Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Posłanki Platformy Obywatelskiej odwiedzą Grójec

17 kwietnia 2023; 13:57

Informacja prasowa

69 komentarzy

Trzy posłanki Platformy Obywatelskiej: Kamila Gasiuk – Pihowicz, Izabela Leszczyna oraz Marzena Okła – Drewnowicz spotkają się w środę, 19 kwietnia, z mieszkankami oraz mieszkańcami Grójca. Podczas wizyty będą rozmawiały o tym, jak powinna wyglądać przyszłość Polski.

News will be here

Spotkanie odbędzie się w Grójeckim Centrum Kultury przy ul. Piłsudskiego 3. Organizatorem całego przedsięwzięcia jest poseł Konrad Frysztak.

- Bardzo się cieszę, że do Grójca przyjadą posłanki Platformy Obywatelskiej, które są doskonale znane w kraju i mają do przekazania mieszkańcom konkretne propozycje programowe. Przed nami najważniejsze wybory po 1989 roku, które zadecydują o tym, w którym kierunku pójdzie Polska. Przyszłość jest w naszych rękach. Ważne jest to, aby po jesiennych wyborach nasz kraj nadal był w Unii Europejskiej oraz NATO. Jestem pewien, że spotkanie z posłankami PO będzie cieszyło się dużym zainteresowaniem – powiedział poseł Konrad Frysztak.

- #3KONKRETY to projekt, który mówi o przyszłości, o tym, że Polska po wyborach będzie praworządna, że finanse publiczne będą stabilne. Tylko to może zapewnić obywatelom prawdziwy i długotrwały dobrobyt. Tylko wtedy będziemy mogli zadbać o tych, którzy potrzebują pomocy państwa – dodała Izabela Leszczyna, posłanka PO.

Warto zaznaczyć, że #3KONKRETY to autorska formuła spotkań z wyborcami stworzona przez parlamentarzystki Platformy Obywatelskiej.  

- Sto procent merytorycznej rozmowy o programie. Każda z nas zajmuje się jedną z trzech ważnych dziedzin: polityką społeczną, finansami publicznymi i kwestiami praworządności. Będziemy chciały poznać sprawy, które w każdym z tym obszarów są najistotniejsze dla mieszkańców Grójca, priorytety zmian w Polsce po władzy PiS. Nie możemy się doczekać tej dyskusji i serdecznie dziękujemy posłowi Konradowi Frysztakowi za zaproszenie – stwierdziła posłanka Marzena Okła – Drewnowicz.

- Po 8 latach rządów PiS, Polska jest w stanie głębokiego kryzysu. Odbudowy wymaga praktycznie każdy obszar funkcjonowania państwa: od wymiaru sprawiedliwości, finansów, opieki społecznej do ochrony zdrowia. Za pół roku będziemy mogli zdecydować czy tę destrukcję zatrzymamy. To jest nasza wspólna przyszłość. Dlatego chcemy o niej rozmawiać z mieszkankami i mieszkańcami Grójca. Chcemy mówić nie tylko o tym, jak my wyprowadzimy Polskę z kryzysu, w którym tkwi od 8 lat, ale też posłuchać propozycji obywateli – uzupełniła Kamila Gasiuk – Pihowicz.

Dodajmy, że współorganizatorem spotkania #3KONKRETY jest Powiatowe Koło Platformy Obywatelskiej w Grójcu.

- Wraz z posłem z naszego regionu, Konradem Frysztakiem, zaprosiliśmy trzy znane i aktywne posłanki: Izabelę Leszczynę, Kamilę Gasiuk - Pihowicz oraz Marzenę Okłę - Drewnowicz. Porozmawiamy o sprawach kobiet, gospodarce i finansach, demokracji i najbliższych wyborach. Poruszymy sprawy regionu, odpowiemy na wasze pytania. Serdecznie zapraszamy – zakończyła Monika Kozłowska, przewodnicząca Powiatowego Koła Platformy Obywatelskiej w Grójcu.

