Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

23-latek z Goszczyna pędził w Kozietułach o 96 km/h za szybko

20 sierpnia 2021; 17:07

Informacja prasowa

5 komentarzy

Policjanci z grójeckiej drogówki zatrzymali do kontroli 23-letniego kierowcę opla, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 146 km/h! Nieodpowiedzialny kierowca przekroczył prędkość w Kozietułach. Mundurowi zatrzymali jego prawo jazdy, ukarali wysokim mandatem karnym, a na konto mężczyzny trafiły punkty karne.

News will be here

W minioną niedzielę w Kozietułach, kilka minut po godzinie 19.00, policjanci z grójeckiej drogówki zatrzymali do kontroli 23-letniego kierowcę osobowego opla. Wynik pomiaru prędkości wskazał, że w terenie zabudowanym pojazd poruszał się aż o 96 km/h za szybko!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierowca, mieszkaniec gminy Goszczyn, otrzymał wysoki mandat karny w wysokości 500 złotych, 10 punktów karnych i stracił prawo jazdy, które odzyska za trzy miesiące.

Policjanci z drogówki każdego dnia kontrolują prędkość w kilkunastu miejscach na terenie powiatu i dyscyplinują kierowców, którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości jednocześnie stwarzając zagrożenie dla siebie samych oraz dla innych uczestników ruchu drogowego.

Pamiętajmy, że przekraczanie dopuszczalnej prędkości to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych na polskich drogach.

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (5):

Wysoki?; 20 sierpnia 2021, 21:11

Wysoki mandat? Dolużcie tysiąc do tych pięciu stówek to może się opamięta

Viking; 21 sierpnia 2021, 07:24

A co za głupek wymyślił limit punktów do 10 ? Skoro za każde przekroczone o 10 km/ h jest 100,oo zł i 2 punkty karne , to ten młody potencjalny zabójca drogowy powinien dostać 20 punktów i 2 tysiące grzywny. Chyba logiczne ? A stawiam własne prawo jazdy ( 40 letnie - wszystkie możliwe kategorie) ) ze błyskawicznie ostudziło by niejednego pirata drogowego. Ostro ? A setki zabitych na drogach to pikuś ?

Marti; 21 sierpnia 2021, 08:40

Za wolno, stanowczo za, wolno. Może jakby jechał szybciej to jednego idioty byłoby mniej.

Marek; 23 sierpnia 2021, 13:23

I jakimś cudem kogoś nie zabił. Nie powinien stracić prawa jazdy na 3 miesiąca, ale na 3 miesiące powinien pójść siedzieć - miałby czas pomyśleć.

Pero; 24 sierpnia 2021, 13:55

W którym miejscu go złapali?
Czy na 728 (droga na Końskie) na przeciwko szkoły podstawowej? Tam prędkość powyżej 100 km/h jest dość częsta. Na tej trasie przed naprawą drogi było 90 km/h, obecnie jest 50 km/h. Wzdłuż drogi za rowem jest chodnik i ścieżka rowerowa.
Kolejne miejsca gdzie często stoją. Przy OSP na środku wsi (tu to grubo przesadził). Czy też złapali go na wlocie od strony Goszczyna?

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Jak wybrać odpowiednią, elegancką torebkę? W niektórych sytuacjach niezbędny jest określony i stosowny...
Wyprzedzał na przejściu dla pieszych na oczach policjantów Wyjątkowym brakiem rozsądku wykazał się 64-letni kierujący...
Poważny wypadek na DK50! Pojazdy stanęły w ogniu We wtorek około godziny 12:20 w miejscowości Dębówka (gmina...
Pomóż Ani wrócić do normalnego życia! Trwa zbiórka dla mieszkanki Grójca Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka dla 36-letniej...
Powiatowe obchody Święta Policji w Grójcu W piątek 19 lipca w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.