Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Apel w sprawie grójeckiego szpitala

22 sierpnia 2016; 17:33

Grojec24.net

70 komentarzy

Szpital w Grójcu (fot. materiały prasowe) Szpital w Grójcu (fot. materiały prasowe)

Publikujemy apel opozycyjnych radnych Powiatu Grójeckiego w sprawie krytycznej sytuacji Powiatowego Centrum Medycznego, a także skany pism wystosowanych przez lekarzy i pielęgniarki.

News will be here

Mieszkańcy Powiatu Grójeckiego

Szanowni Państwo !

Zaniepokojeni krytyczną sytuacją Powiatowego Centrum Medycznego i nieracjonalnym działaniem władz powiatu i starosty Marka Ścisłowskiego, zmierzającym do likwidacji powiatowego szpitala, jesteśmy zmuszeni bić na alarm i wezwać wszystkich do mobilizacji i pomocy w ratowaniu ważnej dla naszej społeczności lecznicy.

Nie możemy czekać !

Już dziś istnieje konieczność podjęcia zdecydowanych i solidarnych działań, które zatrzymają ten bezmyślny, pozbawiony logiki działania i zwykłej ludzkiej przyzwoitości proces niszczenia ludzi tam pracujących, a w efekcie degradacji i celowego niszczenia szpitala.

Nie możemy nie reagować na egoizm zarządzających, nie sposób przemilczeć bezmyślne zarzadzanie tą placówką medyczną. Nie można być biernym, kiedy decydenci zatrudniają niekompetentne osoby na odpowiedzialnych stanowiskach w szpitalu, kierując się wyłącznie osobistymi bądź partyjnymi  kryteriami, a zwalniani są wieloletni, doświadczeni lekarze.

Nie można być biernym, kiedy zagrożone jest życie i zdrowie pacjentów. Dziś protestują związki zawodowe działające w szpitalu, a zdesperowane i zastraszane pielęgniarki krzyczą „dostrzegamy ogromne zagrożenie związane z bezpieczeństwem hospitalizowanych pacjentów”.

Trudno jest lekarzom zrozumieć, "że Pani Prezes oddelegowuje lekarzy innej specjalności (ginekolog, chirurg) do pracy w Oddziale Chorób Wewnętrznych i leczenia pacjentów z chorobami sercowo-naczyniowymi oraz internistycznymi, którzy od wielu lat nie zajmują się taką grupą pacjentów, a jednocześnie zwalnia jedynego kardiologa i specjalistę chorób wewnętrznych."

Najwyższa pora, aby zaangażowaniem i skutecznością wykazali się parlamentarzyści, którzy podczas wyborów mieli gotowe rozwiązania na uzdrowienie naszej służby zdrowia. Dziś brak waszej reakcji na negatywne zjawiska w samorządzie powiatowym i bierna akceptacja standardów zarządzania w naszym powiecie jest wzięciem pełnej odpowiedzialności za efekty buty, prywaty i egoizmu tej nieodpowiedzialnej grupy ludzi. Jesteście współodpowiedzialni za niszczenie naszego szpitala !

Szanowni Państwo !

Dziś zwracamy Państwa uwagę w krytycznym momencie, w tak ważnej sprawie, jaką jest nasze zdrowie i życie,  bowiem taka jest rola radnych. Nasze działania powinny być zdecydowane zanim będzie za późno. 

Dziś potrzebna jest mobilizacja i zaangażowanie wszystkich, dla których ważne są sprawy naszego samorządu,  wszystkich, dla których demokratyczne standardy społecznego funkcjonowania stanowią fundament  Państwa Prawa.

Janusz Karbowiak
Stanisław Sitarek
Krzysztof Ambroziak
Janusz Gaweł
Andrzej Zaręba
Zygmunt Merski
Maciej Dobrzyński
Krzysztof Fiks
Marian Górski
Krzysztof Kaźmierczak


TAGI:

Komentarze (70):

tak już było; 22 sierpnia 2016, 18:47

Tak już było tuż po wojnie kiedy do władzy dorwała się niewykształcona hołota i zniewoliła nas przez następne 10-lecia. Czy nas to czegoś nauczyło - zobaczymy. Dziś mamy do czynienia z podobnymi rządami miernych ludzi, którzy niszczą wszystko czego się dotkną łącznie z prawem i sprawiedliwośccią, które mają na sztandarach - czyż trudno dopatrzeć się analogii ?

