Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Cztery nowe inwestycje w Grójcu. Burmistrz podpisał umowy

10 czerwca 2021; 07:51

Materiał promocyjny

8 czerwca burmistrz Dariusz Gwiazda, w asyście skarbnik gminy Marioli Komorowskiej, podpisał umowy na realizacje modernizacji dwóch obiektów sportowych oraz odcinków dróg w Woli Worowskiej i ulicy Przedstacyjnej w Grójcu.

News will be here

Na boisku tzw. orliku  przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 zostanie wymieniona nawierzchnia do gry w piłkę nożną. Wykonawcą zadania będzie firma  „EVERSPORT Sp. z o.o.” a koszt realizacji zadania wyniesie 497.222,19 zł brutto.  Wykonawca ma 2 miesiące na wykonanie inwestycji.

Drugie boisko, które zostanie zmodernizowane, to obiekt wchodzący w skład Hali Sportowej „Spartakus” przy ulicy Sportowej. Poliuretanową nawierzchnię zastąpi sztuczna trawa. Takie rozwiązanie umożliwi prowadzenie treningów i szkoleń  w okresie jesienno-zimowym w godzinach 16-22 przy sztucznym oświetleniu.  O takie zmiany wnioskowała Grójecka Rada Sportu, co spotkało się z aprobatą władz miasta. Przetarg na realizacje wygrała firma „ECOFORMA Hubert Wójcik”, której oferta opiewała na 364.957,72 zł brutto. Termin realizacji to również dwa miesiące od momentu podpisania umowy tj. do 8 sierpnia 2021 roku.

- Poprawa stanu obiektów sportowych naszej gminy, pozwoli na korzystanie z nich większej ilości osób i pozytywnie wpłynie na rozwój kondycji fizycznej naszych mieszkańców. – podsumował burmistrz, Dariusz Gwiazda.

Ponadto, 31 maja  podpisano jeszcze dwie umowy na inwestycje drogowe: Droga gminna w Woli Krobowskiej na kwotę 386.592,99 zł brutto z terminem realizacji 4 miesięcy  od dnia podpisania umowy tj. 30 września 2021 r.   Umowę na przebudowę drogi gminnej  ul. Przedstacyjnej w Grójcu. Wykonawcą zadania będzie  Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych  w Grójcu Spółka z o.o., koszt modernizacji wyniesie 602.286,22 zł  brutto.

Informacja prasowa Urzędu Gminy i Miasta Grójec

TAGI:

 

Najnowsze artykuły

Włamał się i ukradł zaparkowany na podwórku samochód Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 40-...
Czy przechowywanie żywności w lodówce jest bezpieczne? Przechowywanie żywności w lodówce jest praktyką powszechnie...
Remonty czterech dróg w gminie Grójec zakończone! Wiosna jeszcze trwa, a my już zakończyliśmy remonty...
Prezydent Aleksander Kwaśniewski przyjedzie do Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zaprasza na...
Łączność w Twoim kasku motocyklowym: jak znaleźć idealnego towarzysza drogi? Łączność jest bardzo istotna dla motocyklisty. Dzięki niej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.