Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

CBA stawia zarzuty. Chodzi o fałszowanie dokumentacji

29 kwietnia 2020; 13:36

Informacja prasowa

2 komentarze

Fot. CBA Fot. CBA

Czwarta osoba usłyszała zarzut w związku ze śledztwem prowadzonym przez funkcjonariuszy stołecznej delegatury CBA. Postępowanie dotyczy podejrzenia nieprawidłowości w związku z wydaniem decyzji zatwierdzających zakład wytwarzający karmę dla zwierząt.

News will be here

Funkcjonariusze warszawskiej delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego prowadzą wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Radomiu śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez byłego Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii oraz byłego Powiatowego Lekarza Weterynarii w Grójcu. Chodzi o podejrzenie nieprawidłowości w związku z wydaniem decyzji zatwierdzających zakład wytwarzający karmę dla zwierząt. W ramach tego postępowania zarzut pomocnictwa poświadczenia nieprawdy w dokumencie w celu uzyskania korzyści majątkowej usłyszał właściciel firmy z branży żywieniowej działający na terenie województwa mazowieckiego. To czwarta osoba podejrzana w tym śledztwie.

Wcześniej agenci CBA zatrzymali trzy osoby. Wśród nich znaleźli się były Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii oraz były Powiatowy Lekarz Weterynarii w Grójcu, którzy usłyszeli zarzuty  przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. Zatrzymano także pracownika Powiatowej Inspekcji Weterynarii w Grójcu, który jest podejrzany o poświadczenie nieprawdy w dokumencie. Wobec podejrzanych, prokurator zastosował środki zapobiegawcze, w tym zakaz wykonywania czynności na dotychczasowych stanowiskach.

Sprawa ma charakter rozwojowy.

Wydział Komunikacji Społecznej CBA

TAGI:

Komentarze (2):

poszkodowany z Grójca; 30 kwietnia 2020, 03:22

Wreszcie się wzieli za ten Grójec,a to dopiero wierzchołek góry .....Jest jeszcze jeden zawodnik chirurg,który wypisywał opinie sądowe bez obdukcji i żadnej dokumentacji można było stac się pobitym ,albo zostac niesłusznie skazanym ,zależy dla której strony pisał,nawet człowieka na oczy nie widział.A najlepsze jest to że to dla prokuratury w Grójcu pisał,a oni pchali te bzdury do Sądu.

Znajomy; 1 maja 2020, 02:19

Bzdury, szukają tematów zastępczych 😐

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Działania grupy SPEED: aż trzech kierowców straciło prawo jazdy W ubiegłym tygodniu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego...
Targi browarniane - jakie gadżety reklamowe się sprawdzą? Targi browarniane to doskonała okazja dla przedsiębiorstw z...
Przyjechała do swojego domku letniskowego i bardzo się zdziwiła Policjanci z Błędowa zatrzymali kobietę i mężczyznę...
Panele winylowe - hit czy kit? Moda na winyle trwa... i wcale nie mamy tu na myśli...
Z zadrapaniami, bez butów, szedł drogą krajową na S7 Kiedy funkcjonariusz próbował dowiedzieć się co robi w tym...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.