Gość; 22 sierpnia 2016, 19:14

Ile to ta gwiazda rządzi szpitalem? Otóż ponad 8 miesięcy. I w tak krótkim okresie czego się nie dotknęła to wszystko poszło w pisdu. Zabierać to barachło stąd!!!

no cóż; 22 sierpnia 2016, 19:34

jeśli nie wiadomo o co chodzi, to orawie zawsze gra toczy się o pieniądze, ale niestety na rozgrywkach wojennych tracą wszyscy.

Jacek; 22 sierpnia 2016, 20:04

Pan Ścisłowski będzie się miał gdzie leczyć, ale biedny człowiek będzie pozbawiony opieki, to jest tak jak do władzy idzie politykier a nie człowiek z wyobraźnią i koncepcja rządzenia powiatem,

Annapurna; 22 sierpnia 2016, 20:13

No to już jest k... szczyt głupoty naszych "rządzących" szpitalem. Dorwała się hołota bez rozumu do władzy i dzisiaj są tego efekty. Jak można kierować ginekologa do oddziału wewnętrznego.

Grójecczanin; 22 sierpnia 2016, 20:19

Za starych dobrych czasów wszystko było Dobrze!!! Szpital funkcjonował i nie był tak zadłużony jak za przedniej władzy ( bo to zawdzięczamy dzięki nim i Warce) ale również obecnej. Tu brak ludzi takich jak p. Grzanka który zawsze stał za szpitalem murem i bronił cały personel nie tylko lekarzy. Cały dorobek poprzednich lat pójdzie jak bańka mydlana....

bolik; 22 sierpnia 2016, 20:32

Jak można ludziom zrobić taką wodę z mózgu, samemu go nie mając, że idą i głosują na PiS?
Doprowadzić szpital do takiej zapaści, to trzeba mieć "wybitny talent", nikt PiS-u w tym braku wiedzy nie przebije, a już na pewno nie ich radnych powiatowych. Kierować ginekologa lub chirurga na oddział wewnętrzny, to trzeba mieć nierówno pod sufitem

Krystyna; 22 sierpnia 2016, 20:39

A czy ktoś z tych protestujących zdaje sobie sprawę z tego jak pan dr Binio przykłada się do pracy i jakie ma zarobki? Jak kieruje oddziałem i kto ponosi odpowiedzialność za bałagan na internie i wcześniejsze odejście właśnie z interny młodej, zdolnej lekarki??
Może jednak Pani Prezes miała rację?

uniwersum; 22 sierpnia 2016, 20:45

Od doczekali my czasów, że na oddziale wewnętrznym będzie nas leczył ... ginekolog. Nic nie zostaje tylko zawczasu trzeba sobie miejsce na cmentarzu załatwić. A to też za darmo nie dostaniemy...
"Specjaliści" w szpitalu a jeszcze lepsi w powiecie "znafcy" w powiecie

bestdoktorek; 22 sierpnia 2016, 20:55

Cudowny szpital ze wspaniałym personelem każdego szczebla. Niejedna klinika uniwersytecka nie zatrudnia tak dobrych ludzi. Jako kształcący się w różnych szpitalach lekarz uważam, że jest to bardzo dobre miejsce do pracy i nauki, wiem z własnego doświadczenia i jestem z wszystkimi pracownikami całym sercem.

rozum; 22 sierpnia 2016, 21:03

Bezmózgi jeb...e. Ale te pielęgniareczki też nie są bez winy. Drogie Panie pielęgniarki gdzie klepsydry, nekrologi???????

ask; 22 sierpnia 2016, 21:03

Czy on aż taki dobry jest, że taka poruta?

Magda; 22 sierpnia 2016, 21:50

Może zatrudnijcie w szpitalu weterynarzy. Przecież to też lekarze.

myślenie boli; 22 sierpnia 2016, 22:04

do szpitala przyjmują cieci na stanowiska dyrektorskie, ginekolog pracuje na oddziale wewnętrznym bo brakuje lekarzy i jednocześnie zwalnia się lekarza ze specjalizacją kardiologiczną i wieloletniego ordynatora - tylko dlatego że spotyka się z radnymi gdzie tu logika. Dyskusje na tym forum o kompetencjach zwalnianego lekarza są conajmniej nie na miejscu - przecież nie ma kim go zastąpić - chyba że jakimś kolejnym cieciem z Mogielnicy

Pacjent; 22 sierpnia 2016, 22:07

Podobno pan Binio mówil,że jemu to najlepiej by się pracowało pod operatorem zewnetrznym,więc pani Prezes zrobiła mu przysługę.Niech jedzie do Piaseczna.

