W sobotę 31 grudnia strażacy gasili samochód osobowy, który stał w garażu. Budynek też się zapalił. Nikomu nic się nie stało, ale straty są duże - informuje "Echo Dnia".
Do pożaru doszło ok. godz. 20.30 w Belsku Dużym. Jak relacjonuje "Echo Dnia", kiedy strażacy przyjechali na miejsce okazało się, że pali się samochód i garaż przy jednym z domów jednorodzinnych.
W pożarze poza osóbówką zniszczone zostało też całe wyposażenie garażu i przedmioty, które były przechowywane w budynku.
W akcji gaśniczej uczestniczyły cztery zastępy strażaków.













3 godziny temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
wczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 07:26
Ogłoszenia