W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, zamknięcie szkolnych placówek oświatowych ma na uwadze ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa, a zaleceniem dla dzieci oraz młodzieży jest przede wszystkim unikanie skupisk ludzi. Mimo zaleceń wielu młodych ludzi ich nie przestrzega.
Apel ma na celu uczulenie rodziców i opiekunów, aby w tym czasie zwiększyli nadzór nad dziećmi i dopilnowali, aby wytyczne związane z bezpieczeństwem epidemicznym były respektowane. Z kolei do dzieci apelujemy o stosowanie się do zaleceń, w szczególności zaniechanie kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikanie miejsc publicznych oraz pozostanie w domach.













23 godziny temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
wczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Ogłoszenia