Do Krystyny; 22 sierpnia 2016, 22:11

Jeszcze mu było mało.Jak został prezesem to w pierwszej kolejności zatrudnił za duże pieniądze swoją żonę . Drogie pielegniarki o Was zapomniał.

Amino; 22 sierpnia 2016, 22:27

W tym grójeckim szpitalu powinien powstać oddział dla umysłowo chorych... i powinni w nim zamknąć wszystkich obecnie "rządzących" powiatem. Najlepiej niech ich ginekolog leczy...

Małgorzata; 22 sierpnia 2016, 22:29

Leżałam w tym szpitalu niecałe 3 lata temu. Przez 3 tygodnie, mimo licznych badań tomograficznych oraz USG i innych, leżałam z ogromnym bólem brzucha, a "lekarze" nie potrafili stwierdzić co mi jest. Dopiero po tym czasie, po zagrożeniu przez mojego ojca zabraniem mnie do innego szpitala, lekarze zapytali czy wyrażam zgodę na operację podczas której dopiero wtedy będą mogli mnie zdiagnozować... Zgodziłam się, bo co miałam robić przy tak ogromnym bólu. Okazało się, że to był wyrostek i ropień na miednicy. Przez to, że nie potrafili wcześniej zdiagnozować co mi jest, to mam teraz szramę przez pół brzucha zamiast kilka kropek po laparoskopii, a na dodatek dowiedziałam się po wszystkim, że gdyby nie operacja to mogłoby mnie już nie być na tym świecie... Nie wiem do końca czy winić lekarzy, czy sprzęt, czy jeszcze coś innego, ale wiem, że szpital ten nie należy do najlepszych. Na pewno nie jestem za zamykaniem szpitala, bo taka placówka jest potrzebna, jednocześnie wiem, że ktoś powinien popracować nad jakością w tym miejscu.

amigos; 22 sierpnia 2016, 22:32

A może dajmy specjalistę - mężusia Bednarskiej do wewnętrznego? Albo żonę naszego Pana wicestarosty Piątkowskiego? Ot służba zdrowia by na nogi stanęła pod ich rządami...

Kasik; 23 sierpnia 2016, 01:31

Tak dla podsumowania sytuacji :-) W miejsce kropek wpisać należy słowo pasujące Wam do rymu za które nie biorę odpowiedzialności ;-)

W grójeckim szpitalu dzieją się cuda bo lekarzami wciąż rządzi R.....
Dziś ginekolog jutro pediatra leczą biednego chorego dziadka.
A noworodki niech się nie boją bo ortopedzi już przy nich stoją.
Przy operacji internista asystuje żołądek sprawnie nitką ceruje.
Więc gdy chcesz leczyć się u doktora idź sobie lepiej do Pana znachora!
Bo w tym szpitalu dzieją się cuda a odpowiada wciąż za nie ..........
Morał więc z tego płynie nam taki: rządzić nie mogą nam te PiS~mski.

xxx; 23 sierpnia 2016, 05:33

Teraz biora sie za neurologie ma byc przeniesiona do Nowego Miasta jako wiodacego szpitala w powiecie

lekarz; 23 sierpnia 2016, 06:03

Od wrzesnia pani prezes ma zatrunic paru weterynarzy z Radomia w grojeckim szpitalu - (dadza rade) Pierwszymi pacjetami maja byc Scislowski,Piatkowski,Bednarska i cale to pisowskie bezmuzgowie

gosc; 23 sierpnia 2016, 08:02

Dobra zmiana w grojeckim wykonaniu

Że spółki; 23 sierpnia 2016, 08:17

Do " do Krystyny"
Za czasów prezesury p. Binio jego żona nie była pracownikiem spółki i za ten okres nie otrzymała żadnego wynagrodzenia.
Przychodziła do spółki i mu pomagała przez krótki okres.
A może warto napisać, że p. Bingo był prezesem zatrudnionym bez wynagrodzenia. Wszyscy prezesi brali kasę a on jako jedyny nie dostał pieniędzy z tego tytułu.
Pracował na oddziale bo musiał przecież zarabiać.
Nie napuszczaj pielęgniarek na tego człowieka.
Napuszczaliście pielęgniarki przeciwko opozycji obiecywaliście gruszki na wierzbie, gdzie jest realizacja waszych obietnic?
A jak nazwać piątkowe zachowanie Gargamela na wewnętrznym, to jak urągał pielęgniarkom i to jak poniżał oddziałową.

