Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

24-latek kradł katalizatory z samochodów w Grójcu, pod Warką i Chynowem

25 maja 2022; 10:57

Informacja prasowa

1 komentarz

Fot. policja.pl Fot. policja.pl

Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu wołomińskiego, podejrzanego o kradzieże katalizatorów samochodowych. Mężczyzna wyciął i ukradł katalizatory przynajmniej z siedmiu samochodów osobowych. Policjanci przedstawili mu zarzuty. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

News will be here

Sprawą powtarzających się w różnych rejonach powiatu grójeckiego kradzieży katalizatorów, zajmowali się m.in. policjanci z wydziału kryminalnego grójeckiej komendy. Na podstawie zebranych informacji oraz własnych ustaleń, funkcjonariusze wytypowali mężczyznę mogącego mieć związek z tymi kradzieżami. To 24-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego.

Jak ustalili kryminalni mężczyzna rozpoczął proceder w ubiegłym roku. Od tego czasu wyciął i ukradł katalizatory z kilku samochodów w Grójcu, pod Warką i Chynowem. Sprzedawał je w skupie złomu.

24-latkowi przedstawiono zarzut kradzieży 7 katalizatorów. Mężczyzna wcześniej był karany za podobne przestępstwa. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (1):

DW; 25 maja 2022, 19:44

Jaka odsiadka grozi to już się nasłuchaliśmy wiele razy. Po roku wyjdzie. Powinien przed odsiadką odkupić identyczne jak ukradł i zapłacić za ich montaż.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rozpoczyna się remont DK7 od Sękocina Starego do Rembertowa Rozpoczyna się ostatni etap realizacji S7 Lesznowola –...
Grójecki policjant na podium Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie Grójecki dochodzeniowiec asp. szt. Paweł Jaroszyński zajął...
Amator cudzej borówki z Mogielnicy. Grozi mu teraz 5 lat odsiadki Z plantacji w gminie Promna skradziono krzewy borówki...
Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.