień dostawałam nowe, zdrowe i proste przepisy, które z chęcią przygotowywałam i zamierzam przygotowywać je nawet po zakończonej kuracji. Na pewno nie zamierzam wrócić do starych nawyków! Dzięki diecie uzyskałam nowe życie. Mam dużo więcej siły i energii do życia. Mogę znowu uprawiać mój ulubiony sport, czyli bieganie. Mogę ubierać się w to co mi się podoba i co jest modne. Odzyskałam zdrowie i lepsze samopoczucie.

Najważniejsza w procesie odchudzania jest wytrwałość i wyznaczenie racjonalnego, możliwego do zrealizowania celu. Dzięki temu możemy osiągnąć wszystko co chcemy. Ważne jest również wsparcie bliskich, i pomoc specjalisty, jakim jest dietetyk – wtedy jest zdecydowanie łatwiej przejść przez tą niekiedy trudną, ale kończącą się happy endem drogę.

Zapraszamy każdego, kto marzy o sukcesie w odchudzaniu do  Centrum Dietetycznego Naturhouse w Grójcu przy ul. Piłsudskiego 42a. 

Zarezewuj termin już dziś! Kontakt tel. 505 922 102

Zapisy onilne: https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=grojec.pilsudskiego

TAGI:

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.