Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Budujemy dla Was

6 kwietnia 2021; 10:17

Materiał promocyjny

W marcu podpisano aż cztery umowy na kolejne inwestycje drogowe, które będą realizowane na terenie gminy Grójec. Trzy z czterech rozstrzygniętych postępowań dotyczą ulic zlokalizowanych bezpośrednio w mieście.

News will be here

Zaplanowane modernizacje mają potrwać do 19 sierpnia tego roku - do dotrzymania takiego terminu zobowiązał się ostatni z wykonawców. Wszystkie wymienione inwestycje zostaną w całości sfinansowane z budżetu gminy. Ponadto, rozstrzygnięty został przetarg na konserwację dróg. W toku są kolejne przetargi drogowe. Będziemy o nich informować niebawem.

1. ul.Norwida

9 marca została podpisana umowa na budowę odcinka drogi ulicy Norwida w Grójcu. Grójecki magistrat ocenił i wybrał najkorzystniejszą ofertę złożoną przez Firmę Wielobranżową „DE-SO” Stanisław Sowiński, opiewającą na kwotę: 153.062,49 zł brutto. Wykonawca zobowiązał się do realizacji zadania w terminie 3 miesięcy od daty podpisania umowy, czyli do 9 czerwca.

2. Bikówek – Zalesie

Kolejną inwestycją drogową będzie pierwszy etap budowy drogi nr 51 Bikówek- Zalesie. Wykonawcą zadania będzie „ZYKO-DRÓG” Sp. z o.o. Zadanie opiewa na łączną sumę 125.586,47 zł brutto. Termin realizacji to 4 miesiące od dnia podpisania umowy, czyli do 10 lipca.

3. ul. Sienkiewicza

16 marca podpisano umowę na realizację inwestycji drogowej pod nazwą: „Przebudowa ul. Sienkiewicza w Grójcu na odcinku od ul. Piłsudskiego do ul. Słowackiego w zakresie wymiany nawierzchni”. Wykonawcą zadania będzie „FAL-BRUK” Sp. z o.o. Sp.k. Kwota przeznaczona na realizację zadania: 253.380,00 zł brutto. Prace mają zostać ukończone do 16 lipca.

4. ul. Heweliusza

19 marca burmistrz podpisał umowę na realizację budowy ulicy Heweliusza oraz Śniadeckich. Wykonawcą całego zadania będzie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych w Grójcu Sp. z o.o. Koszt zadania wyniesie: 1.286.786,79 zł brutto. Inwestycja ma zostać ukończona do 19 sierpnia.

TAGI:

 

Najnowsze artykuły

Włamał się i ukradł zaparkowany na podwórku samochód Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 40-...
Czy przechowywanie żywności w lodówce jest bezpieczne? Przechowywanie żywności w lodówce jest praktyką powszechnie...
Remonty czterech dróg w gminie Grójec zakończone! Wiosna jeszcze trwa, a my już zakończyliśmy remonty...
Prezydent Aleksander Kwaśniewski przyjedzie do Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zaprasza na...
Łączność w Twoim kasku motocyklowym: jak znaleźć idealnego towarzysza drogi? Łączność jest bardzo istotna dla motocyklisty. Dzięki niej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.