Początek spotkania w Grójeckim Centrum Kultury o godz. 18. Wstęp wolny. 

TAGI:

Komentarze (69):

Mieszkaniec 2; 18 kwietnia 2023, 04:52

Będą kłamać i kłamstwem przykrywać kłamstwo.

Totals; 18 kwietnia 2023, 08:21

Trzy razy B - beznadziejne bezprogramowe bezhołowie.
Kłamcy, zdrajcy i przestępcy, którzy żerują na naiwności.

Totals; 18 kwietnia 2023, 09:36

Dwa razy obiecać to jak raz dotrzymać.
Obietnic wyborczych dotrzymują tylko ci, którzy w nie wierzą.
Jedno kłamstwo trzeba przykrywać drugim i następnym kłamstwem, żeby stało się prawdą.
Pinindzy nie ma i nie będzie. Najlepszy biznes to VAT, lepszy od narkotyków. Polskość to nienormalność. Dziękujemy Niemcom za ich zbawienne przywództwo w Europie. Putin to nasz człowiek.
To tylko nieliczne cytaty z Tuska, Sikorskiego, Grasia, Rostowskiego, Palikota i Belki.

Totals; 18 kwietnia 2023, 09:40

Do polityki nie poszedłem dla pieniędzy - powiedział Tusk.
Jako jeden z najbogatszych emerytów w Polsce powinien więc pobierać tylko minimum, a resztę oddawać na cele społeczne.

Mieszkaniec3; 18 kwietnia 2023, 10:57

Żaden porządny człowiek nie pójdzie na to spotkanie.
Każdy przyzwoity człowiek wie z jakimi oszustami tam będzie się tam miało do czynienia.
Wszyscy uczciwi ludzie nie pozwolą tym zaprogramowanym przez zagranicę złoczyńcom na jakikolwiek wpływ na losy naszego kraju.

Cytat 1 - nie jesteśmy gotowi na polityka zupełnie uczciwego - Izabela Leszczyna.
Cytat 2 - skoro w Donbasie mieszka tak wielu Rosjan, to oddajmy ten teren Putinowi, ale niech cała Ukraina będzie bezpieczna - Izabela Leszczyna.
Cytat 3 - banda bandytów wdarła się do protestu górniczego, nie wolno mówić ludziom, że ktoś strzelał do górników - Izabela Leszczyna.
Cytat 4 - nikt nie strzelał do górników, nie widziałem żadnego rannego - Donald Tusk..

Sto procent; 18 kwietnia 2023, 12:37

Sto procent merytorycznej rozmowy.
Wszystkie trzy posłanki nawet definicji merytoryczności nie znają, cała trójka po stokroć się ośmieszyła głupimi wypowiedziami, które każdy może sobie odtworzyć w internecie.
Tylko kiedy milczą, jest szansa, że nie padną niedorzeczności, bzdury, banialuki i kłamstwa.
Działając merytorycznie, rozwiązując realne problemy naszego kraju, należy te panie i całą opozycję na zawsze pozbawić możliwości uczestnictwa w życiu społeczno-gospodarczym, w polityce i działalności publicznej.
Drewniane umysły, sztuczne uśmiechy, zaprogramowany fałsz i obłuda, kompletna indolencja, beznadziejna słabość i ucieczka po pomoc do zagranicy - donoszenie i szkodzenie, im gorzej tym lepiej dla nich samych.

Mieszkaniec ; 18 kwietnia 2023, 15:58

Na spotkaniach z Tuskiem są tysiące ludzi . Aż miło . Choć byście niewiem jak ubliżali ludziom , to i tak przegracie. A wtedy zapukają do waszych drzwi i narobicie w portki ze strachu.

mieszkanka Grójca; 18 kwietnia 2023, 17:13

Każdy ma wybór pójść lub nie. Nieładnie jest obrażać ,jeśli nic nie udowodniono i nie skazano. Politycy PO potrafią się wypowiedzieć merytorycznie. Bardzo lubię słuchać pani Leszczyny ,dlatego pójdę i posłucham. Pozdrawiam komentujących.

