Dominik Wojdalski - młody piłkarz GPSZ Głuchów i trener dzieci w klubie FC Mundialito Grójec już raz walczył z chorobą. Udało mu się wygrać jedną walkę. Niestety, choroba wróciła z ogromną siłą.
Dominik ma w swoim organiźmie już 56% komórek rakowych. W tym momencie ani dotychczasowe leczenie ani chemioterapia nie są w stanie go wyleczyć. Aby Dominik był zdrowy potrzebuje specjalistycznego leczenia w klinice w Poznaniu, na które wyjeżdża już za tydzień. Niestety leczenie kosztuje aż 1,4 mln zł. To kwota jaką potrzebuje Dominik.
Koledzy z GPSZ Głuchów wierzą, że Dominikowi uda się jeszcze raz wygrać z chorobą. - Prosimy każdego z osobna chociaż o grosik na zbiórkę - apelują.
Adres internetowej zbiórki:
https://zrzutka.pl/9y6zx3












15 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
16 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Ogłoszenia