Burmistrz Gminy i Miasta Grójec Jacek Stolarski zaprasza na BEZPŁATNE SZCZEPIENIA PRZECIWKO GRYPIE dla mieszkańców Gminy i Miasta Grójec powyżej 60 roku życia.
Szczepienia odbywają od 1 września 2014 r. w dni powszednie (od poniedziałku do piątku), w następujących ośrodkach:
- NZOZ Medicus ul. Mszczonowska 35 w Grójcu
- NZOZ Medycyna Analizy ul. Kopernika 8a w Grójcu
- NZOZ Medycyna Rodzinna ul. Olimpijska 8 w Grójcu
Do szczepienia należy zgłosić się z dowodem osobistym
Szczepienia przeciwko grypie potrwają do 1 grudnia 2014r.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej profilaktyki.
Szczepienia dla osób starszych są sfinansowane z gminnego budżetu.
mat













wczoraj, 17:16
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
wczoraj, 15:48
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
przedwczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Ogłoszenia