Do Mieszkaniec; 18 kwietnia 2023, 17:40

Nie ludzi tylko członków PO przybywających na rozkaz. I nie tysiące.
Dziś w Tuska wierzą tylko uwikłani, zabłąkani i niespełna rozumu.

Do zMieszkaniec; 18 kwietnia 2023, 17:56

Kto z kim ma przegrać?
Polacy z bezprogramowym bezhołowiem?
Z peowcami? Z Tuskiem?
Każdy osadzony marzy o wolności, chociaż wie, że możliwe to jest dopiero po zakończeniu kary.
Ty marzysz żeby nie być osadzonym, chociaż wiesz, że jest to prawdopodobne, zwłaszcza jeśli jest się uwikłaną elitą PO.

Mieszkaniec4; 18 kwietnia 2023, 18:06

Nawet one we trzy nie przebiją w merytorycznych wypowiedziach naszego Marka.

Mieszkaniec ; 18 kwietnia 2023, 18:31

Ostrołęka , zboże z Ukrainy , w Częstoniewie wycięty las itd. Czego sie nie dotknie PiS to afera za aferą. A za PO powstała Fałrecja , Ferrero, giełda w Słomczynie.

Do Mieszkaniec ; 18 kwietnia 2023, 18:42

Nasz Marek merytorycznie ma rację, tak hak zawsze miał i ma rację PiS w sporze z PO.
Zawsze czas pokazuje, że PO albo kłamało, albo organizowało zbiorowe złodziejstwa w postaci wielkich afer, albo współpracowało z Putinem, albo zdradzało swój kraj na rzecz Niemców, albo na nic nie miało pieniędzy.

Do Mieszkaniec ; 18 kwietnia 2023, 18:31; 18 kwietnia 2023, 20:43

Z tymi fabrykami w rejonie grójeckim to przesadziłeś troszkę. Faurecia i ferrero powstały za rządów Cimoszewicza i ani PiS ani PO w tym udziału nie miało

Mieszkaniec4; 18 kwietnia 2023, 21:12

Pan chyba ogląda tylko TVN. Proszę nie obrażać posła Suskiego, bo pracuje bardzo ciężko i mówi bardzo merytorycznie. W przeciwieństwie do opozycji, która widać co wyprawia. Iść na to spotkanie, to strata czasu. Ludzie myślący wiedzą, iż będą obiecywać złote góry, ale tylko do wyborów. My Polacy jesteśmy inteligentni i nie damy się nabrać.

EU; 18 kwietnia 2023, 21:14

Czytam forum i od pewnego czasu obserwuję osobę, która cały czas wyzywa tych co mają inne zdanie od obecnie rządzących Jakim trzeba być zawistnym człowiekiem Nawet obecny premier umiał dogadać się z Donaldem Ciekawe,czy wtedy wszystko było ok

Do Mieszkaniec; 19 kwietnia 2023, 07:07

PO to dno.
Tak samo jej obrona w twoim wykonaniu.
Pieniędzy na nic nie było za PO.
Teraz są na wszystko. Znaczy, prawdziwe afery były wtedy, teraz są tylko wyimaginowane przez ówczesnych przestępców.

00; 19 kwietnia 2023, 08:16

Ciemno wszędzie.Głucho wszędzie. Co to będzie. Co to będzie

Do mieszkanka; 19 kwietnia 2023, 08:24

Chodź sobie gdzie chcesz. Z kim przestajesz, takim się stajesz.
Mnóstwo peowców nie skazano z trzech powodów:
1) chowanie się za immunitetami, po to idą do wyborów,
2) niezreformowane postkomunistyczne sądy, zainteresowane w trwaniu w bezkarności i dowolności wyrokowania,
3) obrona międzynarodowego układu korupcyjnego, który zadomowił się w UE.

