We wtorek 21 września policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu uczestniczyli w akcji ROAD SAFETY DAYS.
Podczas służby funkcjonariusze zwracali uwagę i reagowali na wykroczenia, które są głównymi przyczynami wypadków drogowych, tj. przekraczanie dozwolonej prędkości, niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nieprawidłowe wyprzedzanie i kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu czy w stanie nietrzeźwości.
Policjanci z grójeckiej drogówki skontrolowali 78 pojazdów. W trakcie kontroli funkcjonariusze nie ujawnili kierowcy po użyciu alkoholu lub w stanie nietrzeźwości. Niestety tak dobrze już nie było w kwestii przekraczania dozwolonej prędkości. Mundurowi nałożyli 60 mandatów za zbyt szybką jazdę. Za rażące przekroczenia prędkości zatrzymano dwa prawa jazdy. Dwóch mężczyzn przekroczyło dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 53 i 56 km/h.
nadkom. Agnieszka Wójcik













21 godzin temu
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
23 godziny temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Ogłoszenia