Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

80 krzewów na 80-lecie ZSP w Grójcu

9 listopada 2020; 14:09

Informacja prasowa

3 komentarze

Fot. ZSP w Grójcu Fot. ZSP w Grójcu

W tym roku szkoła obchodzi jubileusz 80–lecia istnienia. Aby podkreślić znaczenie tego wydarzenia na ten rok szkolny zaplanowano szereg działań.

News will be here

Już w trakcie wakacji, dzięki firmie HEKAS udało nam się pozyskać wywrotkę ziemi na rabatę, która została utworzona przy wjeździe na teren szkolny. Napis 80 lat ZS GRÓJEC wykonany z kwiatów i krzewów  ma zwrócić uwagę  środowiska  lokalnego na to wydarzenie, jakim jest piękny Jubileusz.

W akcje uświetniające Jubileusz Szkoły włączyło się również Gospodarstwo Szkółkarskie ŁAZUCCY przekazując bezpłatnie 80 krzewów. Z podarowanych tawuł utworzony został szpaler ozdobny na rabacie szkolnej. W prace przy upiększaniu terenu zaangażowali się nauczyciele, uczniowie oraz pracownicy administracji i obsługi.

Dyrektor Zespołu Szkół dziękuje Państwu Katarzynie i Dariuszowi Cegłowskim właścicielom Gospodarstwa Szkółkarskiego ŁAZUCCY za przekazane krzewy oraz Panu Henrykowi Kusio właścicielowi firmy HEKAS za przekazanie wywrotki ziemi.

E. Banaszek

TAGI:

Komentarze (3):

staruch; 9 listopada 2020, 18:10

ale sukces na miarę 80 lecia szkoły. To przecie tylko reklama darczyńców. Sukcesem za moich czasów na dołku było wybudowanie w ciągu trzech miesięcy amfiteatru z boiskami, które w tzw wolnej Polsce doprowadzono do ruiny. Ciekawi mnie czy w tej szkole są lekcje wf-u na powietrzu, pewnie nie.

JO-ANNA; 10 listopada 2020, 23:10

Dopóki stadion był w posiadaniu szkoły każdej wiosny był porządkowany przez uczniów (zbieranie śmieci, szkieł, wyrywanie chwastów). Remontowano również ławki na widowni. Stadion służył wszystkim mieszkańcom Grójca i okolicy. Odbywały się tam różne festyny, Święto Jabłoni, korzystali z niego uczniowie Szkoły nr. 3 oraz Liceum Ogólnokształcącego. Niestety, kiedy Organem Prowadzącym Zespołu Szkół zostało starostwo, siłą rzeczy stadion również dostał się pod zarząd tego organu. I to był koniec. Zastanawiam się, jak można było taki obiekt doprowadzić do zupełnej ruiny. Władze lokalne proponują jakieś czynności w ramach funduszu, którym rzekomo dysponują mieszkańcy. Może warto jakoś dogadać się między gminą i starostwem i zająć się wreszcie tym obiektem, bo to aż wstyd dla włodarzy miasta, gminy i powiatu. Drugim takim obiektem - straszakiem jest stary dworzec PKS.

Dołek ; 11 listopada 2020, 00:40

Rzeczywiście, niebywały sukces szkoły. Schodzimy na psy...

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Pożary, powalone drzewa, podtopienia. Skutki burzy w powiecie grójeckim W związku z przejściem silnego frontu burzowego oraz innych...
Czy Asperger to niepełnosprawność? Asperger, będący częścią spektrum autyzmu, charakteryzuje...
Duży pożar pod Mogielnicą. Kłęby dymu widać z kilku kilometrów [NOWE INFORMACJE] Płonie przechowalnia owoców w miejscowości Dziunin w gminie...
Motocyklista chciał uniknąć kontroli, nie uniknie kary Motocyklista zatrzymany do kontroli w Nowym Mieście nad...
W Grójcu powstanie nowy budynek komunalny Gmina Grójec otrzymała blisko 6 milionów złotych na budowę...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.