21 kg w 8 miesięcy?! Poznajcie bohaterkę, która tego dokonała

25 lutego 2019; 11:23

Materiał promocyjny

Kto z nas nie był choć raz w życiu na diecie? Pamiętacie, co zmotywowało Was do odchudzania? Wakacyjny wyjazd, wesele, poprawa zdrowia? Dla naszej bohaterki był to Bal Studniówkowy. Oto piękna historia osoby, która osiągnęła sukces!

W ubiegłym roku, tuż przed wakacjami zgłosiła się do nas Pani Marzena.  Co skłoniło ją do podjęcia kuracji odchudzającej w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Grójcu?

- Moje problemy z wagą zaczęły się już w szkole podstawowej. Zajadanie stresów słodyczami lub fast foodami, nieregularne jedzenie posiłków powodowało, że przytyłam. Pewnego dnia usiadłam i pomyślałam sobie „Za pół roku mam studniówkę”. Wtedy uświadomiłam sobie, że muszę zrobić coś ze swoim wyglądem, że chcę tego dnia wyglądać zjawiskowo.  Przez moją otyłość miałam także problemy z kupnem ubrań, co było dla mnie ogromnym ciężarem, ponieważ lubię ładnie wyglądać. Postanowiłam rozpocząć kurację odchudzającą pod okiem dietetyka – przyznaje Pani Marzena.  

Pani Marzena założyła sobie naprawdę ambitny cel – zrzucenie ponad 20 kg! Cel ten  zrealizowała w ciągu 7 miesięcy. W tym momencie jest w trakcie procesu stabilizacji, który jest gwarancją utrzymania nowej, wymarzonej wagi oraz zapobiega efektowi jo-jo.

Jestem bardzo dumna z Pani Marzeny – przyznaje dietetyk. – Podstawową zmianą w sposobie  odżywiania była  regularność posiłków oraz znaczne ograniczenie produktów zawierających tzw. „puste kalorie”: słodyczy i żywności typu fast food.   Pani  Marzena  pojawiała się w naszym Centrum Dietetycznym Naturhouse co tydzień na wizycie kontrolnej, dzięki czemu na bieżąco obserwowaliśmy efekty oraz postępy kuracji. Podczas spotkań zawsze dokonywane jest badanie składu ciała, które jest bardzo pomocne w doborze zaleceń dietetycznych oraz odpowiedniej suplementacji– dodaje Aleksandra Wolska dietetyk.

Wiele osób, na początku kuracji odchudzającej ma wiele pytań i wątpliwości: Czy dam  radę? Czy wytrwam w swoim postanowieniu? Czy nie będę głodny? Wówczas przydaje się pozytywne myślenie, cierpliwość oraz wsparcie bliskich osób.

Pani Marzena już po  pierwszym tygodniu diety schudła ponad 2 kg. To było dla niej bardzo motywujące do dalszej walki.  - Z tygodnia na tydzień waga sukcesywnie spadała dalej, a  ja czułam się coraz lepiej i lżej. Nawet zalecone wypijanie 2 litrów wody i regularne jedzenie posiłków (co 3 godziny), nie sprawiały mi trudności. Z każdym dniem miałam coraz więcej chęci i  energii do życia. Wiedziałam, że warto było zacząć – wspomina nasza bohaterka. 

Ogromnym wsparciem dla Pani Marzeny była rodzina i znajomi. Bardzo dopingowali ją w dążeniu do wyznaczonego celu, szczególnie w chwilach słabości. Dzięki nim nie poddawała się i chudła dalej. Mogła zawsze na nich liczyć. - Znajomi i rodzina nie mogą wyjść z podziwu, jak się zmieniłam i mam taką silną wole.  Niektórzy sąsiedzi w okolicy nie poznają mnie. Dużo osób zaczepia mnie na ulicy i wypytuje jak ja to zrobiłam. Są po prostu zachwyceni. Znajomi wspierają mnie, żebym dalej tak trzymała. Stałam się inspiracją do zmian dla wielu moich znajomych. Dostaję dużo wiadomości z gratulacjami i pytaniami, jak ja to zrobiłam, że tak pięknie wyglądam. Mogę powiedzieć, że to właśnie dzięki Naturhouse jestem znowu sobą oraz że zyskałam to, o czym tak bardzo marzyłam.

Pani Marzena bardzo pozytywnie wspomina kurację w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Grójcu. Jak twierdzi, najbardziej pomocne w czasie kuracji były cotygodniowe wizyty. Dzięki nim wiedziała, że może zawsze liczyć na pomoc Pani dietetyk, pod okiem, której krok po kroku zmieniała swoje nawyki żywieniowe.  - Co tydzień dostawałam nowe, zdrowe i proste przepisy, które z chęcią przygotowywałam i zamierzam przygotowywać je nawet po zakończonej kuracji. Na pewno nie zamierzam wrócić do starych nawyków! Dzięki diecie uzyskałam nowe życie. Mam dużo więcej siły i energii do życia. Mogę znowu uprawiać mój ulubiony sport, czyli bieganie. Mogę ubierać się w to co mi się podoba i co jest modne. Odzyskałam zdrowie i lepsze samopoczucie.

Najważniejsza w procesie odchudzania jest wytrwałość i wyznaczenie racjonalnego, możliwego do zrealizowania celu. Dzięki temu możemy osiągnąć wszystko co chcemy. Ważne jest również wsparcie bliskich, i pomoc specjalisty, jakim jest dietetyk – wtedy jest zdecydowanie łatwiej przejść przez tą niekiedy trudną, ale kończącą się happy endem drogę.

Zapraszamy każdego, kto marzy o sukcesie w odchudzaniu do  Centrum Dietetycznego Naturhouse w Grójcu przy ul. Piłsudskiego 42a. 

Zarezewuj termin już dziś! Kontakt tel. 505 922 102

Zapisy onilne: https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=grojec.pilsudskiego

TAGI:

 Najnowsze artykuły

Usługi programistyczne dla firm – integracja systemów informatycznych Dziś, gdy firmy korzystają z oprogramowania informatycznego...
Wspaniały Piknik Vivat Pułaski W niedzielne popołudnie 7 lipca odbył się 7. Piknik...
Ulica Kościelna zamknięta Od wtorku ulica Kościelna w Grójcu została zamknięta dla...
Dofinansowania dla Rodzinnych Ogrodów Działkowych Gmina Grójec pozyskała dofinansowanie o kwocie 12 tysięcy z...
Wypadek na skrzyżowaniu w Głuchowie W środę rano na skrzyżowaniu dróg lokalnych z drogą krajow...
www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

... Przeprowadzki ADEXIM to firma założona w 2000 roku.
Wychodzimy...
Posadzkarz, Elektryk, Monter instalacji... Niemiecka firma poszukuje do pracy od zaraz pracowników na stanowiska:...
Kucharz/młodszy kucharz-Niemcy Hotel LANG zatrudni w swojej restauracji pracownika na stanowisku Kucharz/...
Tokarz/ Frezer, Monter, Stolarz -... Niemiecka firma poszukuje do pracy od zaraz pracowników na stanowiska:...
Cieśla, Murarz, Operator wózka -... Niemiecka firma budowlana Betonwerk Bieren GmbH poszukuje pracowników...

Firmy z Grójca i okolic

GRUPA ZIKOM Sp. z o.o. Twój komputer lub laptop nagle odmówił chęci współpracy? A może po prostu...
AXELBAZ Maciej Zabelski Transport niskodpowoziowy, ponadgabarytowy, specjalistyczny maszyn budowlanych,...
OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
IKOMEBLE - meble kalwaryjskie Szukasz wypoczynku skórzanego? Szukasz narożnika? Interesują Cię meble...
Centrum Efektywności Jesteśmy firmą doradczą i szkoleniową. Wspieramy rozwój firm regionalnych,...

2013-2019 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.