Wierzyciel; 23 sierpnia 2016, 08:26

Panie Starosto
Na łamach jednej z lokalnych gazet powiedział pan, że w maju tego roku został zmieniony skład rady nadzorczej spółki.
Proszę o podanie nowego składu rady nadzorczej odpowiedzialnego za brak nadzoru nad spółką.
Nowi członkowie rady nadzorczej nie zostali jeszcze wpisani do KRS.

cały ja; 23 sierpnia 2016, 09:47

największy nierób i łapownik, jak wstrzymywał młoda lekarkę ze specjalizacją to sza aż dziewczyna odeszła a teraz problem bo nie ma lekarzy, dawno go powinni wywalić

chłopak z grójca; 23 sierpnia 2016, 11:07

kto to jest gargamel

Do cały ja; 23 sierpnia 2016, 11:24

Na ciebie też przyjdzie kolej i wywalą cię na zbity ryj.

wkurwi......; 23 sierpnia 2016, 12:28

Niech radni zajteresuja sie co ta swolocz wyprawia w oswiacie,kaza ucznia przynosc z soba do szkoly papier toaletowy.Ciekaw jestem czy ten pseudo-stasosta ma swoj papir w starostwie

aa; 23 sierpnia 2016, 12:41

Czy to prawda ze za 2015 byla ponad 2,5mln

jjj; 23 sierpnia 2016, 12:53

Wszystko rozwalą, cały powiat idzie w marne.Obecna władza powiatu jest nieudolna.

amus; 23 sierpnia 2016, 13:10

Ale pierdolnik...

...; 23 sierpnia 2016, 13:24

po co poniżej zamieszczacie zasady komentarzy, których jako administratorzy nie przestrzegacie. bawi was chamstwo komentujących? pretendujecie do konkursu na Grójecką Wyborczą?

OBIEKTYWNY; 23 sierpnia 2016, 14:01

prawda jest taka że panowie radni z PSL ukrywajacy się pod szyldem Powiat sprawny iPrzyjazny,przez lata 2012-2013 i2015 zadłuzyli tą placówkę na 13 milionów.Nie interesowali sie szpitalem,nie zabiegali żeby poprawic infrastruktrę i warunki pracy .nie zrobili nic zeby pomóc temu szpitalowi,a mieli takie możliwości,pieniadze u pana Struzika,władzę w województwie i w kraju.Teraz się obudzili ,kiedy szpital wyprowadzany jest na prostą,Wiem że na koniec czerwca strata wyniosła tylko 200tys,Przygotowywana jest dokumentacja do budowy SOR-u,kupiony jest nowy sprzet do pr.endoskopowej ,a będzie jeszcze bardziej dosprzetowioy,Panowie z PSL i Naszych Czasów,ten wasz jazgot to obawa że PiS owi się uda iże widzicie że można zarządzać mądrze i odpowiedzialnie .Robicie zamęt i wprowadzacie niepokój wśród personelu, bo czujecie ze zarządzają odpowiedzialnie,że dla nich zdrowie pacjentów i szpital grojecki są najwazniejsze.Wy Panowie Z powiatu Sprawny iPrzjjazny:sprawni to wy byliście w przekretach i matactwie.na szczęście sprawy w prokuraturze

mieszkaniec ; 23 sierpnia 2016, 14:43

Do obiektywny Hubciu i tu bronisz swoją panią. Wykaż się w końcu tymi środkami unijnymi, bo jak do dnia dzisiejszego ani złotówki szpital nie dostawał. Za co ty wkońcu bierzesz wypłatę za pierdzenie w stołek? A może Ruda zalatwiła pieniądze na rehabilitacje?

XXX; 23 sierpnia 2016, 14:51

Tandem Gargamel & Rzeźnik a na doczepkę Tabakiera i jej mąż... jak w tym powiecie / szpitalu ma byc dobrze...?

