Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Co dalej z projektem Grójec is happy? Dobra wiadomość!

17 grudnia 2014; 07:51

Grojec24.net

0 komentarzy

Przekazujemy informację Marty Rejer o dalszych losach opisywanego przez nas projektu "Grójec is happy".

News will be here

Szanowni Wszyscy,

piszę w związku z naszym przedsięwzięciem 'Grójec is happy' – UDAŁO SIĘ odzyskaliśmy wszystkie* pliki!!!!!!!!!!!

Mieliśmy poważne problemy, ale na szczęście dzięki wielu wspaniałym ludziom, ich wsparciu oraz (będąc poprawną politycznie) działaniu 'siły wyższej' dokonaliśmy tego.

Dziękuję: Arkadiuszowi Rusinowskiemu, Radiu Mazowsze, czyli w szczególności Agnieszce i Kubie, mojemu bratu Łukaszowi, Adamowi Kalińskiemu, Jakubowi Ajmockiemu, Marcinowi Kuleszy, portalowi informacyjnemu grójec24.net, Życiu Grójca, Włodzimierzowi Wierzbickiemu, Dominice Rusin, Pauli Pietrzak, Pawłowi Maciuszczakowi, Magdalenie Durce, Aleksandrze Łętowskiej, Magdalenie Chludzińskiej, Krystianowi Stobińskiemu, Annie Wasiak, Małgorzacie Antoniewicz, Jolancie Gretce, Katarzynie Nowackiej, Pawłowi Szablewskiemu, Paulinie Luciak, mojej całej rodzinie dalszej i bliższej, przyjaciołom i znajomym oraz wszystkim, z którymi rozmawiałam o tej impasowej sytuacji i proponowali różne rozwiązania – było Was, aż tyle, że nie sposób wymienić! To była naprawdę niesamowita robota, jakiej dokonaliście i bez Was by się nic nie udało. Osoby, które głowiły się jak odebrać te pliki, informatycy, którzy pracowali nad odzyskaniem plików, wszystko poświęcając swój cenny czas i całkowicie non-profit. To jest dopiero siła! Dziękuję.

Kolejny etap to montaż. Zajmie się tym profesjonalista: Paweł Szczypek również pro publico bono. Nasz plan to zacząć w styczniu 2015 i skończyć w styczniu 2015. Potem jeszcze premiera i publikacja w internecie. Filmik będzie własnością mieszkańców ziemi grójeckiej.

Jestem przekonana, że filmik w pełni zrekompensuje Wam to opóźnienie - Paweł jest najlepszy w tym co robi, a materiał jest naprawdę świetny,

Jesteście wszyscy zaproszeni na premierę, o której terminie powiadomię. Do zobaczenia!

A już teraz uchylam rąbka tajemnicy...

*dokładnie to prawie wszystkie pliki, brakuje dosłownie dwóch, a trzeci jest zbyt krótki. Ten brak wynika z tego, że na sformatowanej karcie zaczęto już nadpisywać nowe pliki i kosztem tego ucierpiały nasze pliki. Jednakże jestem już w kontakcie z tymi osobami i ustaliliśmy pewien konsensus.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Niebezpieczna noc na S7 pod Grójcem. Doszło do dwóch zdarzeń W nocy z czwartku na piątek na drodze ekspresowej S7 w...
Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.