Polityka PO i Tuska; 19 kwietnia 2023, 10:33

PO i Tusk idą na tzw. bezczela..
Nieważne co obiecywali, co rozkradli, rozsprzedali i nazdradzali, co mówili o Polsce, Polakach i swoich aferach w sytuacji, kiedy wyobrażali sobie lub nawet byli pewni, że nigdy nie wyjdzie to na jaw.
Ważne, że oni są teraz najlepsi, najuczciwsi i najbardziej oddani ojczyźnie - oczywiście wg ich zdemoralizowanych i wyzutych z przyzwoitości przestępczych umysłów.

Mieszkanka X; 19 kwietnia 2023, 12:24

Powstał nowy Powiatowy klubu Platformy Obywatelskiej ? Mieszkańcy nic nie wiedzą,ilu członków, tylko przewodnicząca się ujawnia. Czy Władze Powiatu coś wiedzą w tej sprawie? Czy poseł K. Fryszak nie zawiadomił Grójczan, bo jak powstało koło Platformy Obywatelskiej w Iłży2023-03-22 to o tym pisał. Czy to prawda czy fałsz, czy zebranie "pod parasolem kłamstwa", a rozmówczynie to " specjalistka" Izabela filolog, 2lata i 7 miesięcy w Ministerstwie Finansów i aktywna średni 2 razy w miesiącu na posiedzeniach sejmowy- o co wnosi?
Poseł Kamila Gasiuk-Pihowicz wobec której za kłamstwa ma 2 Prawomocne uchwały Komisji Etyki Poselskiej bo celowo przemilczała fakt, iż prof. Jan Majchrowski jest prawnikiem, określając go jedynie jako politologa, Kamila Gasiuk-Pihowicz naruszyła art. 6 (Zasada dbałości o dobre imię Sejmu),Uchwała Nr 17/ VIII Komisji Etyki Poselskiej z dnia 10 lutego 2017 r.powinien
"kierować się względami merytorycznymi, unikać sformułowań, które mogą narazić inne
osoby na utratę zaufania,, Komisja stanęła na stanowisku, iż poseł w swych wypowiedziach powinien nie narażać innych na utratę zaufania w oczach wyborców. Szykuje się spotkanie kłamców

Deny; 19 kwietnia 2023, 12:49

Jakim czystym człowiekiem musi być Tusk skoro pis nie znalazł na niego żadnego haka. Przez 8 lat nawet najmniejszej afery a mają przecież pegasusa do podsłuchiwania i wszystkie instytucje państwowe w ręku. Słychać tylko jakiś bełkot że złodziej ale żadnych konkretów. Za to pis afera za aferą, można wymieniać w nieskończoność. Nie dziwią mnie te komentarze bo grójec siedzi w sadzie o rana do wieczora i jak zejdą z pola to obejrzą wiadomości tvp i już wszystko wiedzą.

Re Polityka ; 19 kwietnia 2023, 16:30

Gdzie jest schowane zboże z Ukrainy. Skoro jest takie tanie to dlaczego jest tak drogo.

Do Denny; 19 kwietnia 2023, 17:21

Ojciec chrzestny zazwyczaj wpada ostatni.

Do deny; 19 kwietnia 2023, 20:59

Deny szuka głupich w Grójcu,kto to kupi ?

Mieszkaniec 2; 20 kwietnia 2023, 07:44

Doktryna Neuman,a działa ale do czasu ,najbliższy kolega Tuska pan Nowak już siedzi reszta z zarzutami

Do mieszkaniec 2; 20 kwietnia 2023, 09:24

Nowak był młodą twarzą PO, delfinem Tuska,nową marką wizerunkową, która dyktowała zapisy rozporządzeń i ustaw o VAT. Stał się nawet wybitnym ekspertem od budowy autostrad, którego wyeksportowano na Ukrainę.
Wyszło co wyszło - 5 mln w gotóce schowanych w ścianie za szafą i w nogach od stołu.
Deny - szukaj idiotów wśród swoich.
Każdy nowy nabytek PO musi być skończonym idiotą. Z kolei każdy stary peowiec jest wyrachowanym tłustym kotem, jeśli udało mu się nie wpaść.
Nowi członkowie PO w Grócu to kupa śmiechu.

