Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Cztery akcje grójeckiej policji

14 kwietnia 2017; 07:42

Informacja prasowa

4 komentarze

14 kwietnia na terenie powiatu grójeckiego zostanie przeprowadzona akcja "NURD", której celem jest podniesienie bezpieczeństwa Niechronionych Uczestników Ruchu Drogowego.

News will be here

W ramach działań policjanci w szczególności będą zwracali uwagę na pieszych oraz rowerzystów, jako grupę stanowiącą prawie 40% ofiar wypadków drogowych w Polsce. W ubiegłym roku w wyniku potrąceń zginęło ponad 900 osób, mimo że najwięcej wypadków z udziałem pieszych spowodowali kierowcy, to najwięcej pieszych zginęło w zdarzeniach w których to właśnie oni byli sprawcami. Funkcjonariusze przede wszystkim będą reagowali na nieprawidłowe zachowania pieszych rowerzystów, a także nieprawidłowe ich zachowania w relacjach z kierującymi. Głównym zadaniem akcji jest zapewnienie i podniesienie poziomu bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów.

Pamietajmy, że tylko sami możemy zadbać o swoje bezpieczeństwo. Policjanci prowadzą cyklicznie działania prewencyjne, które mają na celu jego poprawę.

W najbliższym czasie na terenie powiatu zostną przeprowadzone działania:

15-17.04.2017r. w ramach akcji "Wielkanoc 2017" policjanci przeprowadzą działania prewencyjne :"Stop Trzeźwość", "Pasy"

19.04.2017r., 21.04.2017r. - działania "Prędkość"

22.04.2017r.- działania "Motocykl"

TAGI:

Komentarze (4):

Killer; 14 kwietnia 2017, 08:47

Wow. Juz czuje sie bezpieczniejszy. Po takich akcjach jak koszenie mandatow za przechodzenie obok pasow czy jazde po chodniku rowerem to swiat staje sie lepszy. Brawo policja !
A badanie alkotestem przed rondem setek kierowcow bez chociazby glupiego przywitania sie zamiast burkniecia "prosze dmuchac" to po prostu lzy do oka sie cisna jak oni o nas dbaja...

gość ; 14 kwietnia 2017, 12:51

Co do bezpieczeństwa .proszę zauwarzyć co się dzieje na parkingu przy tesco a przedewszyskim w piątek w godzinach wieczornym. Młodzież tam spędza swój czas popijając dużej ilości alkocholu .Co puźniej ruszają w drogę w stanie nietrzezwym .Puźniej płacz rodziców. Bo dziecko spowodowało wypadek .Apel do rodziców tej młodzieży -sprawdzajce co wasze dzieci robią i jak spędzają swój czas. Zaś policja bardziej powinna kontrolować ten plac przy tesco.

ooo; 14 kwietnia 2017, 15:31

Zróbcie więcej sklepów w Grójcu zamiast jakieś rozrywki. Zapomniał wół jak cielęciem był. Pewnie Pan pił alkohol w samych barach i restauracjach. Gdzie ci młodzi mają wyjść i się spotykać?

do gość; 14 kwietnia 2017, 22:20

coś sie capie uczepił młodziezy, pewnie w ORMO służyłeś i zostało ci w żyłach kablowanie i donoszenie na innych, jeżdże tam często na zakupy, ale nie zauważyłem zadnych agresywnych czy nie stosowntch zachowań, to niby gdzie mają sie spotykać

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Czas na Słomczyn! W weekend Driftingowe Mistrzostwa Polski Tor Słomczyn kojarzy się fanom sportu motorowego przede...
Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu, w...
Rozbój w Grójcu! Kopał, zabrał telefon oraz pieniądze Na trzy miesiące do aresztu trafił 36-latek zatrzymany...
Intensywne prace drogowe w gminie Grójec, czyli odpowiedź na potrzeby mieszkańców Gmina Grójec, w odpowiedzi na rosnące potrzeby swoich...
Sklepowy rabuś wpadł na gorącym uczynku. Zatrzymał go policjant po służbie O tym, że policjantem jest się nawet po godzinach służby, m...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.