Za pośrednictwem naszego portalu zwycięzcy plebiscytu na najpopularniejszego sportowca i najpopularniejszego trenera Grójca 2013 dziękują za oddane na nich głosy.
Oto co napisali:
Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos w plebiscycie na najpopularniejszego sportowca Grójca organizowanym przez portal Grojec24.net. W szczególności chciałbym podziękować Zarządowi Stowarzyszenia WGRKiS, to Wasza pomoc pozwala mi co roku brać udział w cyklach maratonów.
Specjalne podziękowania należą się również dla Łukasza Krajewskiego, Tomasza Badowskiego i Joanny Krajewskiej, z którymi co niedziela wyruszaliśmy w podróż w bardziej lub mniej odległe rejony a czasem nawet poza granice kraju.
Doceniliście tym gestem cały mój wysiłek włożony w sezon 2013. Mam nadzieję, że w 2014 roku również znajdę się na liście nominowanych do tego tytułu.
Błażej Jakóbowski
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali swój głos na mnie w Plebiscycie na Najpopularniejszego Trenera Grójca, doceniając tym samym mój wkład i zaangażowanie w rozwój Sztuk i Sportów Walki, w propagowanie sportu i sportowego trybu życia w ogóle.
Marceli Bińkowski
wielbiciel
7 lutego 2014, 08:54
Brawoooo Panowie !!!! Oby tak dalej !!!