O idiotach; 20 kwietnia 2023, 12:13

Idiotą jest każdy, kto wierzy, że PO może zrobić cokolwiek dobrego dla Polski.

Puls TVN; 20 kwietnia 2023, 15:33

Najważniejszym motywem działalności PO jest służba dla obcych wzamian za konkretne nagrody.
Tak podali między wierszami w TVN.
Kto umie między wierszami czytać, ten wyczyta najwięcej prawdy.

Sadownik; 21 kwietnia 2023, 07:59

Tyle ile £is zrobił dla rolników i sadownikow to nikt ... z Ukrainy pszenica jedzie koncentrat płynie. A nam nędza, kto się wzbogacił

Do puls TVN; 21 kwietnia 2023, 08:38

Nieprawda.
Najważniejszy motywem dla ludzi PO są pieniądze w ich kieszeniach i prywata.
A to, że pieniądze pochodzą z zagranicy (zdrada), budżetu państwa i budżetów jednostek samorządowych (złodziejstwo), jest pochodną wymyślonej konstrukcji całego ich układu.

Do sadownik; 21 kwietnia 2023, 11:10

Jak żeś sadowniku przejadł pieniądze na luksusowe bryki i mieszkania pod wynajem,
jak pozwoliłeś na zniszczenie z wyprzedażą całego przetwórstwa rolno-spożywczego i dominację zagranicznych sieci handlowych oraz wyczyny grup producenckich, to teraz nie narzekaj tylko miej pretensje do siebie.

Zadowolony; 21 kwietnia 2023, 19:43

PiS nabudował przetwórni,fabryk,, mieszkań.Jest tak dobrze,że lepiej to już nie będzie.A jeszcze ,jak dostaniemy reparacje
to będziemy mieć taki dostatek ,że będą nam zazdrościć.Musimy głosować na PiS bo Polska zginie.

Re do sadownik; 21 kwietnia 2023, 21:59

Ale ty jesteś głupi, 8 lat tych rządów, karuzela inflacyjna i cenowa dobije większość sadownikow albo zmusi do zakończenia dzialalnosci . Ale rzad się wyżywi, bolszewiku.

Do: do sadownik; 22 kwietnia 2023, 21:31

Kto robi intetes na wojnie. Na pewno nie sadownik. Wszystko pod kontrolą. Inflacja. Nawozy. Gaz paliwo. Koncentrat z Ukrainy. Pszenica.

Rolnicy z Małopolski wspierają protestujących w Hrubieszowie, bo — jak mówią — kryzys nie kończy się na zbożu. Alarmują, że do Polski bez kontroli napływają warzywa m.in. z Macedonii, przez co ich kapusty czy kalafiory marnieją na polu
Obawiamy się, czy to, co urośnie w polu, w ogóle ktoś od nas kupi, bo polski rynek zalewany jest warzywami z innych krajów, a często lądują na półkę w sklepie jako polskie — mówi sołtys gminy Koniusza
Wielu rolników mocno odczuło kryzys energetyczny zimą i szalejące ceny nawozów. Boją się, że konkurencja z zagranicy może oznaczać ich koniec. — Klienci dostaną za to droższe warzywa, których w dodatku nikt nigdy nie przebadał — alarmują

Arek ; 23 kwietnia 2023, 01:09

Do: Do sadownik; 21 kwietnia 2023, 11:10
Nie bój żaby. Sadownik sobie poradzi gorzej z tobą jak kreml przestanie płacić a pójdziesz na zakupy do sklepu. Bedzie płacz i zgrzytanie sztucznej szczęki.

