Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Brąz PSP nr 1 w finale wojewódzkim Tymbarka

11 kwietnia 2017; 07:50

Grojec24.net

0 komentarzy

Reprezentacja PSP nr 1 pod wodzą Konrada Główki Reprezentacja PSP nr 1 pod wodzą Konrada Główki

III miejsce w finale wojewódzkim popularnego turnieju piłkarskiego „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” zajęła reprezentacja chłopców Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu.

News will be here

W drodze do finału wojewódzkiego  młodzi adepci futbolu zwyciężyli w rozgrywkach powiatu grójeckiego, pokonali rówieśników z Radomia, Szydłowca i powiatu lipskiego. Znależli się w gronie najlepszych drużyn województwa mazowieckiego. W decydujących meczach które odbywały się w Miętnem Jedynka Grójec uległa UKS Irzyk  4 – 0, pokonała rówieśników z Warszawy i Siedlec. W ćwierćfinale po bardzo emocjonującym pojedynku zwyciężyła Varsowię Warszawa 1-0. W półfinale chłopcy z Grójca przegrali z Płockiem 2-0. Drużyna z Płocka zajęła pierwsze miejsce w turnieju, a nasi zawodnicy w meczu o III m pokonali UKS Orlik Radom 5 – 3.

Reprezentacja PSP nr 1 w Grójcu wystąpiła w następującym składzie: Filip Funikowski, Maciej Czubaszek, Filip Dmochowski, Filip Górecki, Jakub Hawrus, Paweł Kielas, Jan Kozłowski, Jan Przybylski, Karol Sztubiński, Maciej Zieja, Aleksander Otulak.

W finale wojewódzkim turnieju piłkarskiego Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku wystąpiła również reprezentacja dziewcząt, która przegrała z Warriors Warszawa, wygrała z PSP 112 Warszawa oraz uległa Ząbkowi Ząbki, która zajęła I miejsce w turnieju. Dziewczyny zagrały w składzie: Nadia Bubek, Małgorzata Jakubiec, Agata Kosińska, Gabriela Kowalczyk, Wiktoria Krupa, Aleksandra Kurzac, Paulina Mirkowska, Olliwia Morcinek, Zofia Warzybok, Karolina Wojdała.

Wszyscy uczestnicy finału wojewódzkiego otrzymali pamiątkowe medale i upominki.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...
Będzie transmisja meczów EURO 2024 w grójeckim kinie! Wspólne kibicowanie i mecz na dużym ekranie, czyli...
Opinie o kuchniach z Agaty: przewodnik po najnowszych trendach i funkcjonalnościach Kojarzące się ze stylem retro ryflowane fronty i niebanalne...
Dzień Dziecka na Osiedlu Ilona w Grójcu Osiedlowy Dzień Dziecka to świetna okazja do wspólnej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.