Do OBIEKTYWNY; 23 sierpnia 2016, 15:22

Nie sposób błaźnie się z tobą zgodzić. Marny z ciebie człek, dużo gadasz, mało wiesz. Po pierwsze w 2015r. to w powiecie rządził już PiS, także też zadłużał tę placówkę. Czyli ta partia nie jest taka cudowna. Zaprzeczasz sam sobie, pisząc z jednej strony że PIS-owi się uda, a z drugiej, że nie interesowali się szpitalem. Wytłumaczyć cię może tylko to, że coś wziąłęś,
i to coś narobiło ogromnego spustoszenia w twojej głowie. Po drugie rzeczywiście szpital jest wyprowadzany na prostą, z tą różnicą, że ta prosta prowadzi ze szczytu Mount Everset w przepaść. Po trzecie również się z tobą zgodzę, że strata w szpitalu na koniec czerwca wyniosła 200 tys. zł, zapomniałeś dodać tylko, że miesięcznie, czyli w rzeczywistości 6x200 tys.= 1mln200tys., i to jest tylko taka zaniżona strata, w gruncie rzeczy jest o wiele wyższa.Po czwarte dokumentację na ten SOR to przygotowuje
ten ochroniarz z Mogielnicy już od kwietnia? Dobrze mu idzie! To końca rządów PIS w powiecie może skończy, podkreślam może, albo sam się skończy. Po piąte sprzęt do pracownii endoskopowej jest rzeczywiście kupiony, mowa o kolonoskopie wraz z torem wizyjnym, tylko dodaj pan panie obiektywny, że za dotację z Urzędu Miasta w Grójcu, a nie za własne pieniążki, także nie cukrz. I ty nazywasz to zarządzanie mądrym i odpowiedzialnym? Dobrze ci ta chemia mózg zlasowała. Patrzeć jak będziesz zbierał na pomnik dla Rudej, może by go tak postawić koło pomnika Piłsudskiego w parku? Wówczas wrony miały by wybór na kogo, no wiesz, zrzucić fekalia. A co do zdrowia pacjentów powiatu, to tego zarządu wogóle to nie interesuje, liczą się tylko stołki dla rodziny i kolesiostwa. Nepotyzm osiągnął tu jedno wielkie
dno. Żeby ta zbieranina jeszcze na czymś się znała. A tu nic. Cieć, ochroniarz (w sumie drugi cieć), sprzedawca stołów, organizatorka wycieczek rowerowych z Kościoła, specjalistka od much w strzykawkach. I tak można wymieniać i wymieniać. Powinniście do władzy iść pod szyldem: Patologia i Stołki.

...; 23 sierpnia 2016, 15:26

W ramach stanowczej postawy proponuje: malowanie kredą na asfalcie, ułożenie serca z palących się świeczek, marsz milczenia, zaklejenie ust czarną taśmą, zaśpiewanie kumbaja a jak to nic nie da zbiorową histerię i tupanie. Można też wzbogacić o rwanie koszuli, wyrywanie włosów. Najbardziej efektywne pozostaje wam kiwanie palcem w bucie... Niestety tylko tyle możecie

platformes; 23 sierpnia 2016, 15:31

TY ,obiektywny, baranie jakie 13milionow,tylko 8.2mln za okres 7lat a uwas za 2o15 3.6mln straty a za pierwsze porocze 2016 jest strata 1136tys.dyplomatolku.To razem za poltora roku ...sobie oblicz i dodaj pobory tych nowo przyjetych direktorow,i meza starosty

Strzykawa; 23 sierpnia 2016, 16:04

A ten bezwstydny Dobrzyński,skazany za fałszowanie dokumentów,zobaczcie jaki zrobil sie aktywny,jak sie troszczy o szpital,czy to jego gra polityczna,?W poprzednich latach siedział cicho,bo bał sie ze rozwiaza z nim umowe na remont karetek ?Podobno za ostatnie miesiace zarzyczył sobie 100 tys,miesiecznie.Tak mu lezy szpital grójecki na sercu.OBŁUDA panie radny.Strzykawa

Gość; 23 sierpnia 2016, 19:07

Wczasów pod gruszą nie płacą
Bo pieniądze z socjalnego mataczą
Opłacają nimi bieżące faktury
Oby nie było widać budżetowej dziury.
Księgowa kontami sprawnie operuje
Za to w kryminale kiedyś wyląduje.
Kasy Ci u nas pod dostatkiem
Co tam z niezapłaconym podatkiem.
Najważniejsze że zarabia "elita"
Czyli Ruda i jej dupowłazów świta.
Gamoń temu oponuje
Lecz Tabakiera jemu wtóruje
Mężu nie stawiaj się Rudej
Bo nie będziemy jedli wędliny chudej
Będzie nas stać tylko na słoninę
A ja na takim żarciu zginę.
Nie będzie alkoholu i fajek
A Ty Gamoniu będziesz chodził bez jajek.
Dlatego chłopina jest zastraszony
Bo to wszystko wina jego żony.
Dlatego wybrał żywot z jajkami
I musi się męczyć z Rudej fanaberiami.
Ta z sytuacji korzysta
I zagrywa decyzjami niczym pokerzysta
Nad wszystkimi się psychicznie znęca
Bo to radomska jędza.
P.s. Jakiekolwiek podobieństwo nazw i określeń zupełnie nie zamierzone, wręcz przypadkowe.

