Do 25 marca 2022 r. obywatele Ukrainy mają zapewnione NIEODPŁATNE i NIEOGRANICZONE przejazdy pociągami Kolei Mazowieckich – KM i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.
Koleje Mazowieckie – KM sp. z o.o. i Warszawska Kolej Dojazdowa informują, że decyzją zarządów spółek od 26 lutego 2022 r. do dnia 25 marca 2022 r. dla obywateli Ukrainy wprowadza się NIEODPŁATNE i NIEOGRANICZONE przejazdy pociągami „Kolei Mazowieckich – KM” i WKD. Podczas przejazdu pociągiem wystarczy okazać paszport Ukrainy albo ewentualnie inny dokument potwierdzający obywatelstwo Ukrainy.
Więcej informacji o bezpłatnych przejazdach dla obywateli Ukrainy












20 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
21 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
3 dni temu
Ogłoszenia