Do sadownik; 23 kwietnia 2023, 08:06

Chcieliście UE w takim kształcie, to macie.

Do Arek; 23 kwietnia 2023, 08:14

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Do Arek; 23 kwietnia 2023, 09:18

Rzuć jabłka, zajmij się hodowlą owiec. Jako pierwszy baran.
Staniesz się pożytecznym i nieidiotą.

Do do sadownik; 23 kwietnia 2023, 09:50

Mówisz o skutkach. To narracja opozyc, manipulacja obliczona na naiwność czytających.
Może byś podał prawdziwe przyczy? Są one znane. Potrafisz, trollu ?

Marta; 23 kwietnia 2023, 15:40

Tak źle nie było nigdy jak za pis. Emeryci grzebią w śmietnikach bo nie stać ich nawet na czerstwy chleb. Mentalność Polaków tak jak Rosjan myślących obecnie o Wielkorusi. Będą korę z drzew jeść z dumą dla Wielkiej Rosji.

Do Marta; 23 kwietnia 2023, 20:06

Ludziom lepiej, tobie gorzej.
Płaca minimalna dwa razy wyższa, emerytury wyższe, budżet dwa razy bogatszy, tobie gorzej.
I będzie jeszcze gorzej, bo zdrajcom, złodziejom, Niemcom, ruskim i ich płatnym trollom musi być w Polsce gorzej, żeby Polakom było lepiej.

Marta; 23 kwietnia 2023, 22:36

Dwa razy wyższe wynagrodzenie to dwa razy wyższe podatki to się nie przekłada na dobrobyt bo trzy razy niższa siła nabywcza pieniądza. Wątpie aby emeryci grzebiący w śmietniku mieli coś wspólnego z trolami czy agenturą zagraniczną. Takie teorie to między bajki włożyć. Widzę że wyznajesz zasadę im gorzej tym lepiej. Twoja sprawa. Poza tym ostatnie afery pokazują kto dla kogo pracuje i jakie pieniądze poszly do kieszeni rosyjskichi ukraińskich oligarchów, zachodnich inwestorów dzięki opieszałości polskiego rządu. Mówię tu o agroholdingach i technicznych artykułach spożywczych które już prawie od roku zasypują nam rynek.

Do Marta; 24 kwietnia 2023, 08:36

Twoje wątpliwiści są polityczne, są peowskie. Argumentacja peowska jest tożsama z argumentacją niemiecką i putinowską, byli obi i są cały czas w porozumieniu odnośnie roli USA i podziału wpływów w Europie.
To totalna opozycja z PO na czele prowadzi grę na zasadzie im gorzej tym lepiej. To gorzej - oznacza straszenie Polaków , wypuszczanie fejków o zwielokrotnionych fałszywych skutkach polityki PiS i napuszczanie na polski rząd skorumpowanych urzędników UE.

do Marta ; 24 kwietnia 2023, 09:09

pis=DROŻYZNA

Do do marta; 24 kwietnia 2023, 12:15

PiS = sprawowanie władzy w Polsce w czasach pandemii i wojny u granic kraju.
PiS = dobre gospodarowanie finansami, piniądze są zamiast - pinindzy nie ma i nie będzie.
PiS = prawdziwa diagnoza w polityce międzynarodowej i skuteczne wyeksponowanie interesu polskiego na świecie.
PiS = silne państwo i gospodarka (dowody w raportach międzynarodowych audytorów) w przeciwieństwie do państwa teoretycznego w rozmowach u Sowy.
PiS = całkowite przeciwieństwo zdrad i złodziejstw PO wraz z resztą totalnej opozycji.
PiS = prawda historyczna oraz walka o dobre imię Polski i Polaków w przeciwieństwie do PO i reszty.
PO jest największym złem dla kraju po roku 1989.
Prawda w PO zginęła dawno, pozostały oszustwa, obłuda i historia pełna gigantycznych draństw.
Członkowie PO w Grójcu są niewiarygodnymi karierowiczami, ludźmi bez wiedzy, pozbawionymi autorefleksji i jakiegokolwiek programu, poza powtarzaniem zaprogramowanych przez partię kłamstw i szerzeniem nienawiści do PiS.

