Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Chynów. Tajemnicza śmierć w Sułkowicach

14 listopada 2018; 15:01

Grojec24.net

1 komentarz

We wtorek w jednym z domów w Sułkowicach (gmina Chynów) znaleziono zwłoki dwóch osób - informuje "Echo Dnia".

News will be here

Tragicznie zmarły to 72-letni mieszkaniec Sułkowic, drugi 59-latek mieszkał w tej samej miejscowości i był znajomym właściciela posesji.

Wstępną przyczyną miał być czad, choć wezwani na miejsce strażacy nie wykryli już obecności bezwonnego, trującego gazu. - Obecni na miejscu strażacy sprawdzili pomieszczenia pod kątem emisji tlenku węgla z kuchni węglowej, ale śmiertelnego stężenia tego gazu w pomieszczeniach już nie wykryto. Na miejscu był też prokurator, który zarządził zabezpieczenie ciał i przewiezienie ich do Zakładu Medycyny Sądowej w Radomiu celem wykonania sekcji zwłok. Być może jej wyniki pozwolą powiedzieć coś więcej o przyczynach zgonu - powiedziała "Echu Dnia" komisarz Agnieszka Wójcik, rzecznik grójeckiej policji.

TAGI:

Komentarze (1):

Czat; 20 listopada 2018, 08:07

No chyba normalne ze czad. Po co wymyślać taki tytuł. Policja zamiast ciągle rozdawać kamizelki dzieciakom,szukać dawców szpiku,może przed sezonem grzewczym wspolnie ze strażą i mopsem dokonała by sprawdzen szczegolnie u starszych i mniej zamoznych osób. Moze dzielnicowy ruszyl by cztery litery i nie robił sobie pięknych zdjęć na Facebook policja Grójec a zrobil jakieś spotkania i kampanie uswiadamiajaca.To juz drugi taki przypadek w ciagu ostatnich lat w tej gminie.Panie powiatowy komendancie ja wiem,ze myslenie to ciężko panu przychodzi ale wes pan rusz.Z pewnością pomoże starostwo. Znowu jak to widać na jednej fotografii pewnego portalu spolecznosciowego na prywatnym profilu zdjecie dzialaczy PSl z komentarzem odzyskalismy powiat. A co to powiat jest prywatny?Na fotce jeden ktory na chrzczonym paliwie zbil fortunę. Ukarany symbolicznie rok w zawiadach i 20 tys grzywny. A drugi ktoremu niezla sprawę o przywlaszczenie można wykręcić .choć chyba się juz przedawnila.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.