Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Ada potrzebuje w dalszym ciągu pomocy

11 września 2020; 14:31

Grojec24.net

1 komentarz

Błagamy o pomoc ludzi o dobrym sercu, zbiórka stoi w miejscu, nasza córka ma się coraz gorzej. Bardzo częste napady padaczki robią ogromne spustoszenie w organizmie Ady. Pomóżcie naszej córce Adzie poprawić warunki bytowe-mieszkaniowe dla polepszenia zdrowia i życia - zwracają się o pomoc rodzice nastolatki.

News will be here

Rodzice szukają pomocy wszędzie, gdzie tylko jest to możliwe. Bardzo często spotykają się z brakiem zrozumienia. Adrianna urodziła się 8 lutego 2004 z 1 punktem w skali Apqar w ciężkiej zamartwicy z Sepsą, z niewydolnością krążeniowo-oddechową. Już 16 lat walczymy o jej życie i zdrowie i ta walka trwa nadal. Ada cierpi na padaczkę, mózgowe porażenie dziecięce, głęboki niedosłuch, opóźnienie rozwoju psychoruchowego i wadę wzroku.  Jest niepełnosprawna w stopniu znacznym oraz wymaga  całodobowej opieki. Wymaga również stałej, systematycznej opieki specjalistycznej oraz intensywnej rehabilitacji narządu ruchu, mowy i słuchu, lecz złe warunki mieszkaniowe to wszystko uniemożliwia gdyż rodzina mieszka od lat w ciasnym 36m mieszkaniu komunalnym na pierwszym piętrze bez balkonu.

- Największym lękiem o życie córki jest padaczka lekooporna w ciężkiej postaci, które występują co 3-4 dni. Żyjemy w ciągłym strachu, nie znamy dnia ani godziny, kiedy wystąpi napad padaczki, nie wiemy co się wydarzy dziś czy jutro i to jest przykre i smutne. Napady wszędzie i każdej sytuacji. Są to nieprzewidywalne napady padaczkowe z utratą świadomości (wyprężenie ciała, drgawki, sinica) - opowiadają rodzice.

Rodzice poszukują darczyńców, którzy ufundują zakup małego, drewnianego domku modułowego oraz dzierżawy, wynajęcia małej działki blisko miasta.

- Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji byłby mały parterowy domek modułowy w cichym spokojnym i ustronnym miejscu na wsi ( z dala od zgiełku miejskiego). Nie stać nas na zakup takiego domku, gdyż wszystkie zaciągnięte kredyty wydaliśmy na ratowanie zdrowia i życia naszej jedynej córki - relacjonują.

Poniżej link do zbiórki dla Adrianny:

https://pomagam.pl/dla_ady

TAGI:

Komentarze (1):

Świadek ; 12 września 2020, 18:24

To prawdziwa, tragiczna historia. Błąd lekarza. Oni naprawdę potrzebują pomocy

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Grójec miasto szpiegów Podejrzany o szpiegostwo były już sędzia Tomasz Szmydt...
Liga okręgowa: Mazowsze Grójec – Wulkan Zakrzew 1:1 Podopieczni Jerzego Engela jr niespodziewanie tylko...
Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.