Do Marta ; 24 kwietnia 2023, 12:18

Może lepiej cię posłuchają i uwierzą w Górze Kalwarii.
Tutaj raczej nie masz czego szukać.

Do do Marta ; 24 kwietnia 2023, 13:55

pis = [(wszystko co najgorsze z po)² + dyktat + afera za aferą + (głupota + celowe działanie na niekorzyść kraju)]² x 1 Sasin + im gorzej tym lepiej

1 Sasin =77 milionów

Do Marta; 24 kwietnia 2023, 15:04

To o podatkach, ta trzy razy niższa siła nabywcza - te stwierdzenia demaskują cię, albo jako wyjątkową idiotkę bez podstawowej wiedzy ekonomicznej, albo jako płatną twórczynię fejków.
Emeryci grzebiący w śmietniku - może i byli za PO. A może też pomyliło ci się z bezdomnymi.
Jak by nie było, słabe to.

Arek; 24 kwietnia 2023, 15:41

Poproszę o jakiś dokument na "dowody w raportach międzynarodowych audytorów" link, źródło czy cokolwiek do tych raportów. Czy to tylko puste słowa i populizm?

Do do Marta; 24 kwietnia 2023, 18:56

PiS = ponad 200 tysięcy ponadwymiarowych zgonów w czasie pandemii wirusa którego głównym objawem był brak objawów
PiS = złe gospodarowanie finansami, piniądze są ale bez pokrycia - galopująca inflacja. Ukrywanie prawdziwej inflacji poprzez zmianę metodyki określania wysokości tego wskaźnika
PiS = brak pomysłu na politykę międzynarodową. Usłużność wobec obcych mocarstw.
PiS = słabe państwo i gospodarka (dowody w raportach międzynarodowych audytorów). Państwo teoretyczne. Niedziałające jednostki służb obrony państwa. Przewidziane w rozmowach u Sowy.
PiS = kontynuowanie zdrad i złodziejstw znanych z poprzednich rządów zwielokrotnione kilkukrotnie.
PiS = prawda historyczna oraz walka o dobre imię Polski i Polaków zawieszona dla dobra partyjnego i prywatnych interesów.
PIS jest największym złem dla kraju po roku 1989.
Prawdy w PIS nigdy nie było, są oszustwa, obłuda i historia pełna gigantycznych, nierozliczonych afer, draństw, podsłuchów własnych członków.
Członkowie PIS są niewiarygodnymi karierowiczami, ludźmi bez wiedzy, pozbawionymi autorefleksji i z programem niszczenia gospodarki Polski, poza powtarzaniem zaprogramowanych przez partię kłamstw, szerzeniem nienawiści i kolejnych podziałów w społeczeństwie.

Do Marta; 25 kwietnia 2023, 09:12

Plagiat polegający na odwróceniu prawdy w kłamstwa. Na nic więcej cię nie stać.
Uwierzą w Górze Kalwarii i na spędach PO, podadzą w TVN.

Do Arek; 25 kwietnia 2023, 09:16

Polecenia i życzenia możesz firmułować. Nikt cię nie usłucha, błaźnie.
Poszukaj sobie. Jeśli nie umiesz, twój problem.

Arek ; 25 kwietnia 2023, 09:56

Czyli populizm bez pokrycia w rzeczywistości. No to wiadomo kreml że kreml płaci za pisanie takich głupot. Mogę szukać ale nie znajdę bo nie było żadnego audytu zagranicznego.