Do strzykawy; 23 sierpnia 2016, 19:37

Klakier nie podszywaj się za pielęgniarkę. Jakie 100tys. zł, co ty wiesz o seksie oralnym, jak nie trzymałeś członka w ulu? Pieprzysz jak mały Kazio po dużym piwie. Poluzuj krokodylki, bo ci krążenie tamują. A na urlopiku w zeszłym tygodniu to gdzie z Rudą byliście? Czy z łóżka nie wychodziliście?

Gregory; 23 sierpnia 2016, 19:50

Klakier sierściuchu ty analfabeto, znaków polskich się nie umie pisać? Przy okazji oszuście gdzie jest nowy aparat ekg na izbę przyjęć? Tak szumnie warchole obiecany!

Niezależny; 23 sierpnia 2016, 21:47

Tak czytam te wszystkie uwagi, zarówno te krytyczne dla rządzących i te przeciwne. Dochodzę do wniosku, że krytyczne uwagi to straszne, niechlujne słówka, poniżające, natomiast uwagi strony przeciwnej są pisane bardzo kulturalnie. Nikt z tej strony nikomu nie ubliża, nie przeklina wulgarnie, wypowiada się nie kulturalnie. Przez logicznie czytających na forum można wysnuć jedynie wniosek, że rzuciło się głodnym jedzenie ( zwolnienie ordynatora). Jeden przez drugiego chciałby zjeść jak najwięcej, lecz to jedzenie jest zwykłą trucizną.

Do Prawych i Sprawiedliwych radnych powiatowych ; 23 sierpnia 2016, 22:47

Do czego się nie dotkniecie, zamieniacie w gu....no.
Kto po was posprząta ten bajzel w szpitalach, szkołach, na drogach i na Piłsudskiego?

Strzykawa; 23 sierpnia 2016, 23:49

Słuszna uwaga,pomyliłam sie o jedno zero.Pan Dobrzyński zarzyczył sobie czynsz od PCM za stacjonowanie karetki w jego lokalu w Warce 10 tys miesiecznie.Trzeba przyznac że pan radny o swoj biznes dba,

grójecczanin ; 24 sierpnia 2016, 14:24

skad takie larum na temat pana ordynatora wiele pacjentow ma własne niezbyt pochlebne zdanie

obcy; 24 sierpnia 2016, 17:17

ale krzyki ale wrzaski o co o brud na wewnętrznym . dajcie spokój doktor B ma już miejsce pracy tylko lata od dyrektora do starostwa aby mu papiery nie brudziły dyscyplinara

obcy; 24 sierpnia 2016, 17:19

najbardziej to dra się ci co szpital pogrążyli

pielegniarki Grójec; 24 sierpnia 2016, 19:05

Znowu zostałyśmy oszukane przecież to nie to pismo podpisałyśmy!!!!!!!!!

pielegniarki Grójec; 24 sierpnia 2016, 19:25

ponownie zostałyśmy oszukane, to nie TO pismo!!!!!!!!!!!!

SATYRA; 24 sierpnia 2016, 21:02

POLOWANIE
Połowa sierpnia już minęła
Ruda sezon polowań rozpoczęła.
Zwierzyna po dziurach się schowała
Ona na białego lisa sidła pozastawiała.
Ta ruda suka sama nie poluje
Wygłodniałymi psami na niego szczuje.
Misiek to pies ospały i leniwy
a Gamoń na gotówkę jest łapczywy.
Jednak psy Rudej lisa się bały
i do jego domu za nim nie pojechały.
Gargamel z Klakierem jej pomagają
białego lisa do muru przypierają.
Z łowiska białego lisa wypychają
i na jego miejsce czubka sprowadzają.
Każdy z nich sobie wyobraża
że zamiast lisa wezmą weterynarza.
Pewnie wszyscy dobrze wiecie,
że weterynarz to lekarz przecie.
Jak przyjdzie ciężka trwoga
to on lepszy będzie od ginekologa.
Psychiatra się polującymi interesuje
Silną terapię im zastosuje.
Chirurg chętnie mu pomoże
oj, będą skowyczeć mój Boże
Może być ubaw jak cholera
Jeszcze się załapie Tabakiera.

