Kryminalni z Grójca zatrzymali mężczyznę, który uprawiał marihuanę. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
W ubiegłym tygodniu, w wyniku uzyskanych informacji policjanci pionu kryminalnego, na terenie jednej z grójeckich gmin podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalno-gospodarczych i piwnicy znajdującej się pod częścią mieszkalną domu, zauważyli pomieszczenie przygotowane do uprawy konopi. Pomieszczenie to wyposażone było w lampy doświetlające oraz urządzenie grzewcze.
W doniczkach rosło kilkadziesiąt sadzonek konopi. Ponadto część wcześniej zebranej marihuany suszyła się. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 200 gramów suszu. W trakcie dalszych czynności,na działce znaleziono kilkadziesiąt sztuk rosnących konopi innych niż włókniste.
Mundurowi zatrzymali 23-letniego mężczyznę. Mieszkaniec gminy Belsk Duży usłyszał zarzuty uprawy, wytwarzania i posiadania znacznej ilości marihuany oraz posiadania narzędzi służących do produkcji narkotyków. Wobec mężczyzny zastosowano dozór policji oraz poręczenie majątkowe.
/AW













13 godzin temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
wczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia