Następne zabezpieczone narkotyki to efekt pracy grójeckich kryminalnych. Nielegalne substancje policjanci ujawnili przy 24-latku w Warce. Wobec zatrzymanego sąd zastosował tymczasowy areszt.
Skuteczne działania grójeckich operacyjnych zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej doprowadziły do zatrzymania 24-letniego mieszkańca powiatu grójeckiego.
Młody mężczyzna został wylegitymowany późnym wieczorem w niedzielę podczas imprezy plenerowej w Warce. W trakcie przeszukania policjanci ujawnili przy nim sproszkowaną substancję psychotropową oraz ziele konopi. Łącznie zabezpieczono prawie 75 gramów amfetaminy i marihuany.
Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji zabronionych. We wtorek na wniosek prokuratora sąd zadecydował, że najbliższe dwa miesiące podejrzany spędzi w areszcie. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
nadkom. Agnieszka Wójcik












24 godziny temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
wczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
3 dni temu
Ogłoszenia