Jakiekolwiek podobieństwo do osób i zdarzeń jest zupełnie przypadkowe.

obiektywny; 24 sierpnia 2016, 22:39

dajcie panu staroscie spokoinie popracowac

obiektywny; 24 sierpnia 2016, 22:51

i Po cóż te krzyki, po cóż to larum, kiedy nieroby ten szpital pogrążają, w końcu coś trzeba zrobić i wyrzucić nierobów, pracujących i na państwowej posadce i w prywatnym gabinecie, a gdzie się odpoczuwa, no przecie nie w prywatnym gabinecie, bo tam za piniędze sie robi a na etacie, to trza popracować aby na jakąś konferencyje jechać, dopóki nie będzie oddzielenia państwowej posady od prywaty, taki bajzel będzie w służbie zdrowia

XYZ; 24 sierpnia 2016, 23:02

Pisała satyrę,rządzących ochydnie oczerniała,kobieta co AGATĄ sie zwała.My ty paskudna,wulgarna kobieto pozew zbiorowy zrobimy i za krateczki Cie wsadzimy.Za te oszczerstwa i kalumnie,OJ!! schudnie Ci się kobieto,OJ!! schudnie

obiektywny grójecczanin; 25 sierpnia 2016, 00:15

PCM to padlina na której żerują sępy: 1.mafia nierobów, łapówkarzy konowałów grójeckich 2. polityczne wieprze ze starostwa. Niezależnie kto urwie w danej chwili większy ochłap to i tak ten trup pozostanie martwy. Moim zdaniem powinien wejść zewnętrzny operator, który zagoni doktorków do roboty a jednocześnie odetnie powiatowe świnie od koryta.

Do grójeckich pielęgniarek; 25 sierpnia 2016, 07:57

Jeśli podpisałyście inne pismo, to prześlijcie go administratorowi portalu, żeby zamieścił to właściwe. Chętnie go przeczytamy

Popracować staroście ?; 25 sierpnia 2016, 09:04

"Popracować staroście" - ten gość poszedł tam żeby przeżyć- brać pieniądze a nie popracować. Czy dwa lata to nie wystarczający czas żeby obibok się wykazał. A tym czasem wykazał się skutecznością w zatrudnianiu cieci w szpitalu i sparaliżowaniu szpitala.
Nad Mogielnicą musiała czuwać opatrzność, że tego nieudacznika nie wybrano na burmistrza.

Belfer; 25 sierpnia 2016, 09:05

Do szkół wciskają nam takie samo barachło jak do szpitala w ramach dobrej zmiany.

pis grojec.pl; 25 sierpnia 2016, 09:10

Czy te wierszyki pisze Pani byla dyrektor ekonomi 😁😱😱😱😱😱.

Wyborca PiS; 25 sierpnia 2016, 12:25

Tabakiera na prezesa

satyra; 25 sierpnia 2016, 15:15

Ruda, Ruda co z ciebie wyrośnie?!
Martwię się już od tygodnia.
Zębów nie myjesz, kolegów wciąż bijesz,
Dziurę masz w najnowszych rajstopach.

Nikt jeszcze nie wie, co ze mnie wyrośnie:
Gruszki na wierzbie, czy śliwki na sośnie.
Sama jeszcze nie wiem, czy będę prezesem, cieślą, piłkarzem czy " niebieskim ptaszkiem. "

Ruda, Ruda pomysly masz straszne,
Grzeczna bądź wreszcie i miła.
Po co klakierowi odgryzłaś guziki,
Nie mam do ciebie już siły.

Sama jeszcze nie wiem, co ze mnie wyraźnie:
Gruszki na wierzbie, czy śliwki na sośnie.
Dziś mam ochotę zostać Starostą, może jednak w końcu zostanę artystką, albo dentystą, albo Prezeską z dobrym wynikiem.
A może po prostu będę Rudą!!!

Gość; 25 sierpnia 2016, 15:47

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

xyz; 25 sierpnia 2016, 18:05

nie mieszajmy w durne rozgrywki opatrznosci

pani; 25 sierpnia 2016, 18:41

gdzie w tym wszystkim są pacjenci

Gość; 25 sierpnia 2016, 20:54

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

ja; 26 sierpnia 2016, 21:57

Moi drodzy nie mogę pojąć skąd w Was tyle jadu .....
Myślę ,że warto aby każdy z Was , który się tu wypowiada na chwilę się zastanowił nad samym sobą .... czy ja zawsze jestem uczciwy czy zawsze wszystko mi dobrze wychodziło .. czy jestem bez skazy ... Jak łatwo Wam oceniać innych ... oczerniać ...może trochę empatii...Co pomyślałby Twój mąż / żona gdyby sobie poczytał na forach o rzekomych zdradach swojego współmałżonka ....które mogą być wyssane z palca ale tak bardzo raniące drugą osobę. Wydaje mi się ,że nie chodzi tu o dobro pacjentów, bo nie widzę tu takiej troski .. bardziej chodzi o pieniądze, których wciąż wydaje się być mało ile by ich nie było. Jak bardzo te pieniądze Was zaślepiają i powodują,że się tak nienawidzicie. Kiedyś dla każdego z Was przyjdzie mam nadzieję moment zastanowienia i pomyślcie o wszystkich tych wpisach , które zamieściliście pod anonimowym nikiem, a które tak bardzo ranią drugiego człowieka . Kochani nie zapominajcie ,że jest to służba zdrowia więc macie służyć bo takie jest wasze powołanie a przynajmniej takie było na początku kiedy podejmowaliście decyzje o przyszłym zawodzie. Gdybyśmy mieli dla siebie trochę więcej szacunku to myślę ,że sprawy szpitala , szkół, starostwa i innych wyglądałyby zupełnie inaczej , gdyby każdy chciał dać z siebie wszystko co może ,żeby dobrze wykonać swoją pracę bez względu na to jaki ma ona charakter- czy jest urzędnikiem , praczką , sprzątaczką , lekarzem czy kimś innym . Wszyscy jesteśmy sobie nawzajem potrzebni i od tego jak będziemy się zachowywać, względem siebie, będzie zależała przyszłość naszego miasta . A swoją drogą to żeby było widać efekt dobrego sprzątania trzeba przetrwać moment dużego bałaganu, który go poprzedza. To tyle ... wierzę w Was ,że jesteście w stanie wykrzesać z siebie wiele więcej dobra niż tego jadu ,którym się wzajemnie opluwacie . Życzę Wam wszystkim udanego weekendu i cieszcie sięsłońcem na koniec wakacji...

Karol; 27 sierpnia 2016, 14:23

Droga redakcjo, a może napiszecie za co Z.Binio został zwolniony w trybie natychmiastowym.

Satyra; 27 sierpnia 2016, 17:26

Dylu, dylu na badylu
Coś walnęło w Czarnobylu
Chodzą słuchy na mieście
Że odstrzelą oszołoma wreszcie
Człowiek ten wałki kręci
Wszędzie wodę męci
Próbuje wszystkich zastraszyć i skłócić
Między czasie uległych stołkami kupić
Uważa że wszystkim zamknie buzie
I będzie rządzić na luzie
Nic bardziej mylnego
Mój drogi kolego
Człowiek ten w euforii
Wszystkie apanaże trwoni
Bo uważa, że rządy jej będą wieczne
I nie ważne, że to rządzenie jest śmieszne
Bo ona rozumy pozjadała
W gruncie rzeczy swojego, jednego nie miała.
Bo co się może zmieścić w rudej głowie
Moim zdaniem nikt się tego nie dowie
Bo głowa korupcją zjedzona cała
I sterczy na korpusie jak pała
Nic nie dają nowe ciuchy, drogie perfumy
Bo czuć od niej warcholstwem jak od pumy.
Co dzień chodzi, pogłowie obserwuje
I myśli kogo dzisiaj upoluje
Raz strzał trafny, raz chybiony
Bo spust za szybko popuszczony
A zwierzyna postrzelona
W sumie jest zadowolona
Bo nie musi patrzeć na to coś rude
Wynędzniałe, chore umysłowo i chude
I korzysta z uroków życia
Nie trwoni od zabaw, uciech i picia
Bo tę imprezę sponsoruje ruda
Która usłyszy niedługo: buda!

pani; 28 sierpnia 2016, 12:59

kiedyś pracowało się dla dobra pacjentów teraz pracuje się tylko dla pieniędzy

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Niebezpieczna noc na S7 pod Grójcem. Doszło do dwóch zdarzeń W nocy z czwartku na piątek na drodze ekspresowej S7 w...
Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.