Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Atakował policjantów nożem. Trafił do aresztu na 3 miesiące

26 lutego 2018; 12:20

Informacja prasowa

3 komentarze

32-letni mężczyzna, który próbował w czasie interwencji zranić policjantów nożem trafił na 3 miesiące do aresztu. Za czynną napaść na mundurowych grozi mu do 10 lat więzienia.

News will be here

W nocy z czwartku na piątek policjanci z posterunku w Chynowie dostali sygnał o awanturze w jednym z domów na terenie gminy. Funkcjonariusze pojechali na miejsce, by pomóc załodze pogotowia ratunkowego, które zostało wezwane do nietrzeźwego mężczyzny. Na miejscu zastali 32-latka agresywnie zachowującego się wobec sanitariuszy, jak i domowników. Używał wulgarnych słów i nie reagował na prośby rodziny oraz polecenia mundurowych. W pewnym momencie mężczyzna chwycił nóż i usiłował zranić policjantów. Wymachiwał nożem w ich kierunku. Policjanci obezwładnili i zatrzymali mężczyznę. Nie odnieśli obrażeń.

Mieszkaniec Drwalewa usłyszał już zarzut czynnej napaści na mundurowych w związku z pełnieniem obowiązków służbowych. W sobotę grójecki sąd przychylił się do wniosku policjantów i prokuratora i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

kom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (3):

Damian ; 26 lutego 2018, 15:53

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Marcicn; 26 lutego 2018, 16:19

W pogotowiu ratunkowym od dawna nie ma sanitariuszy. Są to ratownicy medyczni!!

Aw; 28 lutego 2018, 10:00

Chłopak ma tylko 160 cm wzrostu to wyjął nóż. Nie miał innych argumentów a jeszcze przed ostatnią odsiadka taki był grzeczny ,że niektórym chynowskim policjanta całował podeszwy żeby mu tylko dali spokój.Oj co to się porobiło, stracił szacunek do policji straszne bezprawie. Ale w sumie dobrze bo będzie mniej kradzieży w okolicy.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.