Mieszkaniec gminy Błędów nożem zaatakował mężczyznę. Sąd zdecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.
W poniedziałek w jednej z miejscowości na terenie gminy Błędów doszło do kłótni pomiędzy dwoma mężczyznami. W trakcie tego zdarzenia jeden z nich ugodził drugiego nożem w okolice jamy brzusznej. Policjanci zatrzymali napastnika i doprowadzili do grójeckiej komendy. Niezwłocznie podjęte czynności na miejscu zdarzenia pozwoliły za zgromadzenie wystarczającego materiału dowodowego i przedstawienia zarzutu usiłowania zabójstwa. 24 listopada sąd zastosował środek zapobiegawczy wobec 51-letniego mieszkańca gminy Błędów w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.
/AW













8 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
10 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Ogłoszenia