W dniu 29 kwietnia 2017 r. w Radomiu 7 osobowa reprezentacja Klubu Pływackiego SIG NOVUM wzięła udział w zawodach „Integracyjna Wiosna Pływacka”.
W zawodach wzięło udział 18 klubów. Najliczniejszą grupę zawodników wystawił organizator MKS WODNIK RADOM. Każdy zawodnik miał prawo do dwóch startów indywidualnych oraz jednego w sztafecie. Zawodnicy z rocznika 2008 mieli możliwość po raz pierwszy wystartować na dystansie 100 m stylem klasycznym, natomiast zawodnicy z roczników 2006 – 2002 próbowali swoich sił na dystansie 200 m stylem dowolnym.
WYNIKI:
Milena WOŹNIAK
1 m-ce 100 m stylem klasycznym
4 m-ce 50 m stylem grzbietowym;
Filip KUSZTYKIEWICZ
1 m-ce 100 m stylem klasycznym
6 m-ce 50 m stylem dowolnym
Aleksandra GRZYBOWSKA
2 m-ce 200 m stylem dowolnym
13 m-ce 50 m stylem dowolnym
5 m-ce w sztafecie 4 x 50 m stylem zmiennym
Oliwia LUTEREK
3 m-ce 100 m stylem klasycznym
5 m-ce w sztafecie 4 x 50 m stylem zmiennym
Jakub PIETRZAK
2 m-ce 50 m stylem dowolnym
4 m-ce 200 m stylem dowolnym
5 m-ce w sztafecie 4 x 50 m stylem zmiennym
Wojciech MOZGA
7 m-ce 50 m stylem dowolnym
4 m-ce 200 m stylem dowolnym
5 m-ce w sztafecie 4 x 50 m stylem zmiennym
Jakub LATKOWSKI
7 m-ce 50 stylem dowolnym
Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanych startów i uzyskanych wyników.
13 maja 2017 r. startujemy w Warszawie na zawodach z cyklu „Od Młodzika Do Olimpijczyka”.













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
36 minut temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
13 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia