Dzisiaj odbędą się drugie zajęcia z pilatesu organizowane w ramach projektu „Aktywizacja sportowa mieszkańców Grójca w czasie Covid”.
Organizatorem zajęć jest Stowarzyszenie SIGNovum, które pozyskało dofinansowanie ze Starostwa Powiatowego w Grójcu. Na pierwsze zajęcia, które odbyły się we wtorek, przybyło blisko 20 osób.
„Taka duża frekwencja świadczy o tym, że mieszkańcy naszej gminy potrzebują aktywnie wypoczywać i projekty tego typu powinny być realizowane częściej” – mówi Mariusz Pachocki – prezes stowarzyszenia.
Zajęcia dla mieszkańców Gminy Grójec są zupełnie bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona.
Organizatorzy proszą, aby wszyscy chętni do udziału w zajęciach, zgłaszali swoją obecność pod nrem tel. 601 489 274.
Zajęcia będą odbywać się cyklicznie, o godz. 19.30,
we wtorki – sala lustrzana w Hali Spartakus, ul. Sportowa 16
w czwartki - Radzio Pilates Studio ul. Relaksowa 2













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
2 godziny temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
15 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia