Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

BROADWAY w muzeum w ramach XII Wieczoru z Kulturą

8 lutego 2017; 13:39

Informacja prasowa

0 komentarzy

BROADWAY W POLSCE BROADWAY W POLSCE

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Wieczór z Kulturą".

News will be here

W niedzielę 26 lutego  proponujemy BROADWAY W POLSCE – najpiękniejsze przeboje amerykańskiego musicalu w wykonaniu artystów z Teatru RAMPA w Warszawie:

Jakub Wocial – wokal
Wiktoria Jabłońska – wokal
Karina Komendera – fortepian

W programie wieczoru usłyszą Państwo ponadczasowe przeboje światowego musicalu, m.in. Upiór w Operze, Follies, Company, Koty, Nędznicy (Les Miserables), Miss Saigon, Jesus Christ Superstar, West Side Story, Evita.

Zapowiada się niezwykły wieczór!

Bilety na koncert w cenie 85zł od osoby można nabyć przez Internet pod adresem: rezerwacja@muzeumpulaski.pl lub w kasie muzeum. Istnieje możliwość rezerwacji stolików.

Obowiązują stroje wizytowe.

W cenę wliczone wino i przekąski.

Polecamy!

Wiktoria Jabłońska – absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu oraz II stopnia w klasie wokalnej. W 2014 r. została przyjęta z pierwszą lokatą na studia do AM w Łodzi, kierunek Musical. Jest solistką Klubu Piosenki Poetyckiej przy MOK w Siedlcach. Laureatka wielu festiwali muzycznych (m.in. Mikrofon dla Wszystkich, Malwy) oraz konkursów piosenki poetyckiej (m.in. III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Studenckiej „Płonąca świeca” i Mufka). Stypendystka prezydenta miasta Siedlce.

Jakub Wocial – polski aktor musicalowy, wokalista. Zadebiutował na deskach Teatru ROMA wcielając się w postać Herberta z musicalu „Taniec wampirów” Romana Polańskiego. Występował w Niemczech dla Stage Entertainment, grał w Berlinie, Oberhausen, Stuttgarcie na scenach Theater des Westens, Metronom Theater czy Palladium Theater. Od września 2012 pełni funkcję Kierownika Artystycznego Teatru Rampa w Warszawie. Autor projektów musicalowych: Broadway Street - The show (2011), Musicalove (2014).

Karina Komendera – pianistka, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Laureatka ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów pianistycznych. Nagradzana stypendiami Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Prezydenta Miasta Bielska-Białej za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. W 2007-2009 stypendystka Gold Country Piano Institute w Californii-USA. Jako solistka i kameralistka koncertowała na scenach w Polsce, Austrii, Włoszech, Rumunii, Litwie, Rosji, Szwajcarii, Norwegii, Japonii i USA. Solistka spektaklu „Chopin – an Impression”, w którym zadebiutowała w 2010 r. na scenie Broadway La MaMa Theatre w Nowym Jorku.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...
Będzie transmisja meczów EURO 2024 w grójeckim kinie! Wspólne kibicowanie i mecz na dużym ekranie, czyli...
Opinie o kuchniach z Agaty: przewodnik po najnowszych trendach i funkcjonalnościach Kojarzące się ze stylem retro ryflowane fronty i niebanalne...
Dzień Dziecka na Osiedlu Ilona w Grójcu Osiedlowy Dzień Dziecka to świetna okazja do wspólnej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.