Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

3 siatkarskie - OPEN zagościły w Hali Spartakus

16 marca 2015; 09:38

Grojec24.net

1 komentarz

Fot. GOS Mazowsze

14 marca 2015 hala Spartakus wypełniła się siatkarzami. Do turnieju zgłosiło się ponad 50 uczestników w 15 zespołach.

News will be here

Zawody rozpoczęły się od gier w czterech grupach, na dwóch boiskach. Grupa A to zespoły: P.O.K Michałowice, Miły Team, Drużyna z Kądziem oraz Mokasyny. Grupa B to: Admin, KS Luśki i Laski. Grupę C tworzyły: GOS 1, Fat&Furios, Marceli Team oraz Gramy na 4. Grupa D to: Rozbujane betoniary, GOS 2, Kultywator i Me Gusta.

Wszystkie ekipy ruszyły do gry z wielkim animuszem i chęcią wygranej. Po kilku pierwszych meczach grupowych, zaczęły się kształtować wstępne prognozy. Można było zaobserwować peretendentów do wygranej w całym turnieju. Szczególnie ciekawa była rywalizacja sportowa grupy D, gdzie bardzo mocno podniosły poziom „Betoniary”. 

Po rozegraniu całości gier grupowych, do dalszej fazy turnieju awansowały drużyny: Mokasyny, POK Michałowice, GOS I i Rozbujane Betoniary. Kolejne gry wyłoniły pary mające grać o medale. Tu Michałowice pokonały Mokasyny, a GOS I uległ Betoniarom. W meczu o miejsce trzecie Mokasyny po ciekawym i emocjonujący meczu pokonały ekipę GOSu. Pojedynek o pierwsze miejsce zakończył stosunkiem setów 2:0 (15:11; 15:11). Zwyciężyły Rozbujane Betoniary, potwierdzając kolejny raz, że stanowią bardzo mocną drużynę.

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, medale i dyplomy. Dla pierwszej dodatkowo  została ufundowana została torba sportowa. Organizator zawodów GOS Mazowsze nagrodził także najmłodsze uczestniczki turnieju , zespół dziewcząt KS Luśki z Warki. Dziewczętom ze szkoły podstawowej nie udało się wyjść z grupy, ale zagrały dwa dobre spotkania walcząc ze starszymi koleżankami i kolegami. Gratulacje. Wybrano także najlepszego zawodnika turnieju oraz najlepiej atakującego zawodów. Najlepszym atakującym został marek Morawiecki, a  MVP  wybrano Andrzeja Stępniaka. Gratulujemy zwycięzcom i nagrodzonym i zapraszamy na kolejne imprezy do GOS Mazowsze.

DOIS GOS

TAGI:

Komentarze (1):

obserwer; 16 marca 2015, 09:53

Ciężko się połapać w tekście, wiem że grali dorośli i młodzież, że chłopcy i dziewczęta.... ale może ja nie umiem czytać ze zrozumieniem albo przekaz jest nieczytelny? Wiadomo, że dzwonili ale w którym telefonie to chyba już nie wiadomo....

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Niebezpieczna noc na S7 pod Grójcem. Doszło do dwóch zdarzeń W nocy z czwartku na piątek na drodze ekspresowej S7 w...
Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.