Do Arek; 25 kwietnia 2023, 10:34

Twój problem i lekarzy.
Podpowiedź: nie audyty lecz oceny ratingowe plus prognozy. Nie dotarło - problem nie jest twoim lecz już tylko lekarzy.

Obiektywnie; 25 kwietnia 2023, 10:39

Kreml nie zapłaci nigdy PiS.
Kreml zapłaci za każde działanie ukierunkowane na osłabianie sąsiednich państw, za działalność totalnej opozycji w Polsce, za trolli, za pożytecznych idiotów płacić nie musi.i

Do do Arek; 25 kwietnia 2023, 13:26

Czemuś głupi boś biedny. Czemuś biedny boś głupi.

Do do do Arek; 25 kwietnia 2023, 13:38

Akurat to miałeś przekazane przeze mnie powielokroć, razem z wyrazami współczucia dla rodziny.

Do do do Arek; 25 kwietnia 2023, 17:15

Tobie bylo mówione po wielokroć, nawiasem mówiąc trafnie.

Do do do Arek; 25 kwietnia 2023, 18:59

Rodzina ci też to mówi, bo nic jej nie dałeś, poza wstydem.

Beata; 25 kwietnia 2023, 20:11

Panie Arku, dożyliśmy czasów w których zakrzykuje się mądrych ludzi, żeby to co mówią, nie obraziło głupców. Oni mają ciasno w głowie i przestronno w gębie.

Do Beata; 26 kwietnia 2023, 12:58

Którzy to są ci zakrzykiwani mądrzy ludzie?
Są to ludzie PO? Są to te trzy pisłanki i szefowa PO w powiecie? I błazen o nicku Arek?
Trzymajcie mnie ludzie bo śmiech mnie rozsadzi.

Arek; 26 kwietnia 2023, 14:43

Uważaj żebyś nie popuścił z tego śmiechu. Swoją drogą jedyna rzecz którą potrafisz zrobić.

Mieszkaniec ; 26 kwietnia 2023, 21:25

Czego się pis i ich lokalni poplecznicy nie dotkna w kraju czy w Grójcu, to jeden wielki smród.

Do Arek i mieszkaniec; 27 kwietnia 2023, 10:02

Czego się nie dotknie PO, jakikolwiek ruch wykona, to zalatuje Niemcem, ruskim, oszustem, zdrajcą albo złodziejem.
Arek- oszczędź wstydu sobie i rodzinie.

Do Arek 14:43; 27 kwietnia 2023, 12:58

Riposta godna geniusza.
Jak myślisz, dlaczego nikt cię do tej pory nie docenił?

do Do Arek i mieszkaniec; 27 kwietnia 2023, 18:23

po już niczego nie dotyka od 2015r. Rządy sprawują szaleńcy i prowadzą Polskę ku przepaści. Kto sądzi inaczej jest dyletantem politycznym bądz osobą reprezentująca obcokrajową rację stanu jak zauważyles niemiecką, rosyjską ale także amerykańską i ukraińską. Nawet się nie kryją bo rzecznik MSZ powiedział że są sługami narodu ukraińskiego. Każda próba zakrzyczenia faktów tak powszechne znanych jest tylko dowodem na prawdziwość tej tezy i głupoty zakrzykującego.

Do Arek; 28 kwietnia 2023, 08:25

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Do do do Arek; 28 kwietnia 2023, 11:32

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Włamał się i ukradł zaparkowany na podwórku samochód Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 40-...
Czy przechowywanie żywności w lodówce jest bezpieczne? Przechowywanie żywności w lodówce jest praktyką powszechnie...
Remonty czterech dróg w gminie Grójec zakończone! Wiosna jeszcze trwa, a my już zakończyliśmy remonty...
Prezydent Aleksander Kwaśniewski przyjedzie do Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zaprasza na...
Łączność w Twoim kasku motocyklowym: jak znaleźć idealnego towarzysza drogi? Łączność jest bardzo istotna dla motocyklisty. Dzięki niej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.